Zobrazit lékaře

Poliklinika Budějovická je nestátní zdravotnické zařízení společnosti MEDICON a.s Více

MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

• René Řehák

Ortoped, MUDr.

• M
      Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika BudějovickáSlužby: Jiný

Po přečtení hodnocení jsem měla obavy z návštěvy u pana doktora, ale vyšetření kyčlí u dcery bylo naprosto v pořádku. Pan doktor byl příjemný a k dceři citlivý, vše mi vysvětlil. S ohledem na nekončenou frontu maminek s miminky a blížící se konec pracovní doby si udržoval pozitivní náladu s čímž se pacient všude nesetká. Uvidíme, jak dopadne další kontrola ve 3 měsících, ale zatím jsem byla spokojena.

• E
      Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

arogantní pán doktor...jsem v živote neviděla takovou postup. Jsem byla s dceru na vyšetření. Kdy jsme končili jsem musela čekat v čekárně s dcerou. Ona rozbrečela kvůli drzé chovaní pana doktora. Nikomu nedoporučuji ten doktor.

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• Václava Bártů

Plicní Lékař, MUDr.

• T
      Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika BudějovickáSlužby: Jiný

Svkělá lékařka, u které je vidět, že ji práce baví. K paní doktorce docházím pravidelně jž zhruba 10 let s astmatickými problémy a je to jediný lékař, u kterého se vždy těším na návštěvu... Ne proto, že by byla legrace, ale protože v ní mám absolutní důvěru a vím, že svojí práci rozumí, sleduje a aplikuje léčbu v duchu nejnověších trendů. Děkuji za pomoc!

• K

Vynikající lékařka, naprostá spokojenost s její péčí a přístupem. Na MUDr. Bártů se lze s důvěrou obrátit.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře