O nás

Naše stomatologické pracoviště nabízí ucelený soubor služeb v oblasti zubního lékařství, používá moderní technologie jako je strojová endodoncie, radiovisiografie, vlastní OPG rtg, pískování zubů a další.
Poskytujeme kompletní péči o chrup dospělým i dětem pojištěným u našich smluvních zdravotních pojišťoven. Před naší zubní ordinací v Praze 4 snadno zaparkujete a díky objednávkovému systému nebudete na vyšetření čekat déle než pár minut. Veškeré úkony související s ošetřením chrupu provádíme přímo u nás, což ušetří Váš čas i peníze. Poznejte výhody zkušeného týmu zubařů a moderně vybavené ordinace v Praze.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (18)

MDDr. Marek Bauer preventivní prohlídky

Nejlepší zubní lékař pro děti a dospělé! Velmi děkujeme za Vaši péči!

MDDr. Marek Bauer Jiný

Skvělý přístup i odvedná práce. Po předchozích zkušenostech se zubaři bych ani nevěřil že návštěva u nich nemusí být noční můrou, ale pan doktor Bauer je živoucím důkazem toho, že to tak být nemusí. Navíc ordinuje v krásné, moderní ordinaci, která po mých předchozích zkušenostech se stomatology působí jako Sci-Fi :)

MDDr. Jana Čurdová Běžný termín

Skvělá paní zubařka i sestřička, chodíme k ní s celou rodinou. Krásně komunikuje s dětmi, dcery se nebojí a chodí k ní rády, i několik kazů jsme zvládli bez problémů. Mohu jen doporučit.

MUDr. Ladislav Kocman ortodontická konzultace

Veľmi príjemný a skúsený doktor, bola som uňho na konzultácii na doporučenie môjho zubného lekára, kvôli miernemu zakriveniu zubov. Dr. Kocman mi však rovnátka nedoporučoval, vysvetlil mi, aký by mali dopad na moje zuby - negatívny na kvalitu a stabilitu a narovnanie by sa nemuselo dostaviť. Odporučil mi extrakciu osmičiek, ktoré mi tlačia na ostatné zuby, prípadne vybrúsenie. Som maximálne spokojná!

MDDr. Jana Čurdová estetická stomatologie

Měla jsem hluboké kazy a myslela jsem že se s tím nic nedá udělat.. Prošla jsem s paní zubařkou krásný rok a proměna jak předních i zadních zubu je báječná!! Pomohla mi jak profesionální a kvalitní expert ale zároveň i přátelská podpora:)
    Mockrát za vše děkuji!! S úsměvem jde hned všechno lépe. Je velice šikovná, pozorná a citlivá.. Se vším si dá velkou práci, aby to bylo co nejlepší:)

MUDr. Ladislav Kocman ortodontická konzultace

K panu doktorovi jsem chodila několik let od 10 až do 18 let. Nejprve jsme mela su dává i rovnátka ale ta na můj problém se zuby příliš nepomáhala, proto mi dal fixní rovnátka, kter ejsme měla celá tři roky. Po sundání fixních rovnátek mi nedal ani fixní retainer že zadu na zuby ani nasazovacimi rovnátka. Nyní, po šesti letech na to doplním a zuby s emi hlavně v epredu začínají zase rozlezat. Nejspíše to budu řešit nějakými výplněmi a zajdu si k jinému ortodontistovi na fixní retainer.

MDDr. Marek Bauer Jiný

Jsem u pana doktora od ledna 2020. Těším se na každou návštěvu. Hrozilo mi kvůli problombovanym stolickam dle předchozího lékaře vytrhani. Pan doktor mi je remodeluje plombami. Jsem nadšena a nedám na nej dopustit. Je to záchranář zubu a úsměvu ???? jsem moc vděčná za jeho zlaté ruce, znalosti a profesionální přístup. Za mě TOP!

MDDr. Barbora Eliášová Jiný

Musím podtrhnout ostatní názory pacientů, paní doktorka je neobyčejně šikovná, velice citlivá a pozorná k pacientovi, v její ordinaci se cítíte velice dobře a já jsem maximálně spokojen.

MDDr. Marek Bauer Zubní kaz

Velká spokojenost. Pan doktor zastupoval pí Voldřichovou a byl velice pečlivý, ochotný, vše mi vysvětlil, popsal. Práce super. ...

MDDr. Marek Bauer přechod z amalgamu na bílé výplně a další

Pan doktor je profesionál - informuje vždy o všech postupech, které provádí, takže pacient ví, co ho čeká. Také je velmi jemný, čehož si po předchozích zkušenostech se zubaři opravdu vážím. Neopomenu také sestřičku a paní recepční - všichni vždy pozitivně naladění a milí. Děkuji za takový přístup!

Kontakt

Jordana Jovkova 3253/5, Praha 143 00 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR