Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (27)

MUDr. Jakub VRANKA Jiný

Pan doktor ma sklon predepisovat pomerne casto antibiotika a mozna nekdy neni od veci pokusit se najit jine reseni.
    Jinak je ok, primerene mily i komunikativni, rad vysvetli co vam je ale nezachazi v nicem mocdopodrobna.

Tmavovlasa pani sestricka je naproti panu doktorovi nesmirne neuroticka a ujecena a dela z navstevy skutecne silne neprijemny zazitek i kdyz s vami prohodi 2 vety.

MUDr. Jakub VRANKA Jiný

Chování personálu je bohužel součástí dojmů spojených s návštěvou lékaře. Na Poliklinice ve Spálené je personál sester u p. doktora bohužel zcela neakceptovatelný. Nesoudím z jedné návštěvy, kdy se může stát, že někdo zrovna nemá svůj den. Jakýkoliv telefonát, snaha objednat se k lékaři, řešení potvrzení, úkony sester spojené s preventivní prohlídkou - vždy je nějaký problém, neochota, arogance. Personál se v tomto chování dost navzájem podporuje a působí velmi toxicky. To je důvod, proč si hledám nového lékaře.

Lea Svobodová dentální hygiena

Dneska jsem byla na své první dentální hygieně a fakt jsem se bála. Ale díky bohu za paní Leu Svobodovou, protože dentální hygiena s ní byla šetrná a tak bezbolestná, jak jenom dentální hygiena může být. Celou dobu na mě mluvila, abych věděla, co bude dělat dál a aby mě rozptýlila. Myslela jsem, že to bude nejhorší zážitek na světě, ale nakonec to bylo něco, na co se za rok určitě nebudu bát jít zase.

Lea Svobodová dentální hygiena

Báječná, báječná, báječná......
    Bezbolestné, příjemné, absolutní odbourání mého panického strachu, perfektní výsledek...

Vladislav Abel Jiný

Ano sverazny, ale mily a schopny. velmi dobre stanovil anamnezu, pomoci velkeho mnozstvi testu.

MUDr. Vladimíra Boleslavská Jiný

Super doktorka, příjemný a autentický přístup, nejlepší zkušenost návštěvy u doktora co jsem měla v Česku.

MUDr. Jan Adamec Jiný

Pan doktor je sice na prvni pohled sverazny, ale chodim k nemu nekolil let a nemela bych. Vzdy vse peclive vysvetli, odpovi mi na vsechny me otazky, a doporuci postup lecby. Nikdy se mi nestalo, ze by me vysetreni bolelo nebo by byl na me pan doktor neprijemny, jak tady nektere pisi. Prostory noveho arealu jsou moc krasne, da se platit kartou a jsou hned vedle metra.

Věra Bartůňková Jiný

K paní doktorce chodím řadu let,snažila se mě vyslechnout,poradit,ne vždy ale vhodně a účinně.Poslední návštěvy mě paní doktorka zklamala.Předminule návštěvu zkrátila z hodiny na půl hodiny bez omluvy.Minule jsem měla konzultaci od 13 hodin.V 12:58 hodin mi volal syn ohledně lékaře.Za několik vteřin vyšla doktorka.Hovor jsem měla ani ne 2 minuty,v 13 hodin jsem vešla do ordinace.Doktorka mi vynadala,že mě volala a nemá na mě celé odpoledne.Čekala bych empatický přístup od lékaře,vysvětlila jsem jí,šlo o řešení zdravotního problému.Sdělila,že nesmím telefonovat v čekárně,mám mít roušku,na dveřích do čekárny píšou,že roušku se má použít v případě respiračního onemocnění,které jsem neměla.Necítila jsem se,abych se jí po jejím jednání svěřovala,řekla jsem to.Řekla,ať se objednám na jindy.Docházely mi léky,měla jsem je jen na 12 dní, řekla mi,ať zavolám,až dojdou.Jindy,když mám poslední načaté balení,léky mi předepíše v ordinaci.Tímto jednáním zklamala moji důvěru,přemýšlím o změně lékaře.

MUDr. Jakub VRANKA Jiný

Možná někomu přijde pan doktor strohý, no přeci si tam nechodíme povídat :) MUDr. Vranka je můj druhý praktik v dospělosti a jsem velice spokojena
    Pokud se necítím dobře, nebo mám problém, zkoumá všechny možné příčiny, pošle k odborníkům, napíše doporučení, bez reptání nebo divných dotazů. I pokud jde o žádost na doporučení třeba fyzioterapeutky, nemá potřebu názory druhých smést ze stolu, raději prověří, zda tam opravdu problém, na který poukázal jiný odborník, není. Což u předchozí praktičky neexistovalo. Přeci nebudeme obtěžovat ortopeda, protože nějaká neMUDr. fyzioterapeutka řekla... :D

MUDr. Vlasta Berkovičová Jiný

K paní dokrorce jsem prisla po delsi době kvůli zhoršení chronických obtíží (tlak, štĺtná žláza.) Velice pozitivně hodnotím její klidný přístup, komunikaci a chuť problém řešit bez nutnosti soudit předchozí (ne)lecbu. Odeslala me na potrebna vysetreni a ke specialistům a zavolala mi s vysledky odberů krve, a o můj stav se nadále zajímá. Pokud máte chronické a vícečetné zdravotní potíže, doporučuji jako pečlivého praktika

Kontakt

Spálená 78/12, Praha 110 00 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda