Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (24)

MUDr. Bohumil Kuneš Jiný

Pan doktor Kuneš je prezentován jako odborník na slovo vzatý a já nemohu zpochybňovat jeho kompetence, zahodil se mnou 5 minut svého života ( vytahování stehů,kontrola po operaci,vnitřní ultrazvuk,vypsani zprávy). Bohužel lidskost,empatii a citlivost při vyšetřování zapomněl asi v jiném doktorském munduru. Odcházela jsem s několika otázkami k mému zdravotnímu stavu a operaci ,ale nikdo mi nedal prostor se na cokoli zeptat. Moc doufám že už se nebudeme muset nikdy potkat.

MUDr. Bohumil Kuneš Jiný

Primář Kuneš mě operoval v Klatovské nemocnici. Velmi oceňuji jeho lidské chování, normální komunikaci a snahu rychle vyřešit problém. Během hospitalizace se opakovaně zajímal o stav můj i ostatních spoluležícich, při vyšetření byl citlivý a ohleduplný. Velmi doporučuji a velmi děkuji.

Zdeněk Novák Jiný

Skvělý přístup, komunikace, vyšetření a to jak při noční návštěvě pohotovosti, tak i při dalších kontrolách.

MUDr. Tomáš Sýkora Jiný

vždy profesionální, pečlivý a vlídný lékař i operatér

František Uldrych Jiný

Pan doktor velmi nepříjemný neochotny, pomalu mému strýci vynadal co tam vlastně leze. můj strýc již týden nemůže dýchat chodit má žluté bělmo doufali jsme že mu v nemocnici pomůžou popřípadě navrhnou hospitalizací pan doktor mu řekl kontrola za rok!!! neuvěřitelné! můj strýc se léčí na plicním už nějakou dobu a plíce mu pracuji jen asi na 20% takže kontrola za rok je úplně mimo. pokud se mu něco stane budeme to řešit přes právníky. takovýto doktor už by měl sedět doma v důchodu a nechat práci jiným lékařům které to třeba baví a zajímá a chtějí lidem pomoct

MUDr. Tomáš Sýkora Jiný

Měla jsem tu čest poznat pana doktora v Klatovské nemocnici, při mém op. zákroku, a mohu říci, že pan doktor je opravdu špička ve svém oboru, je milý, ochotný, vše důkladně vysvětlí, empatický, lidský, .......mohla bych vypisovat donekonečna pozitiva....
    Je mi 49 let a doposud jsem takového lékaře nezažila.
    Mohu jen doporučit! Takový lékař v Klatovské nemocnici je zázrak !!!

Jaromír Svoboda Jiný

Pan primář Jaromír Svoboda je odborník na svém místě, jeho oddělení je nejlepší jaké jsem viděla. Pan primář je úžasný člověk, ochotný pomoci v každé situaci. Já, i moje rodina jsme jeho pacienti, ke kterým se vždy choval velmi hezky a vstřícně. Veliké díky panu primáři Svobodovi. Pane primáři, přeji Vám zdraví, štěstí a pohodu. Díky za všechno. Šlehoferová Julie

Petr Rajal Jiný

Dobrý den, jsem ráda, že jsem první kdo může napsat. pan doktor Petr Rajal je lékař -odborník a úžasný člověk, který mi zachránil život. Zařídil mi veškerá vyšetření, která byla nutná k operaci, doporučil mě dalším odborníkům a nakonec vše dopadlo tak nejlépe, jak to jen šlo. Já se cítím o 25 let mladší- je mi padesát, a to vše hlavně díky panu doktorovi." Pane doktore přeji Vám zdravíčko, štěstíčko a pohodu. Děkuji, děkuji, děkuji. Veliké díky také jeho zdravotní sestřičce .Šlehoferová Julie

MUDr. Jaroslava Skalová Jiný

Je to odborník na svém místě. Dokáže pomoci, vyslechne trpělivě, i když je čekárna plná pacientů, nic nezanedbá a hlavně je milá a empatická. Více takových sivělých lékařů. Léčím se již spoustu let a jsem šťastná, že jsem se dostala k této lékařce.

MUDr. Tomáš Sýkora Jiný

Pan doktor je nejlepsi gynekolog jakeho jsem kdy navstivila, chodim k nemu do tehotenske poradny. Peclive vysetreni, vse vysvetli.

Kontakt

Plzeňská 569, Klatovy 339 38 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna