Zobrazit lékaře

Poskytujeme standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům. Více

Medifin a.s., Poliklinika Šustova

Šustova 1930/2

149 00 , Praha , hl. město Praha

Poskytujeme standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Edita Paulasová

Alergolog, Pediatr,

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova

Výborná lékařka, posuzuje všechny aspekty, ne jenom dílčí problémy. Jediná lékařka, která nám vždy pomohla a to s čímkoliv. Výborný přístup.

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova

Tato lékařka je snad po oborné stránce vzdělaná, a jako pediatrička schopná komunikace s malými dětmi. Je však naprosto neschopná komunikace s dospělým svéprávným pacientem. S větší mírou arogance, přerušování v hovoru ba téměř zastrašování již jsem se dlouho nesetkal, a v ordinaci lékaře snad nikdy.

• Heda Škrdlantová

Dermatolog, MUDr.

Umístění: jiné místo

Šla jsem k paní doktorce kvůli bradavici na patě, vypálila čtyři místa na zdravé kůži ale bradavici se vyhnula, teď kvůli tomu kulhám. Navíc po prohlédnutí nehtů (mám lupénku) prohlásila, že mám silně oteklé klouby a deformované nehty. Klouby mám normální a nehty deformované po úrazu, což jsem měla u při prvním navštívení před rokem.

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika ŠustovaSlužby: Vypaleni bradavic u dítěte

Dnes jsem s detmi 9 let navstivila ordinaci pani doktorky, do ktere jsme byly objednani na 15:15 hodin. Po hodinovem cekani byl osetren syn. Nasledne po nem vstupovala do ordinace dcera, ktera jiz byla ve velkem stresu z pripadne bolesti a ve stresu z cekani. Pani doktorka zacala dceri vykat, cimz ji na odvaze nepridala. Dcera se pokusila vzeprit, ale usadila jeem ji na zidli. Dcera sice schovala nohu, ale opravdu slusne pozadala, zda se muze na neco zeptat. Doktorka ihned vypalila, ze mame odejit, ze je dcera rozmazleny fakan a te si mame osetreni hledat jinde. Dcera bosa vybehla z ordinace. Pani doktorce jsem ostre dala najevo, ze snad tohle chovani nemysli vazne, ale ona i pan asistent tvrzeni o rozmazlenem fakanovi potvrdili a vykazali nas z ordinace, ze si mame hledat osetreni jinde.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Jana Nováková

Neurolog, MUDr.

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika ŠustovaSlužby: Jiný

Skvělá profesionální péče. Naprostá spokojenost s lékařskou péčí paní doktorky. Služby jsem využil již několikrát (bolest zad, karpály, třes rukou). Paní doktorka mně vždy chápavě vyslechla a vše mi před nasazením léčky vysvětlila. Děkuji paní doktorce za pomoc s mými problémy z hlediska pohybového aparátu. Doporučuji

• 0
      Umístění: Nemocnice JihlavaSlužby: bolesti zad

Dobrá doktorka,byla jsem k ní poslána z urgentu pro ukrutné bolesti zad. Udělala mi příslušná vyšetření, ne jen RTG. Hodnotím kladně.

• Dagmar Kunová

Zubař, MUDr.

• V
      Umístění: Medifin a.s., Poliklinika ŠustovaSlužby: Jiný

Z vytržení 3 zubů jsem měla obrovský strach, jelikož mám celý život strach ze zubaře. Ale musím uznat, že paní doktorka je milá, klidná, trpělivá a šikovná. Vše mi vysvětlila i popsala a postupně se vyndali všechny 3 zuby. Bez bolesti!

• M
      Umístění: Medifin a.s., Poliklinika ŠustovaSlužby: Extrakce rozpadle horni sedmicky.

Jsem celozivotni srab, co se lekarskych zakroku a vysetreni tyce. Jakychkoliv. Ale pani doktorka i sestricka mile a setrne. Mohu jen doporucit.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Ivana Fryčová

Pediatr, MUDr.

• T
      Umístění: Medifin a.s., Poliklinika ŠustovaSlužby: Jiný

Mám 8 měsíční dceru u paní doktorky a jsme sní naprosto spokojeni. Jako rodiče s prvním dítětem jsem se na všechno ptali a vždy nám ochotně všechno vysvětlila a poradila. Sestřička je ochotná a ráda poradí.
      Vřele tuto ordinaci doporučuji.

• R

Paní doktorka a nová sestřička jsou velmi milé. Paní doktorka je velice ochotná a vždy dobře poradí. Chodíme k ní několik let a jsme velmi spokojený!!

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Antonín Martínek

Kardiolog,

• J
      Umístění: Medifin a.s., Poliklinika ŠustovaSlužby: Jiný

Fantastický přístup, vše podrobně vysvětlil, po vyšetření následovala ještě edukace o srdci. Skvělé!

• Alexandra Hojná

Zubař,

• D
      Umístění: Medifin a.s., Poliklinika ŠustovaSlužby: Jiný

Moje dcera byla v péči MUDr. Hojné od 3 let do 18 let.V době dospívání bylo nutno ošetřit 9 zubů. Dcera přešla na stomatologii pro dospělé a rentgen ukázal pod všemi plombami kazy, takže ji čeká oprava těchto zubů. Myslím, že to není úplně běžné.

• Umístění: Medifin a.s., Poliklinika ŠustovaSlužby: Prvni prohlidka zoubku me dcery

Pani doktorka je velmi mila a komunikativni. S dcerkou si povidala, dala si zalezet, aby pro ni prvni navsteva byla prijemna. Me predala potrebne info o peci o prvni zoubky a stravovani/kojeni. Dostala jsem take info, kam jet v pripade urazu nebo nejakeho krizoveho stavu, kdyz je ordinace zavrena.

V ordinaci je skvela sestricka - uz objednani bylo moc prijemne, sestricka je vesela, akcni, pohotova a napomocna.

Velmi ocenuji, ze na radu jsem presne na cas. Objednani je behem par dnu (pokud muzete kdykoli pres den).

Nemohu posoudit profesionalitu provedeni zakroku, nicmene prvni dojem je za me skvely.

• Miloslav Herda

Gynekolog,

• L
      Umístění: Medifin a.s., Poliklinika ŠustovaSlužby: Jiný

Pan doktor Herda je šikovný gynekolog, kterému důvěřuji. Pan Herda je naprosto klidný, vyrovnaný, milý.
      Je teda trochu víc ukecaný, ale ono vás to aspoň odvede od negativních myšlenek :-) Jednu hvězdičku ubírám za to, že občas jsem se musela dotazovat na konkrétní věci dvakrát, než mi byla zodpovězena, ale to je asi zase tou ukecaností :))
      Co se týče těhotenství, tak jsem opravdu pečlivě hlídaná a za to jsem velmi ráda.

• T

K panu doktorovi jsem chodila několik let, nikdy jsem neměla nějaký problém s objednáním atd, vše v pořádku. Bohužel mi trochu vadilo, že značnou část návštěvy byl ochoten strávit řešením toho, kde jsme kdo byli na dovolené a jak se máme. Je sice fajn se zeptat jak se máte, ale asi spíš jen tak okrajově, ne, že budu ležet s nohama v praku na stole a pan doktor mi tam bude vykládat jak se měl v Řecku a podobně. Nicméně pokud jsem nic nechtěla řešit, vždycky všechno v pohodě a žádný problém, jen mi připadá zbytečné, že se člověk musí objednávat i kvůli tomu, aby si vyzvedl recept. Myslím, že ho klidně může vydat sestra bez zbytečného zdržování, ale tak to je asi detail. Pokud jsem ovšem něco řešit chtěla už to bylo horší a ten důvod proč jsem nakonec odešla byl ten, že jsem se pana doktora dotázala na možnosti, pokud bude problém s otěhotněním co se dá dělat a on mě odbyl se slovy, že se mám uklidnit a přijít za dva měsíce. Byla jsem v naprostém klidu, pouze jsem se ptala na možnosti a nic víc. Lékař, ke kterému jsem pak následně přešla měl přístup úplně jiný. Ihned mě vyšetřil a sdělil možnosti, sdělil mi, že zrovna začíná ovulace a díky tomu jsem také ihned otěhotněla. Zřejmě by se to stalo i tak, ale mě prostě vadilo to odbytí a absolutní nezájem mi sdělit alespoň to jestli teda ta ovulace běží, protože se po delším braní HA stává, že běžet nemusí. Zřejmě se tedy ztotožňuji s dalšími názory tady, že pan doktor je fajn, ale jen dokud nechcete něco víc, než napsat prášky.

• Táňa Bretyšová

Anesteziolog, Fyzioterapeut, MUDr.

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika ŠustovaSlužby: Jiný

Úžasná paní doktorka,jsem spokojena.Opravdu se snaží pomoct i více než v rámci její práce.Jsem rada ze chodím k paní doktorce.Musim říct ze má skvěle sestřičky.

• J
      Umístění: Centrum léčby bolesti, komplexní diagnostika a terapieSlužby: Jiný

K paní doktorce docházím již řadu let. Pacienta bere jako celek, nic nepodceňuje a vždy vše řádně vysvětlí. Nejprve jsem docházel k paní doktorce s dlouhotrvající chronickou bolestí, která mě zároven řadu let dosti vyčerpávala. Až díky paní doktorce, ke které jsem se dostal po vystřídání více jiných lékařů, jsem se bolesti z velké části zbavil. Bolesti se sice ještě občas ozvou, ale díky včasnému zásahu paní doktorky, je vždy zavčasu zaženeme zpět. Před rokem jsem prodělal virové onemocnění herpetického původu a již rok se potýkám s povirovým únavovým syndromem a svalovou únavou. Chronickou únavou jsem díky bolestem již trpěl, ale ne v takové intenzitě jako nyní. Díky paní doktorce a včasné a cílené terapii jako vždy, opět vidím světlo na konci tunelu:))
      Paní doktorka je vedle klasické medicíny, také výborný terapeut v oblasti aplikace akupunktury. Kdysi dávno, než jsem se dostal k paní doktorce, jsem vyzkoušel různé odborníky na akupunkturu, ale poprvé jsem pozitivní efekt zaznamenal až u paní doktorky Bretyšové. Paní doktorce vřelé díky!

Podívejte se na všechny názory (65) na lékaře

• Miloslav Nosek

Ortoped, MUDr.

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika ŠustovaSlužby: Jiný

Také jsem byla s panem doktorem spokojená. K malému i ke mě se choval hezky. Vyšetření kyčlí proběhlo bez zbytečného zdržování. Sestřička je rovněž milá a hodná.

• Umístění: Medifin a.s., Poliklinika ŠustovaSlužby: bolesti zad

Pana doktora znám již 25 let. Byla jsem u něj již s mým synem na první prohlídce kyčlí. Od té doby jsem ho navštívila několikrát a vždy mi odborně poradil i když si ostatní lékaři nevěděli rady. Je to opravdu profesionál a má dlouholeté zkušenosti.

Podívejte se na všechny názory (50) na lékaře