Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (14)

MUDr. Marek majerníček Jiný

naprosta profesionalita a osobni pristup, klobouk dolu :)

perfektní lékař

vždy nás vyslechne
    velmi milý přístup

MUDr. Andrej Fraňo Jiný

Zachránil mi dvakrát pravou ruku jednou zlomeninu hlavice spodního rádia a pak napadení kosti bakterií po kovidu těžký zánět. Lidský přístup pomohl mi s mojí hendikepovanou dcerou tak abych mohl na operace - nemám totiž nikoho kdo by mě zastoupil v péči o dceru a tak nás hospitalizoval oba. Děkujeme s Karolínkou panu doktorovi.

MUDr. Andrej Fraňo Jiný

Z operace vazů v rameni se díky panu MUDr. Fraňovi stala v podstatě příjemná záležitost. Umí perfektně vybalancovat profesionální a lidský přístup, věděl jsem přesně co se chystá, jak to bude provedeno a přitom jsem neměl takový ted nadřazenecký pocit, který jiní doktoři umí a často dělají. Díky

Nemocnice Na Bulovce Jiný

Dnes jsem tu byla po velmi dlouhé době a jak lékařka i sestřičky na chirurgii byli fajn tak i pan doktor Korcek i jeho kolega. Jeho jméno neznám byli též v pohodě. A, když si s vámi ještě někdo mile povídá i o dětech. . Za týden sem jedu opět znova, i, když z větší dálky, ale vůbec mi to nevadí. .

MUDr. Ján Korček

Děkuji mockrát za pozitivní komentář, hlavně ať slouží zdraví! :-)

C
    MUDr. Adam Král Jiný

Zkušenost vychází z návštěvy Úrazové pohotovosti v Nemocnici Bulovka. Oštřován byl podvrtnutý kotník. Veškerá analýza proběhla rychle a korekktně včetně ošetření. Věřím že lékař pracoval pod časovým tlakem a proto neměl čas na dodatečné vysvětlení k léčbě a alternativám fixace. Nicméně za problém považuji když ústně podané informace se rozcházejí s informacemi v ambulantní zprávě. Lékařem byla totiž sdělena informace pouze o hematomu a bylo zdůrazněno že nedošlo ke zlomenině. Nicméně ve zprávě je zmíněn výsledekz RTG kde je popsána zlomenina konce lýtkové kosti.Přístup lékaře je z pricipu špatný a naprosto neprofesionální a tudíž nelze věřit doporučené léčbě.

MUDr. František Šůs poúrazové vyšetření

Milý,přátelský,hezký pan doktor,který vše vysvětlí a nic nezanedbá.celý kolektiv ambulance super.děkuji.

Nemocnice Na Bulovce Jiný

Pan doktor Korček je nejlepší sonografista, co znám. Je nesmírně komunikativní a vždy ve skvělé náladě. Jeho znalosti daleko přesahují obor radiologie.

MUDr. Ján Korček

Děkuji mnohokrát za milá slova. :-)

MUDr. František Šůs oční vyšetření

Milý a ochotný doktor s lidským přístupem, který se mi věnoval a vše vysvětlil. Za toto mu velmi děkuji.

MUDr. Adam Král Jiný

Přišla jsem s bolestí kolene. Při mateřství mě kolena bolí už zhruba rok, ovšem s dítětem si člověk nějak zvykne a musí fungovat. Bolest se ale zhoršuje. Silná bolest přišla po lehké túře, kde jsem byla s dcerou. Bolest je v klidu, při pohybu, prostě stálá. Doktor se při vyšetření neptal na minulost, třeba, že jsem v minulosti měla úraz. Zeptal se jen, zda aktivně sportuji, když jsem řekla, že aktivně ne, tak rada byla, abych začala. Při kontrole řekl, že je tam lehký otok, ale do zprávy napsal, že koleno je bez otoku. Toho jsem si všimla až po odchodu z ordinace. Naštěstí se mohu přes aplikaci mé ZP na vyšetření odvolat a jakmile bude vytvořen zápis, udělám to, jelikož takový přístup je opravdu katastrofa a vadí mi, že ve zprávě je sděleno něco jiného a vypadá to, že žádné potíže nemám a asi mě baví trávit svůj čas v nemocnici!
    Cením, že s kolenem hýbal a kontroloval ho, ale i přes to, že mě vyšetření v určitých částech bolelo, tak mám doporučení jen analgetika a rozcvičovat. Především kojím, nemohu jen tak nějaká analgetika, doporučení jaká mohu brát ovšem nemám. Navíc, když bolesti začaly už někdy před rokem (možná déle), analgetika asi nepomůžou.
    Odešla jsem tedy s bolavým kolenem, a když bolesti budou trvat, mám přijít na kontrolu. Takže ten zhruba rok, jak dlouho už bolesti trvají, jsou evidentně ještě krátká doba, aby to pan doktor řešil......

Kontakt

Budínova 67/2, Praha 180 81 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda