Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Poskytuje každodenně péči pacientům.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (25)

Marie Šmídová Jiný

U MUDr. Marie Šmídové se s manželem lečíme již řadu let. Jsme jí velmi vděčni za odborné rady, spolehlivost v komunikaci, empatii při pravidelných kontrolách. Snad i vzor pro mladé začínající lékaře.

MUDr. Samer Al Fakhouri Jiný

Dobrý den, ráda bych zmíňila jeho neprofesionální přistup k pacientům. Velice arogantní, nadřazený způsob jednání. Pan doktor , který by mel být empatický k pacientům absolutně sehlal.

MUDr. Samer Al Fakhouri Jiný

Měl jsem pocit že vi co děla, rychle poznal můj problem a později i zoperoval, objednavaci doba vcelku slušná, mohu doporučit.

MUDr. Samer Al Fakhouri Jiný

Horšího doktora jsem v životě asi nezažil. Nulová empatie, katastrofální, neprofesionální a povýšenecká komunikace. Můj zdravotní problém v podstatě nevyřešil a musel jsem vyhledat pomoc v jiné nemocnici. Nikdy víc.

MUDr. Ivan Huvar Jiný

Jedním slovem NEDOPORUČUJI! Mám cysty a podezření na endometriozu.Pan Primář na moji otázku jestli budu moct mít druhé dítě (mám 23.let) mi velice chladně odpovedel “ze si myslí ze mi teda z vajecniku nic nezbyde) a ze mám být rada za jedno dítě. Druhy den jsem šla na Obilní trh chtěla jsem slyšet další názor jiného gynekologa.Tam s naprosto milým přístupem byli překvapeni co jsem si vyslechla.Žádný vaječníky brát nebudou a budou se snažit,aby mi toho zachovali co nejvíce.Takže za mne tohle je primář

MUDr. Martina Milionová Jiný

V září jsem měla naplánovaný ambulantní porod ( nezvládám pobyt v nemocnici) bohužel nakonec byl porod akutním císařem.Mela jsem hrůzu z pobytu v nemocnici,ale personál byl skvělý a pobyt jsem díky jejich péči ústála. Nejvíce mám však v paměti paní doktorku Milionovou.Jeste jsem se nesetkala s tak vstřícným a přátelským přístupem.Byla milá, opravdu se zajímala a hlavně opravdu vnímala co říkám. Patří jí moje velké díky.

MUDr. Jiří Nagy Jiný

Pan doktor byl bohužel velice nepříjemný. Přišla jsem k němu konzultovat možnosti porodu, ale odmítl se mnou cokoli probírat. Nic mi neřekl, jen že spěchá na operaci a kdy mám přijít příště. Zprávu od mého gynekologa ani nečetl. Ve zprávě se totiž psalo, že gynekolog žádá zvážení sekce. Když jsem panu doktorovi řekla, že nevím, jestli bych neměla jít na sekci, odsekl mi, že o tom já nerozhoduju.

MUDr. Martina Novotná Jiný

Potřebovala jsem chirurgický zákrok a paní doktorku Novotnou mi na základě dobrých zkušeností doporučila moje gynekoložka. Přestože trpím syndromem bílého pláště, všechno proběhlo hladce. Zákrok bez komplikací. Paní doktorka je pečlivá a moc hodná, vše mi vysvětlila. I dnes, po dvou týdnech, na kontrole u mé gynekoložky vše v pořádku. Takže děkuji oběma.

MUDr. Martina Novotná Jiný

Jsem moc ráda, že jsem se dostala na operaci do rukou paní doktorce Martině Novotné. Byla jsem překvapená, s jakou ochotou ke mě přistupovala a snažila se ve všem vyhovět... Kdykoli jsem měla problém, ihned jsme se kontaktovaly a vše vyřešily. Připadala jsem si jako člen její rodiny, o kterého je zájem a není v ničem odbytý... A to nejsem její pacientka. Mooc jí za vše děkuji. RS

MUDr. Tomáš Zelníček Jiný

Určitě výborný lékař v oblasti chirurgie, ale také empatický člověk, který mne nenechal vlastnímu osudu. I když se u mne nejednalo o chirurgický problém, vyhodnotil můj stav a vykomunikoval moje přijetí v jiné nemocnici na příslušném oddělení, kde mi pomohli s mým vážným zdravotním problémem. Pane doktore, děkuji.

Kontakt

Polní 553/3, Štýřice, Brno 639 00 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna