Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (37)

Romana Hrotková Jiný

Za všechno paní doktorce moc děkujeme. Je naprosto profesionální a k tomu velmi přátelská a milá. Moc nám se vším pomohla. Díky ní na svůj porod budu vzpomínat jen a jen v dobrém.

Ž
    Hana Pereková Jiný

Nelidský přístup, absolutní nezájem o můj problém, nenechá domluvit, skáče do řeči a sestřička se mi dokonce smála kvůli tomu, co mě potkalo.. Paní doktorka neuvěřitelně zlá a arogantní. Nevěřila jsem vlastním očím a uším. Tohle jsou zdravotníci ?!

MUDr. Vladimír Mařík Jiný

Před rokem jsem u pana MUDr Maříka podstoupila zmenšení prsou. Pro hodnocení práce a přístupu pana doktora i jeho oddělení by bylo třeba přidat hvězdičku.

Ť
    MUDr. Martin Holý Jiný

Za mě nejlepší doktor, kterého jsem kdy potkal. Děkuji.

MUDr. David Musil Jiný

Pan doktor Musil mi v roce 2012 operoval pravé rameno. Diagnóza: utržená rotátorová manžeta. Jediná možnost operativní řešení. Pan doktor je velký profesionál s lidským přístupem, obou těchto vlastností si moc vážím. Po operaci, která dopadla dobře mi byl srozumitelně vysvětlen další postup.
    Následnou rehabilitaci jsem nepodcenil a poctivě cvičil.
    Když jsem se v roce 2014 hlásil k PČR, tak mi služební lékař sdělil, že nebýt zprávy, že mám operované rameno by díky stoprocentní hybnosti sám problém s ramenem nezjistil.
    Škoda jen, že v Českém zdravotnictví není více takových lékařů. Děkuji Vám pane doktore.

Ivan Vonke Jiný

Pan doktor je naprosto úžasný! Tak skvělý a citlivý přístup k pacientovi jsem už dlouho nezažila. Smekám před ním! Víc takových lékařů jako je on.

MUDr. Jana Kožnarová Jiný

S paní doktorkou jsem se setkala poprvé před 12 lety, když mi rodila syna. Přístup byl narozdíl od porodních asistentek úžasný. Před rokem jsem přešla k paní doktorce do gynekologické ordinace, jelikož můj pan doktor šel do důchodu. A přístup je taktéž skvělý, poprvé v životě vysvětluje co dělá, dělá vyšetření a konečně mi nevadí chodit ke gynekologovy.
    Takže paní doktorku určitě doporučuji.

MUDr. Jana Kožnarová Jiný

Před dvěma lety jsem vyplašená přišla na příjem do nemocnice ČB s podezřením na mimoděložní těhotenství, které se bohužel potvrdilo. První otázka paní Dr byla: Co chci jako s tak nízkým HCG (které jsem měla naměřené od mé Dr.) vidět? No já nechtěla vidět nic. To má paní Dr., která mi, troufám si říci, zachránila život. Nebudu komentovat ani to, že i přes mé prosby a upozornění, že jsem dnes již byla vyšetřena vnitřním ultzv, nic nebylo vidět a navíc to hodně bolelo, protože mám citlivou dělohu, paní doktorka musela ultrazvuk provést s velmi nepříjemným komentářem na mé “heknutí”. Druhý den jsem šla po prohlídce panem primářem na operaci, nález byl zakrvácený, hrozilo prasknutí- život ohrožující stav. Prožila jsem jednu z nejhorších ztrát ve svém životě a bohužel se setkala s nulovou empatií. Paní doktorka měla možná špatný den, těžko říct, pro mě to byl ale jeden z impulzů, které mě přesvědčily k tomu, že nebudu v ČB nyní ani rodit. Již se s takovým přístupem nikdy setkat nechci.

Svatopluk Ostrý Jiný

Jistě odborník, jinak by v této funkci nebyl. Tím pozitiva končí. Je velmi arogantní, hrubý, komunikace s ním je nepříjemná. Dává zřetelně najevo svoji nadřazenost. Diskuse ohledně léčby není možná. Nedoporučuji, pokud bych mohl, vybral bych si určitě jiného lékaře

MUDr. Jaroslav Šimeček Jiný

Snad nejhorší lékař, kterého mám. Neschopnost cokoliv srozumitelně vyjádřit a dlouhé sezení v čekárně ještě beru, ale to, že do ordinace přijdu a okamžitě mi lékař i sestra začnou naznačovat, ať po nich nic nechci, hlavně ne nové brýle, protože už chtějí jít na oběd, je zkrátka moc. Celá prohlídka trvala asi pět minut, téměř k žádnému vyšetření nedošlo, alespoň na základě zkušeností z dřívějších vyšetření.

Kontakt

B. Němcové 585/54, České Budějovice 370 01 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda