Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (42)

Milena Peterková Jiný

K této paní doktorce jsem se dostala s diagnózou těhotenská cukrovka. Pokaždé jsem odcházela s pláčem - o empatii apod. věcech se nedá vůbec mluvit.
    Co je ale to hlavní: Ačkoliv jsem měla naprosto hraniční hodnoty (5,3 nebo 4), paní doktorka mi nasadila brutální dietu, při které jsem si vážila všechno jídlo apod. a zhubla jsem na začátku těhotenství 5kg. Odcházela jsem, když mi chtěla nasadit injekční aplikaci inzulinu. Fakt děs a hrůza.

Jitka Koppová Jiný

Paní doktorka je úžasný člověk a velký profesionál ve svém oboru a sestřička je také moc hodná a ochotná.Knotková Ivana

MUDr. Oldřich Karlovský Jiný

Nejpříjemnější a nejempatičtější lékař na poliklinice AGEL v Italské, k němu jsem se na pravidelnou prohlídku těšil. Bohužel již změnil působiště do privátního zařízení.

MUDr. Petr Bednář Jiný

U tohoto pana zubaře byl před lety můj tatínek (invalidní důchodce), který ho poprosil, jestli by mu mohl dělat zákroky hrazené pojišťovnou. Načež se na něj pan doktor rozkřičel, co je to za móresy, ať už si laskavě zvykne nosit k zubaři peníze.

MUDr. Oldřich Karlovský Jiný

Velmi milý a ochotný pan doktor, má skvělé odborné znalosti, lidský přístup, vše srozumitelně vysvětlí a pacientovi se věnuje. Velmi komunikativní, odpovídá na veškeré dotazy. Pana doktora mohu jen doporučit.

MUDr. Oldřich Karlovský Jiný

Chci tímto poděkovat panu MUDr. Karlovskému za jeho profesionální a milý přístup k pacientovi. Za dlouhá léta jsem se s takovým přístupem nesetkala. Dík patří i velmi příjemné sestřičce.

Jan Janda Jiný

Nepřipraven i když si vyžádal veškere podklady od pani doktorky která zapsala co od physioterapie chce.
    Komunikace byla od zacatku nevstricna a arogantni. Mel jsem pocit ze ho vlastne otravuji. Uz kdyz jsem sel za nim ohledne objednani terminu.
    Navsteva pana Jandy byla pro mne ztrata casu. V porovnani s ostatnimi terapeuty nedoporucuji.

MUDr. Oldřich Karlovský Jiný

Skvělá zkušenost. Pečlivost, ochota, informování o všem potřebném, lidskost, profesionalita. Pan doktor i sestřička jsou lidé na svém místě. Děkuji.

MUDr. Hana Kaiserová Jiný

Byla jsem objednaná na určitý čas, bohužel měla paní doktorka návštěvu kamarádky. Když jsem upozornila sestru na to, že spěchám do školy, paní doktorka velmi neochotně vyhodila svou kámošku a mě si pozvala do ordinace. Byla na mě celou dobu arogantní (asi proto, že jsem ji vyrušila), byla jsem u ní 2 minuty a můj problém z mého pohledu bagatelizovala. Ani se v podstatě nepodívala a neřešila to. Už nikdy víc. Nedoporučuju, ale pokud vám nevadí hodinu čekat, tak je to na vás.

MUDr. Oldřich Karlovský Jiný

Se všemi názory tady musím souhlasit. Naprosto perfektní přístup. Pan doktor je pečlivý, sympatický, uklidňující, všechno vysvětlí a má v sobě pozitivní energii, která je podle mě u lékaře jednou z nejdůležitějších vlastností.

Kontakt

Italská 560/37, Praha 121 43 Zobrazit v Goole Maps
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna