Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Poskytujeme preventivní, základní a specializovanou diagnostickou, léčebnou a ošetřovatelskou péči formou ambulantní, lůžkové, jednodenní a sociální péče

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (4)

Ludmila Juránková Jiný

Velmi rád jsem už 15 let vděčným pacientem paní doktorky.

MUDr. Tamara Jurajdová Jiný

Velice příjemná, vstřícná a profesionální lékařka. Podrobně vysvětlila můj problém a to k mé plné spokojenosti. Moje návštěva byla po čtyřech letech druhá a s oběma problémy mi paní doktorka pomohla k mé plné spokojenosti. Vřelé díky.

MUDr. Tamara Jurajdová estetické dermatologie

Úžasná paní dr.,jakýkoli problém u mě,manžela,dětí vyřešila v krátké době. +Milá,usměvavá.
    Nejlepší doktorka z blanenské nemocnice.

Dagmar Koudelková Spravila mi zuby

Paní zubařka je tak hodné, šikovné a milé stvoření. V srpnu budu k paní zubaře docházet už rok a za tu dobu mi spravila půlku mé špatné pusy. Ačkoli je paní kpudelková mladá, je šikovnější než mnoho zubařek, které dělají v oboru řadu let. Je sympatická, chápavá a kolikrát jsem ji na sále usnula, protože pracuje velice citlivě a bezbolestně. Vše vysvětlí a vše s klientem prodiskutuje. V poslední řadě bych paní doktorku chtěla vynést do oblak pro její zručnost práce s lokální anestezií.;)

Kontakt

Sadová 1596/33, Blansko 678 31 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda