Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (11)

MUDr. Pavel Kurial Jiný

Vřele doporučuji pana doktora, velmi lidský přístup, ochota, laskavost. Přístup pana doktora obdivuhodný!!! Operace za plné podpory ochoty lékaře, hojení souper a výsledek ohromující. Pane doktore moc Vám děkuji a přeji mnoho úspěchů. Budu Vás vřele doporučovat

MUDr. Pavel Pacák Jiný

K panu pacákovy nechoďte, má arogantní přístup, po omluvení ze zákroku jsem se objednala znova na prohlídku a nový termýn, při prohlídce mi bylo řečeno co si jako o sobě myslím, že si dovoluju zrušit zákrok, dodávám že z důvodu nemoci, bylo mi vytčeno že nemyslím na ty kteří to opravdu potřebují, ani po omluvě nezměnil přístup a nadále mě odsuzoval a urážel. Jako doktor není příjemný a z rodinné zkušenosti jsem se zjistila, že ani není tak dobrý chirurg jak mi bylo řečeno. Pro slabší osobnosti rozhodně návštěvu ani nedoporučuji.

MUDr. Pavel Pacák Jiný

Po přečtení recenzí jsem se rozhodl pro první návštěvu u MUDr. Pacáka v soukromé ordinaci. Profesionální přístup, doporučení laserového zákroku, termín domluven již na druhý den. Před zákrokem mi bylo vysvětleno, jak co bude probíhat, co bude nepříjemné atd. Celkový dojem z návštěvy byl výborný, ošetření na úrovni a teď už jen, aby se vše dobře hojilo. Mohu všem pouze doporučit a i když si vše platíte, nebyla částka vůbec vysoká. Nemohu zapomenout i na profesionální přístup sestřičky a paní na recepci, moc děkuji, Jaroslav N.

MUDr. Pavel Pacák Jiný

Ochotný a milý personál. Vše mi bylo vysvětleno a se zákrokem jsem velmi spokojená. Příjemné prostřední.

MUDr. Helena Kristlová Jiný

Paní doktorka je naprostá jednička a profesional..Chodím k ní už pár let a musím říct, že je to nejvic p.doktorka co jsem kdy poznal.Neskutečně mi pomohla.

MUDr. Helena Kristlová Jiný

Z paní doktorky Kristlové jsme byl nadšený. Je velmi milá a vstřícná. Napoprvé správně diagnostikovala kožní problém, který se po navržené léčbě v krátké době odstranil. Bez dalšího objednávání rovnou pomohla i s dalším kožním/kosmetickým problémem. Navíc jsme si v ordinaci pěkně popovídali a při další kontrole o měsíc později si i pamatovala o čem jsme si povídali a s léčbou nesouviselo. I když to s léčbou až tak nesouvisí, tak je i moc pěkná a potěší oko každého muže.

MUDr. Pavel Pacák Jiný

Něco neskutečně strašného! Pokud chcete vystrašit kompletně celou rodinu, běžte k panu doktorovi Pacákovi.
    Byla jsem objednána na shlédnutí znaménka pro vyříznutí. MUDr. Pacák po shlédnutí dermatoskopem řekl, že se mu to teda vůbec ale vůbec nelíbí, poslal mě před komisi a tam mi řekl, že mám melanom a že termín na vyříznutí má až za dva měsíce. Nakonec tedy řekl, že mi ho vyřízne za 3 týdny a že ať se připravím, že si budu platit nitě na šití!!!!
    Celá rodina jsme byli naprosto v šoku, to, jakým způsobem se mnou doktor jednal, byla úplná nehoráznost a arogance, nehledně na to, že jako chirurg přece nebude určovat diagnozu při posuzování pihy!!!Nechala jsem si pihu vyroznout jinde a o zadny melanom se nejednalo!
    Prosím Vás, sem nechoďte, fakt ne!

MUDr. Vladimír Mařík Jiný

Minulý rok jsem podstoupila operaci horních víček a bohužel nemám obě oči stejně udělané a budu muset někam jinam si to druhé oko nechat poupravit. Za tu cenu bych čekala bezchybné provedení zákroku. Nešla jsem si je nechat upravit do nemocnice za poloviční cenu právě kvůli tomu, že to nedělají plastičtí chirurgové a nenašla jsem nikde recenze, i když jsem to také zvažovala. Jsem zklamaná.

MUDr. Pavel Pacák Jiný

Při vyšetření lékařským dermatoskopem říká pacientům, že se vlastně nejedná o vyšetření (ale jen o takové "podívání"), s pacientem je za minutu hotov. Zajímá ho pouze, zda pacient chce podstoupit placený zákrok, ale ani na vyžádání se neobtěžuje vysvětlit, o jaký problém se jedná, a zda je zákrok vůbec potřeba. Otřesné, až posměšné jednání s pacienty.

MUDr. Helena Kristlová

Pani doktorka je jedna z nejličtějších a nejhodnějších a nejmilejších a nekrásnějších doktorek co chodili kdy po týhle planetě.S pozdravem a poděkovánim Vladimír.

Kontakt

Matice školské 17, České Budějovice 37001 Zobrazit v Goole Maps