Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Poskytujeme komplexní zdravotnické péče.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (20)

MUDr. Jiří Jenšovský Csc. Jiný

Pokud by všichni lékaři byli alespoň z poloviny takoví,jako pan doktor, bylo by na světě lépe .

MUDr. Sladjana Iličová Jiný

Pani doktorka je naprosto uzasna. Dceri vyresila neinvazivne za 10 dnu problem, s kterym jsme jineho dermatologa navstevovali pres rok. Navic dceru vzala jako “akutni pripad” hned. Velke diky pani doktorce za perfektni pristup a neocekavane ucinnou lecbu.

MUDr. Jiří Jenšovský Csc. Jiný

Pan doktor Jenšovský je nejvyšší kalibr.
    Schopnost pomoci, lidskost, vše naprostá špička.
    Pomohl mi v těžké životní situaci a problémech, které na sebe navazovaly. Vše postupně rozklíčoval a zaléčil. K tomu ma opravdu lidský přístup a návštěvy u pana doktora jsou velmi příjemne. Mohu na 100% doporučit. Nemohu říct zadne negativum.

MUDr. Jan Polák Jiný

Maximální spokojenost ve všem.
    Ať už smaotná komunikace s lékařem, vyšetření nebo léčba.
    Vždy vše na 1

Doc. MUDr. Jiří Korynta CSc. Jiný

Nemohu hodnotit profesni stranku pana doktora, protoze jsem jej navstivila jen kvuli lekarske prohlidce pri zmene zamestnani, ale jeho hrube jednani ve me rozhodne zanechalo spatny dojem a hodnotim jej jako znacne neprofesionalni.

Doc. MUDr. Jiří Korynta CSc. Jiný

Ještě nikdy jsem se nesetkala s takovou arogancí jako u pana docenta Korynty. Viděli jsme se poprvé, bez dalšího vyšetření mi sdělil naprosto zdrcující diagnózu s tím že ať přijdu za půl roku, že budou dovolené a ať nic neřeším. Samozřejmě jsem šla k lékaři jinému, který diagnózu pana docenta naprosto shodil. Kdybych toto neudělala, žila bych půl roku v domění že oslepnu…a poslední, ještě mi napsal předpis na brýle na které nevidím…

MUDr. Zdravko Ilič Jiný

Nejhorší doktor co jsem kdy poznala. Surovy, neprijemny a naladovy. A mohla bych pokračovat. I predražený a vůbec to za to nestojí, chová se k lidem jako k věcem. Rozhodně nedoporučuji! Hned jsem změnila lékaře a jsem nejspokojenější!

MUDr. Jiří Jenšovský Csc. Jiný

Pan doktor je nejpříjemnější lékař, kterého sem potkala. Je profesionální, vstřícný, absolutně nic nepodcení, vše vysvětluje a na pacienty si vždy udělá čas. Odborník na svém místě, kež by takových bylo více.

MUDr. Eva Uhrová Jiný

K paní doktorce chodím již 10 let do její soukromé ordinace v Mezibranské, ale byla jsem i několikrát v Motole. Pomohla mi s vážným problémem. Vždy mi vyšla vstříct, na jakékoliv vyšetření chci. Sama navrhne a doporučí další. Je příjemná, ale řekne věci na rovinu. Chápu, že se to někomu nemusí líbit, že mu nemaže med kolem pusy.

Doc. MUDr. Jiří Korynta CSc. Jiný

Naprostá spokojenost.Pan doktor je velikej profesionál a velice mi pomohl s mím zdravotním problémem,velice děkuju i za vstřícnost a lidský přístup.

Kontakt

Mezibranská 21, Praha 110 00 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna