Zobrazit lékaře

Poliklinika Budějovická je nestátní zdravotnické zařízení společnosti MEDICON a.s Více

MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

Antala Staška 1670/80

140 46, Praha, hl. město Praha

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Petra Fojtková

Dermatolog, MUDr.

• Z
      Umístění: jiné místoSlužby: Kozni problemy miminka

Velice neprijemna zkusenost. Sla jsem k ni se svym 4 mesicnim synem a pani doktorka se na nej temer ani nepodivala, suse pronesla, ze je to ekzem a predepsala mi masticky, ke kterym mi nic nerekla. Vlastne mi nerekla vubec nic. Na me otazky mi odpovidala tak, ze jsem pochopila, ze ji extremne otravuji. Az doma jsem zjistila, co mi to tedy dala. Jedna mast byla neco univerzalniho, druha ale byla kortikoidova mast!! Pro male miminko bez toho aby mi to rekla, nebo me o tom jakkoli poucila a treti mast byla pro dospele a v lekarne mi ji odmitli vydat. Naprosto neresila pricinu, nedala rady co dal. Nic. Otresna zkusenost a rozhodne nikdy vic.

• P

Přestože je doktorka příjemná, mám pocit, že mi nikdy s ničím pořádně neporadila a žádný problém nevyřešila jinak, než doporučením běžného přípravku. A při poslední návštěvě mě u ní dorazilo tvrzení "že se moc zkoumám", načež jiná doktorka mi na stejný problém doporučila chirurgický zákrok. To byl impuls, abych přešel jinam.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Renáta Szabová

Endokrinolog, MUDr.

• N
      Umístění: CLINICUM, a. s.,

Paní doktorka Szabová je prostě skvělá. Chodím k ní už 8 let a k jiné endokrinoložce bych nešla. Nic nezanedbává a vždy bere v potaz celkový stav organismu. Jedná se o jednoho z mála lékařů, u kterých se cítím, že je o mě opravdu dobře postaráno.

• M

O paní doktorce se mohu vyjádřit jenom v tom nejlepším. Díky její pečlivosti se včas odhalil nádor, který jsem měla a dnes jsem již naprosto v pořádku. Mohu vřele doporučit.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře