Zobrazit lékaře

Poskytujeme standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům. Více

Medifin a.s., Poliklinika Šustova

Šustova 1930/2

149 00, Praha, hl. město Praha

Poskytujeme standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• Miloslav Procházka

Ortoped,

• V
      Umístění: Medifin a.s., Poliklinika ŠustovaSlužby: Kontrola kycli u miminka

Arogantni lekar, velmi neprijemne vystupovani. Nechal nas hodinu cekat, ackoliv maji udajne miminka prednost a objednavaji se na konkretni hodinu. Byli jsme se zenou svedky sceny, kdy serval pacienta, ktery byl pred nami, kvuli tomu, ze se dozadoval vraceni karticky zdravotni pojistovny a obcanskeho prukazu, ktere odevzdal sestricce pri vstupu do ordinace, ale uz mu nebyli vraceny. Neveril bych, ze je mozne se tak chovat k zakaznikum. Na druhou navstevu jsme se radeji objednali jinam.

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika ŠustovaSlužby: Úraz kolene

Bohužel, po mé osobní zkušenosti se doporučuji tomuto lékaři rozhodně vyhnout. Stal se mi úraz kolene – blokáda, prasklý meniskus a natržený křížový vaz. Sice proběhlo vyšetření mag. rezonancí, na které je indikace k plastice vazu, ale lékař jí z nepochopitelných důvodů při operaci neudělal. I po operaci mám při zátěži velké bolesti v koleni. Doporučuje mi cvičení a celkem drahou výživu do kolene. Byl jsem již nucen vyhledat jiného lékaře – primáře, který se velice divil, že již nemám plastiku hotovou. Prý koleno tímto velice trpí a za pár let by se tvořila artróza. Mám již u pana primáře termín další operace, kde mi provede plastiku ACL. Pan MUDr. Procházka tedy nejen že koleno nedokázal správně diagnostikovat a vyléčit, ale ještě k tomu nabízel nesmyslnou drahou výživu.
      Tak nyní je to cca 4 měsíce, co mi pan primář provedl plastiku ACL a je po problému. Noha je ještě zesláblá, ale běžné činnosti již jdou bez problému a hlavně bez bolesti.

Podívejte se na všechny názory (36) na lékaře

• Miloslav Mandík

Chirurg, Ostatní, MUDr.

• Umístění: jiné místoSlužby: Operace skákacího palce

Pan doktor je prostě úžasný.Chápající,milý a velmi šikovný.Jsem ráda,že jsem měla to štěstí a dostala se do jeho péče.Dělám baristku v Caffe Slávie Praha a ruce jsou pro mě velmi důležité.Pane doktore ještě jednou moc děkuji a vážím si vás.Veselá Renata,Vršovice,Praha 10

• D
      Umístění: Medifin a.s., Poliklinika ŠustovaSlužby: odstranění ateromu kousek od konečníku

Chtěl bych tímto poděkovat za kvalitní práci. Očekával jsem nepříjemnou, asi i bolestivou operaci a místo toho jsem skoro necítil ani vpich jehly kousek od konečníku. V průběhu operace pan doktor vtipkoval se sestrou, aniž by ztratil kontrolu nad tím, co dělá, také jsem mu dával rychlý recept na minutku z vepřové panenky a doba operace tak utekla velice rychle. Bez bolesti při i po operaci. Pokud bych měl říct pár vlastností pana doktora, pak je vtipný, rychlý - ruku v ruce s kvalitní prací, pečlivý, velice komunikativní - se mnou jako s pacientem (o všem mě dopředu informoval) i se sestrou (kterou bravurně vedl při její pomoci u operace), sebejistý. Ještě jednou děkuji! Daniel Nový

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Ivana Fryčová

• R

Paní doktorka a nová sestřička jsou velmi milé. Paní doktorka je velice ochotná a vždy dobře poradí. Chodíme k ní několik let a jsme velmi spokojený!!

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika ŠustovaSlužby: Spokojenost

K paní doktorce jsem chodila jako malá a teď tam chodí mé děti. Paní doktorka je moc hodná a ochotná. Hlavně každý jsme jen lidi a ne stroje!

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Miloslav Nosek

Ortoped, MUDr.

• Umístění: Medifin a.s., Poliklinika ŠustovaSlužby: bolesti zad

Pana doktora znám již 25 let. Byla jsem u něj již s mým synem na první prohlídce kyčlí. Od té doby jsem ho navštívila několikrát a vždy mi odborně poradil i když si ostatní lékaři nevěděli rady. Je to opravdu profesionál a má dlouholeté zkušenosti.

• L
      Umístění: Medifin a.s., Poliklinika ŠustovaSlužby: Artritida prstů dolní končetiny

Pět měsíců mám ztuhlé, zarudlé a bolestivé klouby prstů u nohou.
      S poukazem k ortopedickému vyšetření od praktického lékaře jsem se obrátil na MUDr. Noska.
      Aniž by si nohu prohlédl, prohlásil, že to bude důsledek cukrovky nebo ploché nohy. Kontrolu u diabetologa jsem s negativním výsledkem již absolvoval dříve a poté co jsem Dr, Noska konečně přiměl k tomu, aby nohu prohlédl, konstatoval, že i klenbu nohy mám v pořádku.
      Závěrem mě vyprovodil s doporučením, ať si koupím vložky do bot a dal kartičku s adresou, kam si je mám jít koupit (zřejmě nějaký jeho kamarád)!
      DOPORUČUJI SE TOMUTO LÉKAŘI VYHNOUT

Podívejte se na všechny názory (49) na lékaře

• Dagmar Kunová

Zubař, MUDr.

• M
      Umístění: Medifin a.s., Poliklinika ŠustovaSlužby: Extrakce rozpadle horni sedmicky.

Jsem celozivotni srab, co se lekarskych zakroku a vysetreni tyce. Jakychkoliv. Ale pani doktorka i sestricka mile a setrne. Mohu jen doporucit.

• M
      Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova

Pravidelné kontroly jsou bez problémů, ale když je se zubem problém, objednají vás za 2 měsíce a ještě vám tvrdí, že vám vyšli maximálně vstříc.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Peter Mokroš

Zubař, MUDr.

• N
      Umístění: Medifin a.s., Poliklinika ŠustovaSlužby: Oprava starých blomb za nové

Dobry den, u pana zubare uz jsem nekolik let a jsem s nim velmi spokojena. Opravdu nejlepsi zubar, jakeho jsem doposud mela. Mam spatne zkusenosti s lekari, takze si takovych vybornych profesionalu velmi vazim. Navic se u pana daktora vzdy citim velmi dobre, ma velmi osobni pristup, kazdou navstevu si povidame a neni to hrany zajem. Velmi si ho vazim a ocenuji ho za velmi kvalitni praci. Dekuji

• J

K panu doktorovi chodim já, manžel a tři synové od základní školy a zůstali i teď v dospělosti.
      Pan doktor je nejlepší zubař jakého jsem měla. Ochotný, trpělivý, pečlivý.. a necítím se tam jako anonymní pacient, ale jeho přístup je vždy lidský a osobní.
      Neměnila bych!

Jolana Vyhnálková

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Renata Stráníková

• E
      Umístění: Medifin a.s., Poliklinika ŠustovaSlužby: Pediatrická konzultace

K paní doktorce jsem já sama chodila skoro 20 let. Vždycky byla moc příjemná. Teď chodím se synem. Rodila jsem v Anglii a po 16 dnech jela autem s dítětem do ČR. Byl nedonošený a i přesto, že jsem volala v pondělí dopoledne, jestli by mi ho nezkontrolovala někdy brzo, vzala mě už po konci ordinačních hodin hned v ten den. K dětem se chová s láskou a já jsem ji opravdu vděčná, že syn může mít tak skvělou doktorku. Se vším vyšla vstříct i s odložením očkování, když měl malý rýmu, tak taky neočkovala. Prostě je na pravém místě. Občas se čeká, ale pokud se z toho lidi s prominutim nep.... tak dvacet třicet minut nikoho nezabije. Nic nezanedbá. Sestřička taky suprová.

• Souhlasím se všemi pozitivními názory na paní doktorku Stráníkovou i sestřičku Jitku Chodím k nim už celých 23let ...dnes už jenom s jedním synem a nemám jedinou výtku, jak k jejich profesionálnímu , tak i lidskému přístupu. Starší syn měl hodně sníženou imunitu, takže jsme v této ordinaci byli jako doma. Díky paní doktorce, která je opravdu extrémně pečlivá a nepředepisuje na každé kýchnutí antibiotika, naopak společně s vámi hledá různé možnosti jak dítěti nejlépe pomoc,bez zbytečného zatěžování dětského organismu chemií, je z něj dnes statný a zdravý chlap. Její názor vždy odpovídal mým představám o možné léčbě.Několikrát jsme se stěhovali, ale nikdy mě nenapadlo změnit i pediatra. Mám je obě opravdu ráda a bude mi líto až doroste i ten mladší syn. Pravda má hodně pacientů a ke všem stejný přístup, tím pádem i delší čekací dobu. to už je na Vás jak se rozhodnete, ale já Vám je obě vřele doporučuji. Budete v těch nejlepších rukách. :-)

Podívejte se na všechny názory (26) na lékaře

• Heda Škrdlantová

Dermatolog, MUDr.

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika ŠustovaSlužby: Vypaleni bradavic u dítěte

Dnes jsem s detmi 9 let navstivila ordinaci pani doktorky, do ktere jsme byly objednani na 15:15 hodin. Po hodinovem cekani byl osetren syn. Nasledne po nem vstupovala do ordinace dcera, ktera jiz byla ve velkem stresu z pripadne bolesti a ve stresu z cekani. Pani doktorka zacala dceri vykat, cimz ji na odvaze nepridala. Dcera se pokusila vzeprit, ale usadila jeem ji na zidli. Dcera sice schovala nohu, ale opravdu slusne pozadala, zda se muze na neco zeptat. Doktorka ihned vypalila, ze mame odejit, ze je dcera rozmazleny fakan a te si mame osetreni hledat jinde. Dcera bosa vybehla z ordinace. Pani doktorce jsem ostre dala najevo, ze snad tohle chovani nemysli vazne, ale ona i pan asistent tvrzeni o rozmazlenem fakanovi potvrdili a vykazali nas z ordinace, ze si mame hledat osetreni jinde.

• K
      Umístění: jiné místo

Naprosto hrozné! Přišla jsem s dcerou na kozultaci ohledne bradavice na noze. Paní doktorka rovnou bradavici vypalila . Bohužel se netrefila a spálila ji zdravou kůži vedle bradavice! Zjistila jsem to az vecer. Do této ordinace opravdu nechoďte!

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Jana Nováková

Neurolog, MUDr.

• 0
      Umístění: Nemocnice JihlavaSlužby: bolesti zad

Dobrá doktorka,byla jsem k ní poslána z urgentu pro ukrutné bolesti zad. Udělala mi příslušná vyšetření, ne jen RTG. Hodnotím kladně.

• Hana Peregrinová

• Z
      Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova

S pani doktorkou jsme velmi spokojeni. Je moc hodna, je videt, ze ma rada deti a me deti k ni chodi radi a vubec se u ni neboji. Je dusledna, ale trpeliva. Me deti se vahou ani fyzickym vyvojem nevyvijeli podle tabulek. Vse poctive sledovala a radsi naridila i vic navstev, ale nechala vsemu volny prubeh a netlacila na pilu.

• K paní doktorce jsem chodila jako dítě já, chodím tam nyní i se všemi svými dětmi. Je pečlivá, ochotná a k dětem se chová moc hezky. Určitě bych neměnila!

Podívejte se na všechny názory (25) na lékaře