Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Poskytujeme standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (96)

MUDr. Renata Stráníková Jiný

Paní doktorka je milá, s dětmi hovoří, jen někdy by bylo vhodné lépe a předem vysvětlit, co se bude dít. Občas jsem překvapená sama a nestačím reagovat. Sestra už je vyměněna a dobře tak, byla často opravdu nepříjemná a organizovala vše za dr - včetně vyučení diagnóz. Nová sestra je lepší.

Martin Pruner Jiný

Pan doktor Martin Pruner od roku 2015 moji zjištěnou srdeční arytmii neléčil včas a vhodným způsobem (podle vyjádření kliniky, kde jsem v roce 2023 a 2024 prodělal kardioverze a ablaci), takže pozdní náprava mého zdravotního stavu je prakticky nemožná. Jeho běžná komunikace s pacientem se převážně netýká zdravotního stavu, nepředává zprávu o výsledcích vyšetření. Pozdě, ale přece jsem zvolil jiného kardiologa.

MUDr. Hana Peregrinová Jiný

Paní doktorka je akčně skvělá, pohotová a hned se nemocí dítěte neotálí.

Jan Trávníček Jiný

Pan doktor provedl velmi dobře chirurgický výkon a jako jediný zjistil správnou diagnózu, kterou nebyli schopni určit ani v nejmenované pražské nemocnici.
    Je to velmi zkušený a profesionální lékař. Doporučuji.

Jan Trávníček Jiný

Pan doktor Trávníček je velice nepříjemný, neochotný a arogantní člověk, kterého pacienti pouze obtěžují. Mám s ním dvě zkušenosti a jedna horší než druhá. Sotva vás vyšetří - já musela vždy ještě jinam a jeho jednání je opravdu nevhodné. Určitě se obraťte na jiného chirurga.

Miloslava Libicherová Jiný

S paní doktorkou Libicherovou a s její sestřičkou jsem byl vždy spokojen. Jsou obě ochotné a nikdy jsem s nimi neměl problém a vždy mě vyšli vstříc.

MUDr. Miloslav Nosek Jiný

Prisla jsem k panu doktorovi od jineho ortopeda,ktery me pomalu ani nevysetril a predepsal ortezu a kontrolu za mesic.Pan doktor Nosek diagnostikoval zanet kloubu a po 2 injekcich,tedy tydnu lecby, je muj problem zcela vyresen. Doporucuji a dekuji.

MUDr. Miloslav Nosek Jiný

Pokud se chcete dozvědět něco ze života pana doktora a popovídat si tak budete spokojeni. Hlavně za ním nechoďte s nějakými problémy ! To už začíná být nepříjemný. Začnete-li mu sdělovat, co Vás trápí, tak to ho prý děsně vysává!?! Vše léčí injekcemi. Několikrát si protiřečil. Jednou jsem ploché nohy neměla pak zase měla ......Vrcholem všeho byl jeho závěrečné konstatování "že to pro něho není" že málo kulhám a lékařskou pomoc mám hledat u jiného lékaře. A pokud se cítím sklíčená z té bolesti nohou, která mě i přes jeho léčbu neopustila, tak je to spíše na psychiatra, To mě dorazilo úplně. Ano, budu si hledat jiného lékaře - nového ortopeda.
    P.S. O úhradě úkonů, za které chce platit (a jsou hrazené ZP) se už ani zmiňovat nebudu.

MUDr. Kateřina Dvořáková Jiný

Kdyby bylo více takových lékařů, jako je paní doktorka Dvořáková, tak bych se jim přestala obloukem vyhýbat. Přijde mi jako naprostý vzor ideálního lékaře, k pacientům vstřícná, laskavá, nenutí, ale doporučuje a hlavně vysvětluje! Na pacienta si udělá tolik času, kolik je potřeba.

Edita Paulasová Jiný

Paní doktorka je zřejmě moc dobrá, řeší celkový stav člověka, ráda cokoli vysvětlí a s dětmi to umí. Má i dobrou organizaci ordinace, schopnou sestřičku. Bohužel ale paní doktorka působí hodně arogantně, mluvila se mnou jak s malým dítětem a neschopnou matkou. Pokud to zvládnete, tak ji mohu doporučit.

Kontakt

Šustova 1930/2, Praha 149 00 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda