Zobrazit lékaře

Poskytujeme standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům. Více

Medifin a.s., Poliklinika Šustova

Šustova 1930/2

149 00 , Praha , hl. město Praha

Poskytujeme standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Z
    Lékař: MUDr. Dagmar Kunová Jiný

Paní doktorka mě s problémem odeslala na jiné oddělení, po návratu a předané zprávě už ani nepovažovala za nutné mě prohlédnout. Zánět, který mě provázel celý měsíc a stále pokračoval na dalším zubu komentovala slovy, že nemá cenu něco dělat, protože bych přišla o zdravý zub. Nevím jestli z toho mám vyvodit, že pokud mi něco hnije měsíc v puse, bude to zdravé, každopádně mi paní doktorka naprosto nijak nepomohla, ani od bolesti, ani od vleklého problému.

• R
    Lékař: Hana Pospíšilová Jiný

Paní doktorka je skvělá - pečlivá, starostlivá, velmi ochotná a s odborným lékařským přístupem.
    Prostě člověk na svém místě, určitě doporučuji.

Lékař: MUDr. Peter Mokroš Jiný

Pán doktor je veľmi fajn. Chodím k nemu s malým synom. Všetko mu pekne vysvetlil, aby sa nebál, bol prívetivý a trpezlivý. Pracuje šikovne ale dokladne. Syn sa k nemu vracia rád.

• P
    Lékař: MUDr. Kateřina Dvořáková Jiný

Doktorka vynikající a srdce na správném místě... Když jdu na kontrolu moc se těším až jí uvidím... První doktorka u které se cítím dobře po 50 letech

• A
    Lékař: MUDr. Miloslav Nosek Jiný

NEDOPORUČUJI.... vůbec

Hledala jsem lékaře, který mi provede předepsanou kontrolu s rtg. Ta měla být do týdne od poslední kontroly. Lékař mi nejdřív povyprávěl o tom jak spadnul že schodů on. A během toho si nebyl schopny ani zkontrolovat zda má otevřenou správnou kartu pacienta. Nepřišlo mu divné, že osoba které karta je o 10 let starší než já. Celé vyšetření kde se jen podíval na mou nohu napsal na úplně jinou pacientku. Napsal na ni i recept. Díky kterému jsem si všimla té chyby. Řekl, že sádra je nefunkční, ale že ji takhle nechá. Pak mi nabídl novou sádru která by byla chodící. Ale to si rozmyslel se slovy, že když by to měl příští týden sundavat, že to přece nebude dělat. RTG které mělo byt provedeno neprovedl. A jako třešinku na dortu mi předepsal slabší variantu léků na ředění krve se slovy - “Víte co to stojí? Napíšu vám slabší. Ty jsou levnější.” Když jsem se pak podívala do zprávy a šla se zpět zeptat proč mi teda nedal ty samé léky co mám původně předepsané když to je hrazené pojišťovnou. No vy se stejně hýbete, tak to není nutné. Kdyby to řekl hned v ordinaci neřešila bych to. Takže doufám že se podezření na zlomeninu nepotvrdí. Přestože jsem v tento výrok doufala již dnes. Za mě už nikdy ani kdyby to byl poslední doktor na zemi. Ani na tu kontrolu kam jsem objednaná se mi jít nechce.

Lékař: MUDr. Dagmar Kunová Jiný

Velmi milá, pečlivá paní doktorka, která se snaží člověku pomocí. Je to profesionál, po několika i složitějších zákrocích u ní mohu jen doporučit, nic nebolí, vše konzultováno, vysvětleno. Sestřička je taky zlaticko a je radost být v jejich péči. Jsou moc hodné na mile. Děkuji oboum za péči a trpělivost. Lucie Holbíková

• J
    Lékař: Tibor Klein Jiný

Pan doktor je skvělý a je to profesional. Moc doporučuji a tímto i moc děkuji za péči o mého tříměsíčního syna. Ordinace je krásná a sestřička vždy velice ochotna a milá. To je prostě radost k nim chodit. Děkuji a přeji hodně sil a pevné zdraví panu doktorovi.

Lékař: MUDr. Jana Nováková Jiný

Poradna proti stárnutí, stresu a civilizačním chorobám - se mi moc líbí !Pevně věřím, že vše, co uvádíte ve svých programech, dojde naplnění a že v nich každý, kdo potřebuje pomoc či radu, najde své.Přeji Vám úspěch a hodně, hodně spokojených klientů !

• S
    Lékař: MUDr. Jana Nováková Jiný

Paní doktorka velmi dobře rozumí své práci, je to skutečný profesionál. Oceňuji její přímý přístup ke klientovi, umí přesně definovvat a srozumitelně vysvětlit problém i laikovi. Paní doktorka mi velmi pomohla.“

• M
    Lékař: Miloslava Libicherová Jiný

Skvela lekarka, velmi pozorna, empaticka, vzdy se venuje pacientovi a vsem jeho potrebam. Nelze nic vytknout

• Došlo k chybě, zkuste to znovu