Moje Ambulance

Moje Ambulance

Lochotínská 18

30100 , Plzeň , plzeňský

Lékař: MUDr. Ivana Slim-Bendová Jiný

Paní doktorka,mi pomohla od té doby co ji znám tak nemám problémy.5let jsem se trápila se střevními problémy paní doktorka mi napsala léky a rikam,že ta 14dni jsem měla svatý pokoj

Lékař: MUDr. Ivana Slim-Bendová Jiný

...Moje Ambulance je super, objednáte se na čas, všechno jde rychle (až na všechno to státní papírování), vyšetření taky. Někdo tady kňourá, že paní doktorka je nic moc - holt stará škola, ale dost efektivní, prostě žádný kecy okolo. Za mě ok.

Lékař: MUDr. Ivana Slim-Bendová Jiný

Paní doktorka je i mým důvodem, proč sháním nového praktického lékaře. Moji ambulanci tak po letech také opouštím. Nejen, že se na mě ani nepodívala a nereagovala na mé dotazy ohledně mého zdraví a hlavně mé zdravotní problémy, byla nepříjemná až arogantní. Preventivní prohlídky probíhají od stolu za monitorem, maximálně vám změří tlak a váhu. Už nikdy více.

Lékař: MUDr. Ivana Slim-Bendová

Do Moje Ambulance jsem se registrovala už od jejího počátku v Plzni. Byla jsem zde spokojená, dokud jsem nepoznala paní doktorku Slim-Bendovou. Jednou jsem měla teploty a bylo mi zle od žaludku. Bylo mi jasné, že nemám žádnou vážnou nemoc, ale pro jistotu jsem chtěla vyšetřit abych věděla, z čeho to může být a co můžu pro své zdraví udělat. Paní doktorka mi vynadala že jsem si nevzala paralen, že je přeci jasné, že když mám horečku, tak si mám vzít paralen. Řekla mi, že jelikož mi v krvi nic nenašli tak jsem asi psychicky labilní. Poslala mě domů s tím, že mám jíst jen rohlíky a piškoty dokud mi nebude líp. Paní doktorka byla velice arogantní a nepříjemná.

Lékař: MUDr. Ivana Slim-Bendová

Celkově jsem byl s Mojeambulance spokojený, ale po vyšetření u této lékařky jsem se rozhodl změnit praktického lékaře. Paní Slim Bendová je velice nepříjemná, arogantní, vyhořelá stará doktorka, která se neumí vůbec chovat k lidem. Přišel jsem s chřipkovými příznaky a žádostí na vyšetření konkrétního onemocnění. Paní Bendová ze mě téměř hned udělala simulanta a když jsem jí vysvětlil, že nepotřebuji neschopenku, ale měl bych zájem o vyšetření krve (příp. jiné vyšetření daného onemocnění), tak mě sjela znovu s připomínkami ve stylu: "Jak si to jako představujete?!" "To bychom tady nedělali nic jiného." "Na takový připomínky já jsem alergická"... To mě zvedlo ze židle a byl jsem rozhodnutý třísknout se dvěřmi a odejít, načež mě zastavila, že mi vypíše objednávku na dané vyšetření. Následně mi řekla, že si jej budu muset zaplatit, což jsem byl ochotný. Vůbec nechápu komentáře, které jsem si tady přečetl, že je to dobrá diagnostička, když mě jen od pohledu chtěla poslat na neschopenku.. A že paní neposílá ke specialistům?! To je jen vizitka její arogance a neschopnosti.

Lékař: MUDr. Ivana Slim-Bendová více návštěv

Lidský přístup a slušné jednání jsou této lékařce cizí. Před lety, kdy jsem pracovala na pozici na které jsem se cítila důležitě ;-), ale jejíž součástí byla i manuální činnost (vážení peněz), ze které jsem měla křeč v dlani, že mi dělalo problém používat propisku jsem navštívila praktického lékaře. Poslali mne k lékařce Mudr Ivaně-Slim Bendové. Doporučila mi ibalgin krém a dodala: "Ono víte, lidi co pracují manuálně, tak vždycky budou mít z toho zdravotní problémy, to už je tak." Byla jsem naprosto šokována tím comi paní doktorka říká a namítla jsem, že nepracuju manuálně. Paní doktorka to však korunovala, její slova si pamatuji doteď: "Vy mě asi nechápete, já to myslím tak, že pokud nemáte vzdělání JAKO TŘEBA JÁ tak musíte vykonávat manuální práci a to se nemůžete divit, když vás pak něco bolí." Při další návštěvě, kdy mi bylo od zubaře doporučeno ať si pro diazepan skočím za obvoďákem mi tatéž lékařka vypsala žádanku na psychiatrii. Po této návštěvě jsem na recepci požádala ať mě za pí Bendovou již neposílají. Ale asi si to nikam nepoznamenali, protože při mé poslední návštěvě jsem na ni opět měla štěstí. Opět nezklamala a její "protočení očí v sloup" je skutečně to, proč nemocný člověk přišel. Vzpomínám na sympatického mladého lékaře, který mi při první návštěvě "mojí ambulace" podal ruku a vyzařoval i jednal velmi profesionálně.

Lékař: MUDr. Ivana Slim-Bendová

Paní doktorka je od rány, ale její odborné schopnosti jsou nezpochybnitelné. Při návštěvě se mi opravdu věnovala a není to ten typ lékaře, který s každou blbostí posílá ke specialistovi.

Lékař: MUDr. Ivana Slim-Bendová Preventivní prohlídka

Při jedné návštěvě jsem se snažila upozornit na problémy týkající se otoku nohou,ale bylo mi řečeno že je to jen tuk a nemám jíst uzeniny a sýry.Odpověděla jsem, že tyto věci skoro nejím a že problémy tohoto rázu mám již delší dobu ikdyž jsem netrpěla nadváhou..Vůbec se nesnažila zjistit příčinu.Po několika letech zjišťuji že tyto problémy byli pravděpodobně předzvěstí poruchy štítné žlázy, kterou ale neodhalila Moje Ambulance.Doktorka je necitelná,hrubá a velmi arogantní.

Chodím do pobočky na Proseku. Tuto ordinaci naprosto nedoporučuji. Jedinou výhodou je, že ordinační hodiny jsou 8-20h, tím to ale končí. Slibovali ošetření bez čekání v čas, který se bude pacientům hodit. Ale nalanařili si tolik pacientů, že naprosto nestíhají.
    V čekárně je vždy plno. Čekáte, ať jste objednaní nebo ne. Pravda, v případě, že objednaní nejste, čekáte déle. Jak se ale objednat, když člověk neví, že bude nemocný? Objednací lhůta je min několik dní.
    V čekárně neustále vyzvání telefon, který nikdo nezvedá. Dovolat se je skoro němožné. Sestra-recepční nestíhá vyřizovat frontu pacientů, takže je nervozní a nepříjemná. Druhá sestra, která řeší po vyšetření lékařem recepty, také nestíhá. Takže je běžné, že i po vyšetření člověk čeká, 15min i déle. Pacientů čeká tolik, že si není kam sednout.
    Sesterna/vyšetřovna navíc nenabízí žádné soukromí, takže jste svědkem probíhajícího vyšetření (odběry, CRP, EKG, oči,...) i vypisování receptů a neschopenek ostatním pacientům. Citlivé a osobní údaje tu nikdo neřeší.
    Další nevýhodou je, že pokaždé skončíte u jíného lékaře, který má zrovna službu a vyjde na vás. Lékaři jsou milí a s běžnými nemocemi pomohou (naštěstí jsem nic závažného neřešila). Jen jedna z doktorek sice vyšetří, ale neposkytne žádné info. Odcházela jsem s kartou k sestře pro recepty a neschopenku, ale i přes přímý dotaz mi doktorka neřekla co mi je ani co mi předepsala...zajímavé. Asi mě považovala za nesvéprávnou na to, abych dostala info o svém zdravotním stavu.
    Tuto ordinaci nedoporučuji. Někdo si zřejmě z Mojí Ambulance udělal výnosný, ale pro mě nepřijatelný business.

Otřesné, naprosto. Dojíždím na OC Butovice a sestry atd, jsou sice milé ale neschopné. Jedna mě tam hnala přes celou prahu kvuli jedné záležitosti s bolavými zády a když jsem dojela tak mě odmítli že to nejde. Nebo nejsou zkušené v nabírání krve, kdo má žílu vidět dobře asi problém mít nebude ale kdo jí nemá jasně zřetelnou, ten si užije. Když vám něco je dlouho čekáte, protože objednat se, to jde tak týden až čtrnáct dní dopředu. Dovolat se tam, to je taky většinou obtížné. Někteří lékaři jsou katastrofa, ale musím pochválit pana Kernera, který to tam jediný zachraňuje tu úroveň. Hledám momentálně jiného praktického lékaře