Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (28)

MUDr. David Pauk Jiný

Už je to nějaká doba co nám PAN doktor zachránil holčičku při akutním císaři. Velký profesionál a i po letech jsem jemu i celému personálu brodské porodnice vděčný.

MUDr. Jakub Röhrich Jiný

MUDr. Jakub Röhrich je možná dobrý ortoped. To by ale nesměl působit na padesáti různých místech, kde je evidentní honba za výkonem a výkazy. Jeho ochota, která se tady zmiňuje je vždy doprovázena časovým stresem a vůbec honbou po kvantitě. Otázkou je, jestli to má zapotřebí. Protože i ten nejlepší doktor časovým stresem zákonitě ztrácí hvězdičky za kvalitu. V. Nováková H. Brod

Magdalena Chvílová - Weberová Jiný

Porodila jsem bohužel spící miminko a paní doktorka byla jediná, která se mnou v nemocnici vše řešila. Chodila za mnou několikrát denně. Dala mi i telefonní číslo, že mám ve dne v noci volat a to i po propuštění z nemocnice. Paní doktorka je anděl

MUDr. Jakub Röhrich Jiný

MUDr. Jakub Röhrich je vynikající ortoped. Mám neskutečné štěstí, že se mě ujal a vyřešil můj problém se špatně srostlými nártními kostmi. Po operaci se dostávám do normálního života Je to nejen odborník ve své profesi, ale také moc milý a vstřícný člověk.
    Pane doktore, moc děkuji.

Vít Kaňkovský Jiný

Kontrola u doktora proběhla v absolutním nezájmu z jeho strany o zdravotní stav, pouze dotaz, jak se cítíte. Žádné další dotazy a ani žádné pořádně vysvětlení ohledně zlomeniny. Na vše se člověk musel ptát a odpovědi většinou byly velmi krátké a moc neřekly. Jde vidět, že pan doktor již dlouhodobě nevykonavá praxi lékaře jako jeho hlavní pracovní činnost

MUDr. Ivana Havlíčková Jiný

Mnoho měsíců docházím k léčbě na onkologické oddělení paní primařky Ivany Havlíčkové. Jsem přesvědčen, že bez její starostlivé a vysoce odborné péče, bych již nedocházel nikam.
    Těžko hledám slova, kterými bych ji poděkoval a vyjádřil svůj vděk.

Magdalena Chvílová - Weberová Jiný

Opravdu hodně velká nespokojenost.
    Byla mi sdelena diagnóza, která nebyla ani potvrzena geneticky s tím že to tak je! A není léků!
    Nechápu jak se někdo může takhle chovat k malým dětem....Pro mě nejhorší zkušenost kdy s lékařkou......měla by si uvědomit, že nemůže určit diagnózu když to není podložené prozatim z testu a ne říct že to tak je! A proboha davat mi kontakty na lidi co mají nemocný dite nemoci které moje dítě ano nemělo!!! Pouze podle Weberovy!!!! Za mě nejhorší doktorka v brode! A bohužel nemám tolik odvahy to řešit dál, ale nikomu bych nepřála tskove chování jako měla ke mě ona!

Renata Králová Jiný

3 hodiny vyšetření z toho byla 1,5 hodiny mimo ordinaci asi oběd nikdo nekomunikuje.

Milan Stránecký Jiný

K lékaři jsem byla odeslána v 06/2021 ortopedem s bolestí zad v bederní oblasti.Měla jsem předepsán UZ,mobilizaci a LTV.Pan doktor mi oznámil,že nic z toho mi nepomůže a že se to pokusí ovlivnit akupunkturou.Moc jsem v to nevěřila,ale doufala jsem,že jsem v rukou odborníka,který ví,co dělá,tak jsem souhlasila.Po čase stále zhoršování ,chtěla jsem změnu léčby a především instruktáž ve správném cvičení.Sdělil mi,že je léto,cvičit se mnou nikdo nebude,jestli tak ať si přijdu za čtvrt roku na podzim.Mezi dveřmi mi oznámil,ať přijdu ještě 1na akupunkturu a pak že má 3 neděle dovolenou a čau.Dnes mám zničenou plotýnku,pokročilou artrozu na dvou obratlích,24h denně bolesti a z aktivního 41letého člověka, který rekreačně sportoval,se stal někdo,kdo ujde 30 min. 2 km a končí,v noci pro bolest nespí a vyhlídkou je zničený žaludek,pokud budu užívat analgetika, která mi tlačí. Cvičení už bohužel nepomáhá.Lituji dne,kdy jsem doktora navštívila.Přitom stačilo tak málo,věnovat se pacientovi i v létě.

MUDr. Josef Matějů Jiný

Na vyšetření jsem čekala se synem přes měsíc. Samotné vyšetření trvalo doslova 3s. Po dotazu co zjistil, mne odbyl že má "nosní mandli jako každý kluk jeho věku". Za 3 měsíce, indikací jiného lékaře, jsme se dostali k operaci, kde mu vyoperovali obrovskou nosní mandli, která úplně ucpavala vstup do nosohltanu. Navíc mu dělali i zákrok na krčních madlich+řešili chron. Zánět obou ousek. K tomuto lékaři již nikdy.

Kontakt

Husova 2624, Havlíčkův Brod 580 22 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna