Zobrazit lékaře

Poskytuje každodenně péči pacientům. Více

O nás

Ordinace

Nemocnice Milosrdných bratří

Polní 553/3, Štýřice

639 00 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytuje každodenně péči pacientům.

Typ zařízení

 • nemocnice

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Samer Al Fakhouri

  Chirurg, MUDr.

  • Umístění: Nemocnice Milosrdných bratříSlužby: pooperační péče

   Lekárske schopnosti nemožem hodnotiť. Ale čo sa týka ľudského prístupu k pacientom, tak priestor na zlepšenie tu rozhodne je. Pán doktor síce nebol nepríjemný, ale nie som zvyknutý, že lekár so mnou neprehodí ani pozdrav ani neinformuje o stave liečby a nič mi nepovie (a inštrukcie len napíše heslovite do správy). Kvoli tomu knemu viac nepojdem, ikeď ako chirurg može byť veľmi schopný.


 • Václav Vraspír

  Proktolog, MUDr.

  • J
   Umístění: ON CLINIC, s.r.o. - ProctoClinicSlužby: Hemoroidy a podezření na chronickou trhlinu

   Velmi trpělivý a pohodový lékař a skvělý chirurg. Prošel jsem cestu od on clinic, přes soukromou proktologickou ambulanci ve Slavkově až do vojenské nemocnice na operaci.Hemoroidy jsou pryč, a konečník se po divulzi a excisi fisury úspěšně hojí. Všem bych doporučil - naučte se s lékaři komunikovat a zeptejte se na vše co potřebujete vědět. Jsou to taky jen lidé.
   Jakub Vlček

  • R

   Pan doktor Vraspír mi provedl ošetření hemeroidu Barronovou metodou. Jeho prohlídka byla velmi nešetrná, bolestivá, a to včetně samotného zákroku. Tento úkon stál nadstandartní peníze, ale nadstandartní péče se mi nedostalo. Následně jsem měla obrovské komplikace a s obavami jsem přešla na jinou soukromou kliniku v Brně. Přístup zde byl pravým opakem pana doktora Vraspíra, a když jsem chtěla zaplatit (a to ráda), bylo mi řečeno, že tyto zákroky hradí zdravotní pojišťovna a nejedná se o nadstandart.

  Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře


 • Ivan Huvar

  Gynekolog, MUDr.

  • J
   Umístění: Eurogyn, odborný ženský lékařSlužby: Jiný

   MUDr. Ivan Huvar vynikající odborník, skvělý člověk, vždy ochoten vysvětlit jakýkoliv problém. Věnuje vždy dostatek času každé pacientce. Vyslovují mu obrovský obdiv a poděkování za jeho laskavou péči,, lidský přístup a vysokou profesionalitu. Jsem v jeho péči již 20 let a těší mě, že mohu být i nadále jeho pacientkou. Děkuji pane primári, vážím si Vas jako lékaře i jako člověka.

  • J
   Umístění: Nemocnice Milosrdných bratříSlužby: gynekologická operace

   Pan primář MUDr. Ivan Huvar je velice vstřícný a kultivovaný odborník, kterého mohu doporučit. Na jeho oddělení jsem absolvovala hysterektomii dělohy.

  Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře


 • Miroslav Novák

  Gynekolog,

  • A
   Umístění: Nemocnice Milosrdných bratříSlužby: Jiný

   Pan doktor Novák je možná známý a vyhlášený lékař ohledně operací, bohužel však jeho chovaní a způsob vyjadřovaní je strašný. Během mojí hospitalizace v nemocnici se většinu času choval arogantně a neochotně sdělit mi informace ohledně mého zdravotního stavu. To byl také jeden z důvodů proč jsem se rozhodla odejít i přes jeho nesouhlas. Překvapilo mě, že nechtěl podepsat revers, ale prý si do zprávy napíše, že jsem odešla bez jeho souhlasu. Co mě ale překvapilo ještě víc, že mi zprávu a dokonce i můj těhotenský průkaz odmítl vydat s tvrzením, že je to normální a pošle ho mojí paní doktorce poštou. Takže teď jsem bez průkazky a kdo ví kdy a jestli vůbec průkazka dorazí.

  • A
   Umístění: Nemocnice Milosrdných bratří

   Pan doktor je veliký profesionál a hlavně člověk se srdcem na pravém místě. Operoval mě o den dříve, abych nemusela zbytečně trpět bolestí, což mluví za hodně.
   Doporučuji a panu doktorovi přeji jenom to nejlepší. Budu do smrti vděčná za jeho práci.

  Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře


 • Pavel Franc

  Gynekolog, MUDr.

  • P
   Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

   Pana doktora znám od základní školy a už tehdy to byl velice slušný, pracovitý a poctivý chlapec. Jsem moc ráda,že se nezměnil, lidé ho mají rádi a přeji mu vše dobré.

  • M
   Umístění: Nemocnice Milosrdných bratříSlužby: gynekologické laparoskopie

   Pana doktora jsem viděla na operačním sále krátce před tím, než mě uspali, ale operace proběhla bez komplikací a jizvy nejsou vůbec patrné. Jsem ráda, že mě operoval zrovna tento lékař.

  Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře


 • Tomáš Zelníček

  Chirurg, MUDr.

  • N
   Umístění: Lékařský dům LaureaSlužby: Jiný

   Skvělý lékař - profesionální, citlivý přístup. Vše vysvětlí, poradí, ošetření nijak nezdržuje. Opravdu skvělý přístup k pacientovi. Paní sestřička také skvělá :-)

  • P
   Umístění: Lékařský dům LaureaSlužby: Jiný

   Naprosto profesionální přístup, jak pana doktora, tak paní sestřičky. Vytvářejí spolu atmosféru, při níž se člověk cítí být vážený a ztrácí prvotní stud.

  Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře