Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Poliklinika Budějovická je nestátní zdravotnické zařízení společnosti MEDICON a.s

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (111)

MUDr. Luděk Hrdlička Jiný

Naprosto perfektní přístup k pacientovi, čekal jsem na termin u pana doktora 3 měsíce a vyplatilo sem . Sestra velmi příjemná, poradí, vysvětlí, vše s úsměvem. Děkuji oběma.

MUDr. Arnošt Novák Jiný

Pan doktor Novák je klidný profesionál a pohoda v ordinaci ! Skvělá sestřička, oba mají pochopení a dají klid na duši ! Jsem stydlivá a nečekaně jsem otěhotněla a oni dva my dali sílu a pochopení! Doporučuji

MUDr. Alice Zadražilová Jiný

Paní doktorka je moc fajn, milá a hlavně dokáže vše vklidu vysvětlit, nevyměnila bych jí za nic.

MUDr. Jana Pavluchová Jiný

Paní doktorka léčí alergické symptomy, udělá testy. To je pořádku. ALE neřeší problém. Prohlásila mne za alergika a 5 let mi předepisuje prášky které si mám vzít, když mi není fajn. Při mé žádosti o řešení problému mi bylo řečeno že se mám vyhýbat tomu na co mi přijde že jsem alergický a že si mám najít výživového poradce pokud nevím co můžu jíst.

MUDr. Jana Pavluchová

+-+

MUDr. Miroslava Frčková Jiný

Paní doktorka je nepříjemná, arogantní, prakticky jí tím, že vám není dobře, obtěžujete. Nevím, proč takový člověk dělá lékaře, přínos žádný.

MUDr. Jana Pavluchová Jiný

Paní doktorka je opravdu specialista ve svém oboru. Sice je svérázná, ale ne na úkor léčby. Sestřička Ivana je taktéž skvělá a usměvavá. Velmi doporučuji.

Norbert Fryček Jiný

K panu doktorovi chodím přes 20 let, a za tu dobu a přestože se mi symptomy zhoršují, mě přesto testuje pouze ne jeden jediný hormon. Odpověď na jakýkoliv problém, který mám je "to je u nemocné štítné žlázy normální". Lítala jsem po všech secilistech, vše ostatní mám v pořádku a doktoři mě odkazují na mého endokrinologa. Kterému zřejmě přijde normální, že kvůli chronické únavě nejsem schopná normálně fungovat, podpora dochází a úspory také. Přestože žiju zdravě a snažím si pomoci i jinak, symptomy se mi zhoršují. Jinak na dotaz, co mohu udělat, jak si mohu pomoci ke zdravější štítné žláze odpověděl "nijak". A tedy co se stane, když se to nezlepší " vezmeme vám štítnou žlázu", řekl jako by to byla zbytečná hračka. Za mě je to lékař, kterému je jedno jak se jeho pacienti mají a co dělá. Má rád svoje teplé místčko a výplatu, zbytek mu je úplně jedno.

MUDr. Jarmila Zahradníková Jiný

Dobrý den, musím jen potvrdit negativní hodnocení paní doktorky. Lituji, že jsem si reference nepřečetla, nikdy bych k ní nešla. To je důvod, proč jsem se rozhodla přispět svým hodnocením. Paní doktorka nemá snad špetku empatie, je arogantní a povýšená. Měla by k pacientovi přistupovat s trochou pokory a připustit v daném okamžiku, kdy pacient potřebuje něco vysvětlit, dialog. Bohužel, více k paní doktorce napsat nemohu, jelikož by můj příspěvek nebyl zveřejněn. Od paní doktorky jsem odešla k jinému lékaři a v žádném případě bych ji nikomu nedoporučila. A abych taky napsala něco pozitivního. Sestřička u paní doktorky byla vždy příjemná a ochotná.
    Blanka Š.

MUDr. Daniela Zítková Jiný

Naprosto příšerné, arogantní a neempatické chování lékařky i sestry.
    Ani se na vás pořádně nepodívá, nevyšetří, Nechá vás čekat v čekárně a sama rozhodne, kdy vás vezme, bez ohledu, zda čekáte a jiní pacienti přijdou až po vás.. Když se chcete objednat a nelze se dovolat, tak vám sdělí, že jste asi volal špatné číslo....
    V žádném případě nedoporučuji a najděte si raději jiného specialistu

MUDr. Zdeněk Petráň Jiný

Po 20 minutách psaní mé lékařské zprávy mi pan doktor prohmatal břicho a usoudil, že po 4 měsíční bolesti žaludku to ještě není na gastroskopii s tím, že mi předepsal igelitku 5 druhů léků v hodnotě 700 Kč a že se mám dostavit za 3 měsíce na kontrolu. S takovou léčbou jsem nebyla spokojená a našla jsem si tedy jiného lékaře, kde mi byla provedena gastroskopie. Nález 2 vředy a návrat žluče do žaludku, tj duodenogastrický reflux s naprosto jinými léky. Tohoto doktora tedy nedoporučuji.

Kontakt

Antala Staška 1670/80, Praha 140 46 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna