Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Osm oborů zajišťuje lůžkovou péči (chirurgie, plastická chirurgie, gynekologie, ARO, interna, infekční oddělení, pediatrie a oddělení dlouhodobě nemocných) a tyto obory zabezpečují i nepřetržitou ambulantní péči.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (4)

MUDr. Karel Ploc Jiný

Příjemný lékař a odborník na svém místě. Velmi kvalitní práce s citem pro estetiku

Miroslava Jelinková Jiný

Paní doktorka mne nevyslechla, nepřečetla si zprávy jiného lékaře a několikrát mne špatně diagnostikovala. U jiného odborníka mne diagnostikovali za 10minut. Proto nedoporučuji.

MUDr. Karel Ploc Jiný

Nedoporučuji p. Ploce. Byla jsem u nej na vyřezání znaménka na obličeji, kde mi zůstala škaredá jizva. Místo aby mi nabídl laser!

MUDr. Petr Maceček zmenšení prsou

Pan doktor Maceček je velmi, milý, příjemný a empatický. Jako plastický chirurg je opravdu člověk na svém místě. Pan doktor mi na hrudi přímo vykouzlil z prsou velikosti J krásná prsa velikosti D . Já se pyšním krásným poprsím a moje záda si velice oddychla od té tíhy. Po pravdě se mi o takovém výsledku ani nesnilo. Velmi jsem se celého zákroku bála ,ale díky přístupu pana doktora , úžasných sestřiček a celého operačního týmu Hranické nemocnice jsem vše zvládla v naprosté pohodě a šla bych do toho znovu. Za mě naprostá spokojenost ,vřele doporučuji !! Michaela Uničov

Kontakt

Zborovská 1245, Hranice 75322 Zobrazit v Goole Maps
Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR