Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (76)

Martin Derčalík Jiný

Velice děkuji MUDr. Martinů Derčalíkovi za profesionální, perfektně odvedenou výměnu obou kyčelních kloubů v 12/2023 a v 2/2024.Je to špičkový ortoped.Jeho milý, vstřícný a lidský přístup je v dnešní době ojedinělý.Rovněž děkuji celému týmu oddělení ortopedie za skvělou, profesionální a lidskou péči.

Martin Derčalík Jiný

Ráda bych touto cestou poděkovala p. MUDr. Martinovi Derčalíkovi z Nemocnice Hořovice oddělení ortopedie. V roce 2021 jsem zde prodělala TEP kyčelního kloubu. Ráda bych zdůraznila, že s tak milým a laskavým přístupem k pacientovi jsem se setkala málokde. Od první návštěvy u pana doktora ze mne naprosto spadl veškerý strach a obavy z operace a plně jsem mu důvěřovala. Odvedl perfektní práci! Mé poděkování patří nejen panu doktorovi Derčalíkovi, ale i celému týmu zdravotníků Nemocnice Hořovice.

MUDr. Helena Vidovičová Jiný

Neprofesionální způsob,arogance,zlost..už nikdy víc.

Martin Derčalík Jiný

Pan doktor je úplný miláček.Jednou injekcí ukončil moji dlouholetou bolest zápěstí.Ostani lékaři mi pouze řekli že se nedá nic dělat.A ono dá!!.Pan doktor je velice milý a empatický.
    Pět hvězdiček je málo!!!Moc děkuji.

MUDr. Jan Ševít Jiný

Velice nepříjemná zkušenost s panem doktorem. Navštívila jsem pohotovost kvůli krvácení na začátku těhotenství. Pan doktor byl asi naštvaný, že ho takhle večer otravuji. Absolutně ho nezajímalo, co mu říkám. Bez pozdravu, mi jen řekl ať si jdu odložit, aniž by se zeptal co mám za problém. Vyčetl mi, že mám svou gynekoložku v Praze a ne někde poblíž Hořovic. Měla jsem co dělat abych se při vyšetření nerozbrečela. Z této zkušenosti se budu vzpamatovávat velice dlouho.

MUDr. Tomáš Bruthans Jiný

Přístup doktora naprosto neprofesionální, vyptávat se na to kolik kdo vydělává mi při vyšetření nepřijde vhodné. Arogantní přístup, kdy má pravdu jen on. Tohoto doktora už opravdu nikdy znovu navštívit nechci.

Martin Derčalík Jiný

Tímto bych chtěl poděkovat panu mudr.Derčalíkovi za perfektní práci při výměně kyčelního kloubu dne 9.9.v Nemocnici v Hořovících.Dnes už se pohybuji bez bolesti.Zvláště děkuji za lidský přístup a dokonalé vysvětlení postupu léčby.

MUDr. Jan Ševít Jiný

Ráda bych tímto poděkovala za péči v těhotenství i po porodu panu doktorovi Janu Ševítovi.Na kontroly k němu chodím od mého prvního těhotenství něco přes 6 let. Vždy se jednalo ze strany pana doktora o profesionální a lidský přístup. Zvláště vděčná jsem pak panu doktorovi Ševítovi za to, že mi dodal odvahy před mým posledním
    porodem, kdy jsem se po zkušenostech z předchozích porodů přirozeného
    porodu velmi bála. Pan doktor dokázal svým skvělým přístupem mé obavy téměř vymazat a dceru jsem díky víře, že vše bude v
    pořádku, dokázala porodit spontánně. Upřímně mohu říci, že to byl pro mě nejhezčí porod a nezapomenutelná zážitek.. A za to moc Dr.Ševítovi děkuji. Radost pana doktora, když za mnou druhý den přišel
    na oddělení šestinedělí a gratuloval mi k porodu dcery, byla velkým bonusem. Bylo jasné, jak panu doktorovi na jeho pacientkách záleží a že je to opravdu člověk na svém místě.

MUDr. Jan Ševít Jiný

Na ambulanci jsem dorazila v 17tt jako prvorodička s bolestmi v podbřišku. Pan doktor byl po celou dobu vyšetření arogantní, při příchodu mě ani manžela nepozdravil, jen otevřel dveře se slovy tak jděte! Měla jsem podezření na zánět močového měchýře, nicméně mi pan doktor řekl, že moč nepotřebuje a vaginálně mě vyšetří (po několika konzultacích s jinými lékaři jsem se dozvěděla, že vaginální vyšetření ani nebylo třeba, stačil by ultrazvuk..) vyšetření bylo neuvěřitelně bolestivé, gynekologické zrcadlo do mě pan doktor rval pod tlakem a bez lubrikačního gelu, požádala jsem ho aby byl opatrnější nicméně zrcadlo vzal, zahodil a řekl mi, že do zprávy napíše že jsem nespolupracovala. Poté mi tedy udělal ultrazvuk, řekl mi, že se mi asi zřejmě nechce do práce, napsal mi hořčík a poslal mě domů. Nicméně bolesti trvali i nadále a proto jsem jela na pohotovost k Apolinaři, kde mě s vyšetřili a mimojiné udělali vyšetření moči i ultrazvuk ledvin a později se také potvrdil zánět močového měchýře.

MUDr. Jana Křenková Jiný

K paní doktorce jsem vždy chodila ráda,všude ji chvalila, ale teď už je to opak. Neempatická, nepřijemná a člověk si přijde jak kdyby ji obtěžoval. Operovala mě plánovaný císařský řez a neempatičnost u ní převládala, jak kdybych ji obtezovala, pomalu ani nebyla schopna pozdravit. Komunikace absolutně nulová.Takže od paní doktorky odcházím, všichni jsme jen lidi, ale doktor by empaticky byt měl a komunikace - nějaké vysvětlení by taky neuškodilo.

Kontakt

K Nemocnici 1106, Hořovice 268 31 Zobrazit v Goole Maps
Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna