Zobrazit lékaře

Nejbližší zařízení

• Jiří Tomášek

Onkolog,

• J

Pan doktor je příjemný, pečlivý, všechno vysvětlí ama optimistický přístup k pacientovi. Jsem spokojená.

• M

U pana doktora postrádám jeden důležitý faktor při léčbě tak závažného onemocnění jako rakovina a to individuální zájem o pacienta, neumí navodit pocit důvěry. Člověk se cítí jako chorobopis v PC. Při léčbě rakoviny člověk druhou šanci nedostává a proto je důležité doktorovi věřit a cítit podporu se strany lékaře a u pana doktora to tak NENÍ.

• Martin Smrčka

Neurolog, Prof. MUDr.

• U pana profesora MUDr.Martina Smrčky na odd.JIP jsem skončila letos v dubnu s krvácením do mozečku a po zobrazovacich metodách zjištěna AV malformace mozkových cév.Byla nutná otevřená operace a operoval mě právě pan profesor.Je to profesionál na svém místě a skvělý člověk se zájmem o pacienta.Moc mu děkuji za záchranu života.Děkuji také všem ošetřujícím lékařům a sestřičkám na neurochirurgii,kteří se o mě po celou dobu starali.

• P

rofesionál největšího kalibru. Vděčím mu z velké části za život, operoval mě když mě z jiných nemocnic (Sv. Anna) vyhazovali, že prej to už je beznadějné a neoperovatelné.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Daniel Macík

Urolog,

• Velice oceňuji lidský přístup a precizní práci při operaci mé ledviny. Mnohokrát děkuji, Libuše Kotrbová

• Zdeněk Kaplan

Chirurg, PhDr.

• Zapouzdřená tříska v dlani. Nebyl ani zájem řádně prohlédnout.Jen z dálky od stolu. Kdyby šlo za ochotu a přístup bych dal hvězdy do mínusu. Naprostá neochota a nezájem. Jen odkaz na placenou plastickou chirurgii a že je možné že nebudu hýbat prsty. Už jsem po zákroku jinde. U obyčejného chirurga. Operace trvala cca 20 minut. Po pěti dnech bez problému hýbu prsty i když mám ještě stehy. Dle své zkušenosti nedoporučuji. Jediné plus za čekací dobu v čekárně.

• Richard Feranec

Gynekolog,

• K
      Umístění: Masarykův onkologický ústav

Byla jsem pred 10 dny operovana na oddeleni, kde pracuje tento lekar.
      Poskytl mi velkou psychickou podporu a pomohl mi najit novy uhel pohledu na mou situaci, coz mi pomohlo situaci prijmout.

• P

Pan doktor Feranec operoval mou mámu, jednalo se o velmi náročnou a komplikovanou 4 hodinovou operaci. Operace se povedla, máma byla v přímém ohrožení života a pan doktor ji podle mého názoru do slova a do písmene zachránil život. Mluvili jsme s řadou dalších pacientek, které operoval a všechny se vyjadřují o panu doktorovi s uznáním a respektem.

• Renata Kalábová

Gynekolog, Onkolog, MUDr.

• L
      Umístění: Masarykův onkologický ústav

Musela jsem kvůli ní ze Žluťáku odejít, nebyla schopná mi při chemoterapii zajistit odpovídající medikaci, i když věděla jak velké problémy při cht mám. Když jsem jí prosila, že mám ty a ty problémy a bolesti, které jsou na hraně vydržitelnosti, tak se mi vysmála a řekla mi, že mám být vůbec ráda, že mě léčí. Možná kdybych byla nějaká stará kuřačka, alkoholička,...která si rakovinu zavinila svým způsobem života sama, tak neřeknu, ale já nemoc zdědila a propukla u mě v mladém věku, kdy jsem se musela doma ještě starat o 3 malé děti, což ona věděla. Odešla jsem jinam, kde nade mou spráskli ruce, když mě viděli v jakém jsem stavu a hned mi byla nasazena lepší premedikace a medikace a cht jsem od té doby zvládala mnohem lépe. Nový pan ředitel by se měl zamyslet nad setrváním této mudr. v moú, ústavu opravdu kazí pověst. Všechny pacientky se kterýma jsem o ní mluvila, tak si stěžovaly.

• N
      Umístění: Masarykův onkologický ústav

Lékařka nepříjemná, neochotná, neschopná odkázat jinam. Ačkoliv jsem již při objednání vysvětlila, proč se objednávám, po hodinovém zkoumání mých vyšetření, kdy nás nechala čekat v čekárně a mezitím brala jiné pacienty, mi bylo řečeno, že nechápe co po ní chci, nenechala si nic vysvětlit a pořád si mlela své, co vůbec s mým problémem nesouviselo. Opravdu nechápu, proc mě tedy objednali, nechali 2 hodiny jet do Brna a přes hodinu čekat i přes objednání. Daleko lepší by bylo rovnou do telefonu říct, že se jim tímto zabývat nachce. Ale za bodíky sou korunky a že pro člověka není ochotná nic udělat už nikdo bohužel neřeší.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Alena Filková

Gynekolog,

Umístění: SANATORIUM Helios, s.r.o.Služby: gynekologické vyšetření

Toto hodnocení píši téměř s ročním odstupem, jelikoz jsem zažila velmi traumatizující období. K paní doktorce jsem dochazela v době těhotenství jako ke klasické gynekolozce. Predevsim do těhotenské poradny. Neměla jsem žádné problémy. Paní doktorka se mi zdála vždy celkem milá, avšak každá kontrola na UTZ proběhla velmi rychle, až se mi to zdálo divné. Ale těhotná jsem byla poprvé, takže jsem nevěděla, co je normální.

Bohužel ve 25tt jsem přestala cítit pohyby a jela na pohotovost do Havl. Brodu, jelikož jsme zrovna s mužem byli na návštěvě rodičů. Miminko již nevykazovalo známky života. Musela jsem ho porodit. Jistě si dokážete představit, jak moc to je pro oba rodiče traumatizující.

Přišlo mi logické, že mě bude chtít má doktorka vidět a vyšetřit, zda je se mnou vše v pořádku. A že nám pořadí, jak se dále chovat. Objednala jsem se tedy telefonicky a situaci sdělila sestře, abych předešlá nějaké nepříjemné situaci.

Mladá sestra nás přijala se slovy "vy jste ve 25tydnu že?"... Neumí si ani poznacit, že někdo přijde o dítě. Když jsme jednali s paní doktorkou, tak byla velmi nepříjemná, neochotna a neempaticka. Nechtěla mě vůbec vyšetřit, vůbec ji nezajímalo, zda jsem vporadku. Stekala na nás "co po mně jako vůbec chcete?" a byla vylozene rozcilena, když jsem po ní chtěla ukončit neschopenku a vyplnit nějaký dokument. Na otázky, jak dále postupovat odpovídala stroze a naprosto neprinosne.

Když s ní chtěl manžel zůstat sám (spoustu věcí řešil on, jelikož jsem se zhroutila. Tudiz o nich třeba ani nevím), tak ho vysloveně VYHODILA! Se slovy, že má plnou cekarnu. Byli jsme objednání a strávili v ordinaci sotva 10minut....

Nevím, jestli mohla za to, že jsme o miminko přišli a nikdy se to nedozvím. Ale vzhledem ke stylu jejího vyšetření, bych asi nebyla překvapená, kdyby něco podcenila...
      S mojí aktuální lékařkou, se to vůbec nedá srovnat.

Shrnula bych to asi tak: Pokud nemáte žádné problémy a potřebujete jen být někde registrovaná, tak je MUDr. Filkova vhodná. Ale pokud očekáváte profesionální přístup, tak se jí vyhněte obloukem!

Umístění: SANATORIUM Helios, s.r.o.Služby: gynekologické vyšetření

S paní doktorkou mám velmi dobrou zkušenost. Chodím k ní asi 7 let. Byla jsem zde asi jen 4x, ale vždy mi poradila. Před předepsáním antikoncepce mi nechala udělat krevní testy a poslala mě na vyšetření prsu ultrazvukem. Na všechny mé dotazy položené jí osobně odpověděla. Problém je se jí dovolat. Je potřeba volat přes recepci, která přepojuje. Občas telefon vezme někdo jiný s tím, že jej předá doktorce, nechá jej vyzvánět na stole třeba 6 minut, takže to pak položím... Recepce mi neporadí kdy volat a jen řekne "prostě to zkoušejte pozděj". Když se potřebuji paní doktorky na něco po telefonu zeptat, dovolat se jí je bohužel třeba na 4x a pak musím být rychlá, aby vše vyslechla. Třeba dnes se potřebuji nutně zeptat, než začnu užívat lék a podruhé to nevyšlo s hovorem. Při osobním jednání mě ale neodbyla. Snad se jí dovolám... Bylo by vhodné, aby recepce informovala kdy paní doktorce spíš volat...nebo aby měla hodiny kdy spíš vezme telefon. Dovolat se je fakt katastrofa.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Miloš Holánek

Onkolog,

• Umístění: Masarykův onkologický ústav

Jsem nesmírně vděčná že mohu k PANU DOKTOROVI chodit. Je to člověk na svém místě. Sympatický, pečlivý, moc hodný a soucitný člověk. Nebýt něj už tu nejsem. Je to můj anděl strážný a zachránce . Takže mohu jen vřele doporučit. ☺ A jemu patří obrovský dík.☺

• Ivana Šiková

Neurolog, MUDr.

• P
      Umístění: Masarykův onkologický ústavSlužby: nador na mozku

Abosolutně nechápu tyto názory. Paní doktorka je nejschopnější doktor, které jsem kdy potkala. Začala jsem k ní chodit po tom, co mě špatně diagnostikovala jiná nemocnice. Paní doktorce jsme volali a hned mě ještě ten den přijmula a od té doby mě má v péči. Nikdy nebyla arogantní, vždy mě pomohla a nikdy nic nezanedbala. Zařizuje mě vyšetření i mimo MOU, konzultace s přednostama z jiných nemocnic atd. Je to profesionálka, která ví co dělat a k nikomu jinému bych vživotě nechodila.

• J
      Umístění: Masarykův onkologický ústavSlužby: akutní bolesti

Dobrý den,
      dle mého názoru je paní doktorka odborník a zachránila mě před operací páteře. Po letech se objevily potíže s bodavými bolestmi vystřelujícími do nohou, momentálně se starám o osmiměsíčního syna a jsem týden a dva dny po operaci slepého a tenkého střeva.Byla jsem ráda, že jsem dostala termín a nechtěla jsem ho rušit, proto jsem se rozhodla na vyšetření jet. Dnes jsem se bohužel cestou autem několikrát zdržela, nejspíše jsem špatně odhadla možné prostoje na cestě a do čekárny došla o 20 min později. Není to můj standard. Mrzelo mě to. Bez pardonu a možnosti se omluvit jsem byla vyloučena z evidence pacientů se zdůvodněním, že jsem se k ošetření nedostavila. Osobně se domnívám, že vzniklá situace se dá řešit lidštěji a je pro mě zklamáním nad tímto přístupem. Svůj podíl na výsledku dnešního rána uznávám. Všem pacientům doporučuji chodit raději 20 min předem.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře