Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

KLINIKA ESTETICKÉ MEDICÍNY A PLASTICKÉ CHIRURGIE

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (7)

MUDr. Andrea Musilová Jiný

U paní doktorky jsem byla na faceliftu. Je pravda, že jsem se zpočátku obávala, ale paní doktorka byla skvělá, zákrok mi vysvětlila a zbavila mě veškerých pochybností. S výsledkem jsem spokojená i když jsem ještě ve fázi rekonvalescence.

MUDr. Tomáš Paduch Jiný

Příjemný pan doktor a hlavně pohodář. Slim lipo jsem podstoupila na břichu a taky stehnech. Výsledky jsou výborné. Rekonvalescence byla taky rychlá.

MUDr. Eva Urbánková Jiný

U paní doktorky jsem podstoupila plazmaterapii. Zákrok vyřešil můj problém s pletí. Paní doktorka byla milá, vždy mi řekla, co mi jde dělat a při zákroku jsem nepociťovala žádnou bolest.

MUDr. Andrea Musilová Jiný

Zkušená paní doktorka. Operaci břicha udělala na jedničku. Krásně si pohrála, jizva je úzká a skrytá pod kalhotkami.

MUDr. Tomáš Paduch Jiný

Zákrok byl vykonán citlivě a bez komplikací. Po dobu zákroku jsme si povídali což bylo docela příjemné a uklidňujíci. Hojení taky proběhlo v pořádku a o pár dní jsem se cítila dobře.

MUDr. Eva Urbánková Jiný

Paní doktorka má zlaté ruce. Byla jsem na několika zákrocích a pokaždé odcházím spokojená s výsledkem.

MUDr. Issam Al Awa Jiný

U pana doktora AL Awu jsem měla tu čest podstoupit plastiku prs ještě minulý rok. Pan doktor je sam o sobě taková hromádka dobré nálady a díky němu jsem neměla z operace strach. Od konzultace až po pooperační vyšetření jsem byla spokojená s ním i s personálem kliniky. Výsledek je ukázkový, jizvy téměř neviditelné takže určitě můžu jenom doporučit.

Kontakt

Mánesova 28, Praha 120 00 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Smetanovo náměstí 7, Ostrava 702 00 Zobrazit v Goole Maps
Kleinův palác, Brno 602 00 Zobrazit v Goole Maps