O nás

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (14)

MUDr. Pavlína Marešová gynekologické vyšetření

Úžasná, skvělá! Paní doktorku Marešovou mám moc ráda a vždy se na kontrolu těším. Je to profesionál s lidským přístupem a smyslem pro humor. Řešila jsem s ní už mnoho zdravotních problémů i komplikací v těhotenstvích a pokaždé se mi dostalo skvělé péče, pomoci i uklidnění. Děkuji.

MUDr. Pavlína Marešová gynekologické vyšetření

Moje zlatá paní doktorka !!! Léta, přes dvacet let.. , mám záruku vynikající péče o mé zdraví. Paní doktorka odhalila problém, který je minulostí. Pečovala o mě v době celého těhotenství. Byla se podívat i na prcka, který přišel na svět o malinko dřív a stále se zajímá. Je empatická, vstřícná, laskavá, naslouchá, je vtipná, je lidská!!! Je vynikajícím profesionálem! Holky, neměnila bych!

MUDr. Dana Kubasová Jarešová Jiný

Ze začátku vše bylo v pořádku.
    Poslední dobou se člověk nemůže dovolat.
    Buď je linka obsažená, což chápu nebo vyzváni a nebo nedostupná a to mají mít ordinační hodiny.

Lékařka věci spíše neřeší.
    Řekne že tam nic nevidí a tím to končí.
    A nebo se to snaží zalečit něčím co působí na měsíc a pak jste v tom samém kruhu znovu.

Nedoporučuji pokud máte vážnější problémy, které jsou potřebné řešit.

MUDr. Dana Kubasová Jarešová Jiný

Velmi profesionální, lidská, pečlivá, trpělivá, ale hlavně pragmatická. Vždy s úsměvem a pokaždé se za ní těším . Chodím k ní už více než 6 let a nikdy bych neměnila, nejlepší doktorka, co jsem kdy měla.

MUDr. Pavlína Marešová gynekologické vyšetření

K paní doktorce chodím dlouhá léta. Je to skutečný profesionál s obrovskými zkušenostmi, velmi milá a lidská. Vždy jsem vše v této oblasti řešila s ní a nikdy mě neposlala s jakýmkoliv přidruženým problémem jinam. Je zároveň fantastický porodník, takže jsem s ní i rodila. Respektuje přání rodičky a je velmi empatická. Obrovskou výhodou je, že má ženu v péči až do porodu a není potřeba trávit dlouhé hodiny v čekárnách poradny v porodnici.

MUDr. Dana Kubasová Jarešová Jiný

Paní doktorka je moc hodná, pořád se usmívá, všechno vysvětlí a je profesionální. Určitě doporučuji.

MUDr. Pavlína Marešová gynekologické vyšetření

Ordinace je snadno dostupná a vkusně vybavená. Paní doktorka byla vždy usměvavá, uvítala bych, kdyby byla více sdílná, pokud jsem se doptávala, dostala jsem vždy odpověď, ale často probíhala návštěva téměř mlčky. Ač jsem vždy byla objednána na konkrétní hodinu, nezřídka jsem čekala i 40 minut, bez vysvětlení. Moje těhotenství bylo bezproblémové (nemohu tedy posoudit kvalitu poskytované péče), ale docházela jsem na kontroly s obavami, protože mi vůbec nevyhovoval přístup sestřiček. Dvě ze tří nebyly ani vřelé, ale nepříjemné, ale z jedné jsem měla vyloženě strach. Nejprve se do mne obula když jsem si nechtěla připlatit nějaké vyšetření navíc, dostala jsem kázání jako malé dítě a odcházela jsem jako spráskaný pes. Když jsem se na něco zeptala, dostala jsem úsečnou odpověď s povytaženým obočím. Například jsem se ptala, zda mám příště sebou něco přinést. Odpověď byla ať si koupím v lékárně zkumavky na moč. Při další návštěvě jsem dostala vynadáno, že jsem nepřinesla moč. Asi jsem byla první prvorodička v téhle ordinaci. A tak asi první, která si chtěla určit sama nástup na MD. Sestřička neví, že matka si datum nástupu může sama zvolit. Takže vyplnila na počítači sekci s nadpisem : vyplní matka a nechala nevyplněnou tu část s nadpisem vyplní lékař. Opět nekompromisně bez diskuze. Ona má přece přes dvacet let praxe. Neměla jsem na to nervy, takže to musel jít řešit manžel. Jako bonus je poslouchat v čekárně když sestřičky komentují že jim lidé píší emaily nebo jim volají. Lze z toho usuzovat, nakolik je jejich práce baví. Jaká úleva pro mne bylo, když jsem přešla do péče vybrané porodnice a tam mi každý vše ochotně vysvětlil, no a na čekání už jsem byla zvyklá.

MUDr. Dana Kubasová Jarešová Jiný

K paní doktorce zatím chodím krátce, rozhodně však můžu jen doporučit. Mám zkušenost se dvěma jinými gynekoložkami a jsem vděčná, že jsem teď její pacientkou. Absolutně lidská, vše vysvětlí. Pokud máte nějaký zdravotní problém, snaží se odhalit příčinu, důkladně vás vyšetří a probere další možnosti.

MUDr. Pavlína Marešová Prevence

V ordinaci paní doktorky panuje velice dobrá nálada, důvěra i má otevřenost. Ordinace je velice moderně vybavená. Věřím, že jsem v dobrých rukou. Což vím i dle referencí z mého okolí. Příjemné sestřičky a útulná čekárna návštěvy ještě více zpříjemňují. Díky všem. Velice si cením si vaší práce.

Před objevením této doktorky jsem nebyla toliko podstivá v pravidelnosti návštěv. Sem se ale vlastně vždy těším, tedy nemám proč nechodit jak mám.

MUDr. Dana Kubasová Jarešová Bezne prohlidky + tehotenstvi

Chodím k pani Dr. Uz 4 roky a jsem velmi spokojena. Kdyz někdo hledá noveho Dr. Tak vsechny svoje přátelkyne posílám jenom k ní. Pani Dr. Je profesionalni a nic nepodceni a zároveň je velmi lidská.

Kontakt

Stamicova 1968, Praha 162 00 Zobrazit v Goole Maps