Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Nemocnice ATLAS, a.s. je lůžkové zdravotnické zařízení akutní a následné péče s ambulantní částí.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (24)

MUDr. Zuzana Kubíková Jiný

Křičí na pacienty. neposlouchá co pacienty trápí. Vyčítá kolik stojí jejich léčení.

Prim. MUDr. Tomáš Miča Jiný

U MUDr. Míči jsem dnes byla na gastroskopickém vyšetření a nejen že byl velmi milý, ale i vyšetření proběhlo bez problému, ačkoli jsem se ho předem velmi obávala. Sestřičky si také všimly, že jsem nervózní - jedna mi pomáhala neuhýbat hlavou, druhé jsem mohla mačkat ruku... Během celého výkonu mne všichni chválili, jak to krásně zvládám, ačkoli výkon trval necelé dvě minuty, pan primář délku komentontoval: "Dejte mi ještě půl minutky a bude hotovo..." Opravdu mohu doporučit všem, kteří se tohoto vyšetření obávají. Buďte v klidu, zvládnete to, jedná se o MUDr. s lidským přístupem. Díky za skvělou péči. :-)

MUDr. Zuzana Kubíková Jiný

Nezvedá telefony,nedodržuje pracovní dobu, špatná komunikace, žádná empatie .

Prim. MUDr. Tomáš Miča Jiný

Pan primář Míča se prezentoval jako skvělý odborník se skutečně lidským přístupem. Kolonoskopické vyšetření s lokálním umrtvením proběhlo bez sebenšího náznaku bolesti. Nutno táké pochválit velmi profesionálně působící celý jeho tým .

MUDr. Jiří Duben Ph.D. Jiný

Pane primární, děkuji. Za skvělý přístup, i za to, že díky Vám vím, čeho v jídelníčku se vyvarovat, abych byla v pohodě.

Prim. MUDr. Tomáš Miča Jiný

Skvělý odborný a lidský přístup! Po všech stránkách jen nejlepší zkušenosti! Lékař s velkým L! Pro někoho nepříjemné vyšetření se stává zcela snesitelným díky lidskému přístupu.

MUDr. Kristýna Nováková Jiný

Paní doktorka je bez pochyby ta nejlepší gynekoložka, kterou jsem kdy měla možnost navštívit. Je velmi milá a empatická. Dlouho mě trápily infekce a podráždění na které paní doktorka vyzkoušela snad všechny možné léky. Poslala mě i na konzultaci ke specialistovi do Brna, což se nakonec vyplatilo. Bylo na ní prostě vidět, že mě poslouchá a chce mi opravdu pomoci. Určitě doporučuji!

MUDr. Kristýna Nováková

Děkuji za Vaši recenzi.

MUDr. Jana Fusková Jiný

U paní doktorky jsme byli na Kolonoskopii,Gastroskopii.je velice milá lidská a citlivá při vyšetřeních,je odbornice na svém místě kéž by naše zdravotnictví mělo více lékařů jako je ona.Velky Dík Paní Doktorko.

MUDr. Tomáš Duda Jiný

Velmi dobrý doktor, milý,pohodový, zkušený, klidný, veselý.Sestry taky milé.Spokojenost velká, doporučuji.

Prim. MUDr. Tomáš Miča Jiný

Bezvadný a pohotový lékař, vždy usměvavý, zachránil mi babičku. On a jeho gastroenterologičtí pracovníci jsou skvělí lidé, perfektně sehrátí a ochotní pomoci.

Kontakt

třída Tomáše Bati 5135, Zlín 760 01 Zobrazit v Goole Maps
Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna