Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (12)

MUDr. Eliška Jugová Jiný

Shoduji se bohužel s názory ostatních.
    Vstupní vyšetření trvalo asi 2minuty, Mudr Jugivá byla nepříjemná, na každou otázku odpověděla "to nepotřebujete, to je jedno". Nic mi nevysvětlila, neřekla, nenavázala ani oční kontakt.
    Za vyšetření ničeho jsem nechala v ordinaci XXXX,- a šla domů.
    Každému radím, aby návštěvu zrušil a našel jiného lékaře, který Vám bude alespoň věnovat čas.

MUDr. Pavel Štach Jiný

Lékař s poctivým přístupem k pacientům doporučuji.

MUDr. Eliška Jugová Jiný

Pokud se někdo chystá k paní doktorce, po dnešním zážitků musím varovat, ať nestráví čas ani peníze. Paní doktorka je arogantní, zlá vyšetření trvá ani ne minutu a stejně se nic nedozvíme. Horší lékařku jsem nepotkala podávám na ni oficiální stížnost přes pojišťovnu.

MUDr. Eliška Jugová Jiný

Arogantní, nepříjemná ženská. Na můj problém se mi vysmala a řekla ať si to namažu třeba dětskou mastí na hýždě . Dále jsem chtěla aby mi zkontrolovala znaménka na což mi řekla, že dvě diagnózy (ta první netrvala ani minutu, podívala se na mě od stolu a řekla no dobrý to řešit nebudu) řešit nebude ať se objednám. Říkám ji jsem objednaná dva měsíce. To mám čekat další dva měsíce, když jsem tady ? Tak mě seřvala a já jsem prostě šla. Katastrofa . Nikdy víc

MUDr. Dalibor Petráš Jiný

Příjemný,milý,ochotný,pan doktor...první.zkusenost s doktorem Petrášem a moc chválím.vic takových vstricnych lékařů

MUDr. Eliška Jugová Jiný

K paní doktorce Jugové jsem byl objednaný 3 měsíce. Měl jsem zájem o preventivní vyšetření na pohlavně přenosné nemoci. Když jsem si zjišťoval, jestli tohle vyšetření paní doktorka dělá, všude mi bylo sděleno, že ano (recepce, ostatní kožní doktoři v okolí atd.). Při vstupu do ordinace mi paní doktorka sdělila, že takové vyšetření rozhodně nedělá a, že rozhodně se nedělá jen tak, pouze když má člověk podezření a, že to rozhodně není zadarmo. Byl jsem velice zklamán arogantním přístupem paní doktorky. Když jsem zjistil, že tedy nepochodím, zeptal jsem se, jestli by byla alespoň možnost předepsat mi mastičku na exkzém, kterou užívám již 3 roky. Paní doktorka mi sdělila, že žádný viditelný exkzém nemám (měl jsem respirátor) a nemám tedy na tuto mastičku nárok. Prý si mám zajít, až budu mít exkzém, že by si takhle pro mastičky mohl chodit každý. Velice pěkná návštěva kožní doktorky, UŽ NIKDY VÍC :)

MUDr. Pavel Murín sinus pilonidalis

Lékaře jsem si vybral po více než 6ti letech odkládání a strachu, kdy jsem postupně navštívil NJ nemocnici, fakultku v Ostravě, fakultku v Olomouci až jsem "skončil" právě ve VM a bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě! Vše mi bylo vysvětleno a to lidsky! Operace byla bez problémů a ta následná péče ve VM nemocnici byla nejlepší co jsem kdy zažil (jídlo super, sestry báječné, pravidelný úklid, všichni usměvaví a ochotní) - nestalo se, že bych musel na sestry zvonit, protože jsem byl tak často kontrolován, že nebylo třeba...všechna čest opravdu. Snad si to někdo z nich přečte - děkuji za vše. Lukáš V.

MUDr. Dalibor Petráš Problém se zády

Pan doktor velmi příjemný, komunikativní se snahou pomoci, jistě odborník na pravém místě. Velmi mne ovšem zarazil fakt, že ačkoli při mém příchodu bylo v čekárně asi 6 lidí a další stále přicházeli, tak ani za 2 hodiny čekání jsem ještě nebyla na řadě a ordinací procházeli lidé kteří přišli dávno po mně, nebo se rovnou postavili ke dveřím. Když jsem v ordinaci namítla že čekám více jak 2 hodiny, tak jsem uslyšela že můžu čekat i 5 hodin. Ano samozřejmě souhlásím, ale proč pouze já? Když jsem z ordinace odcházela byli tam pouze 3 pacienti. Všichni co mne předběhli byli akutní? Daniela

MUDr. Pavel Murín Bolest v koleně

Pan doktor je profesionál i když měl po pracovní době,počkal na snímek a provedl punkci,která mi moc pomohla.Nedám na medicu dopustit, jsem jejich pacientem řadu let a vše je na vysoké urovni ,né jak v nemocnici.

MUDr. Pavel Murín Plastika nehtového lůžka

Dobrý večer. Navštívila jsem na doporučení rodiny Medicu a musím pochválit pana doktora Murina ???? Byla jsem na plastice nehtoveho lůžka, kterou jsem dlouho odkládala... Pan doktor je moc milý a pečlivý. Palec se krásně hojí a už teď vím jakou chirurgii navštívím kdyby byl nějaký problem. Moc děkuji a omlouvám se za můj přístup(strach) , jen vidím injekci a hned se mi dělá zle.

Kontakt

Zašovská 778, Valašské Meziříčí 75701 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
tř. Tomáše Bati 5135, Zlín Zobrazit v Goole Maps