O nás

Klinika plastické a vlasové chirurgie.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (3)

MUDr. Josef Kulhánek zvětšení prsou

Jsem přesně rok po operaci zvětšení prsou od pana doktora Kulhánka a nemohu vytkout ani jednu věc. Skvělý přístup, zákrok bez potíží a dekolt vypadá krásně a přirozeně.

INTER CLINIC Praha - Radotín, s r.o.

kliniku určitě doporučuji!!! Byla jsem na plastice břicha, konzultace byla zadarmo a doktor se mi věnoval více jak půl hodiny, všechno mi vysvětlil a byl trpělivý. Líbil se mi i přístup ostatního personálu, všichni strašně ochotní a milí, stále k dispozici. Doporučila jsem už dvě kamarádky, protože toto je opravdu nevšedně krásný profesionální přístup!!! A hlavně bříško mám teď úplně krásné :)

INTER CLINIC Praha - Radotín, s r.o.

Velice doporučuji. Byla jsem v interclinicu na výměně implantátů, které mi doporučili a voperovali na vyhlášené klinice - a byly to pro mě naprosto nevhodné implantáty. V interclinicu vše napravili, navíc se ke mně chovali opravdu jako ke klientce a ne jako k "jedné z mnoha", jak jsem zažila jinde. Moc se mi líbil přístup lékařů a celého personálu,pěkně se starali a byli milí. Prsa mám konečně opravdu krásná. Děkuju moc.

Kontakt

Na Výšince 149/3, Praha 153 00 Zobrazit v Goole Maps