Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (24)

MUDr. Renata Kalábová Jiný

Paní doktorka je profesionální, vše vysvětlí. Vyšetření bylo v rámci možností příjemné, citlivé. Je pravdou, že znám i lékaře, kteří více rozvinou i komunikaci mimo lékařská témata, ale vše podstatné mi vysvětlila. Dokonce při vyšetření si všímala a komentovala věci, které gynekolog opomíjá.

MUDr. Ivana Šiková Jiný

Moje zkušenost je zcela negativní !! Namísto, aby mně nabídla rehabilitaci(Více než 95 procent pacientů s výhřezem ploténky dosáhne úlevy od příznaků bez chirurgické léčby. K operaci se přistupuje až v nejnutnějších případech u jednoho až tří procent pacientů. Je to téměř rok po tom co na mně byl proveden operační experiment a můj zdravotní stav je podstatně horší než před operací. Potíže se stabilitou, prsty(původně jen malíček na pravé ruce) nebrní, ale bolí. Celá pravá ruka je pohybově omezená ! A mohl bych pokračovat. Což je hrách na stěnu. A modlení nepomáhá. Tož tak !!

Helena Kolářová Jiný

MUDr. Helena Kolářová mně dělala zákrok, ze kterého jsem měla celkem strach. Před zákrokem za mnou přišla, představila se a vše mi srozumitelně vysvětlila . Vše proběhlo bez problémů. Když jsem za ní byla za nějaký čas na kontrole, tak mi opět vše srozumitelně vysvětlila na moje otázky odpověděla. Je to vstřícný a milý člověk. Za vše jí děkuji

MUDr. Renata Kalábová Jiný

Neochotná, arogantní, absolutně žádná empatie...
    V této oblasti by měli pracovat lidé, kteří mají zájem o pacienta jako o člověka a jeho zdraví. A ne brát člověka,jako jenom další kus.
    Velice špatná zkušenost a nikdy více.

MUDr. Ján Podhorec Jiný

špičková odbornost, empatie i komunikace s pacientem. Zatím nejlepší lékař jakého jsem za svůj život potkal.

MUDr. Ján Podhorec Jiný

Když se řekne pan doktor Podhorec, vybaví se mi především obrovská snaha pomoci. Obrovská dávka empatie a optimismus který se snaží předat pacientům v jejich nelehkém boji s rakovinou je až obdivuhodný. Pan doktor léčil tatínka s rakovinou slinivky a díky jeho nastavené léčbě tady s námi mohl být o rok a půl déle. Všem onkologicky nemocným pacientům bych přála jediné, a to, dostat se do rukou tohoto skvělého doktora. Za vše mnohokrát děkujeme.

Marta Krásenská Jiný

Velmi hodná, pečlivá a empatická paní doktorka. Jednala velmi ohleduplně. Vše vysvětlovala.

PhDr. Zdeněk Kaplan Jiný

Super přístup , rychlé řešení problému na ambulanci. Příjemný doktor , krátká čekací doba v ordinaci , určitě mohu doporučit !

Marta Krásenská Jiný

Paní doktorka je úžasná, pečlivá, vstřícná, lidská. Zachránila mně a již 10 let jsem pod peclivou kontrolou.

Jana Kalvodová Jiný

paní doktorka Kalvodová je člověk na svém místě. ochotná, laskavá, z ničeho nedělá drama, je důkladná, na pacienta si udělá čas. nikdy mě nezaplavuje zbytečnými tunami léků, jako mnozí jiní, ale když je to potřeba, tak předepíše to, co okamžitě pomůže. jsem u ní uvolněná a v pohodě, vůbec si nepřipadám jako u doktora. víc takových.

Kontakt

Žlutý kopec 543/7, Brno 65653 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda