Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Jsme nestátní soukromé zdravotnické zařízení.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (5)

MUDr. Marika Jaržembovská Jiný

Moje zkušenost s paní doktorkou je velmi pozitivní, je velmi ochotná, nápomocná, příjemná a profesionální.

MUDr. Dana Ďuricová Jiný

Už několikrát jsem byla u MUDr .Ďuricove v iscare Praha . Paní doktorka je profesionální gastroenterolog s velmi empatickym přístupem . Vyslechne , vyhodnotí , zajistí další vyšetření a léčbu . Doporučuji !

MUDr. Martin Lukáš Idiopatický střevní zánět

V péči pana doktora jsem již cca 5 let. Je to velmi sympatický, empatický, energický a erudovaný lékař, jeho otec v něm má velmi kvalitního kolegu a nástupce.

MUDr. Martin Bortlík Crohn

Skvělej lékař a člověk, nebýt tohoto pana doktora tak bych tu už asi ani nebyl, po mých 5 letech utrpení kdy absolutně lékaři v mém bydlišti nevěděli co mi vlastně je, tak pouhá jedna navštéva a vyšetřeni u pana DR: Bortlika mi svitla naděje na lepší i snad normalní život, během 14 dnu domluvena operace a vše se změnilo da se říct k normalnímu žití :-) Moc děkuji.

MUDr. Zuzana Turková novy gynekolog

Pani doktorka bila velmi arogantni, nepustila ke mne meho muze. Hodinu do mne civela a rekla, ze mam na pravem vajecniku miomy.
    Sla jsem tedy za jinim odbornikem, kteri mi potvrdil graviditu 6 tydnu.
    Pani doktorka se jenom spoliha na tehotenske testy svich pacientek (ktery mne dopadl negativne). Odporuceni pro nove pacientky: V ZADNEM PRIPADE! Sestricka je moc hodna to je velke positivum teto ambulance.

Kontakt

Jankovcova 1569/2c, Praha 17004 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda