Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (12)

MUDr. Ivana Součková Jiný

paní doktorka je milá, velice ochotná a pečlivá. Má lidský přístup, kéž by tak bylo ve všech ordinacích.

MUDr. Pavla Řehořková Jiný

paní doktorka,ale i sestřička nemají chybu. Jsou veselé, vše důkladně vysvětlí, popíší. Paní doktorka je velmi schopná dívat se na zdravotní problémy ze širších úhlů pohledu, hledá souvislosti a doporučí Vás případně k dalšímu léčení jinde. Za svůj život jsem se nesetkala s lepším přístupem. Tady můžu říct, že sem chodím velmi ráda. Paní doktorko a milá sestřičko, děkujeme Vám!

MUDr. Pavla Řehořková Jiný

Paní doktorka, mi svoji péčí zachránila život....po několika letech obíhání různých lékařů, mě paní doktorka podrobně vyšetřila, zkoumala moje zdravotní problémy, až zjistila, kde je problém...vděčím ji za život....

MUDr. Pavla Řehořková Jiný

Paní doktorka je pravý profesionál. Jsem její pacientkou 7let a nikdy jsem ji nezastihla ve špatné náladě. Je milá, vnímavá a empatická. Takových lékařů je opravdu málo.

MUDr. Ivana Součková Jiný

Vystřídal jsem odborného lékaře. Již první telefonický kontakt se sestřičkou i následné osobní setkání mě mile překvapilo. Rovněž první setkání s paní doktorkou mě opět mile překvapilo. S tak vstřícným přístupem se již dlouho nesetkal. Věřím, že jsem se dostal do péče dobrého odborného lékaře a že následná péče bude v můj prospěch. I po prvním osobním kontaktu vřele doporučuji.

Doc. MUDr. Teodoz Suchý Jiný

Je to člověk kterého si člověk musí po pár vteřinách vážit.Neskutečně ochotný,
    zkušený,laskavý pomocí.Nenašla bych ani já ani nikdo z mé rodiny jediný sebemenší zápor.Děkujeme za lidskost a pomoc dělat lidem život kvalitnější,bezbolestný.Marková Dobromila

Milena Kuncová Jiný

Paní doktorka je moc super a moc hodná. Díky ní už nemáme z žádné návštěvy neurologa dopředu stažený žaludek, jako v předešlých zkušenostech s jinou dr. Tuto paní doktoru vždy rádi navštívíme a rádi si za ni dojedem těch 50km, stejně tak nás těší i moc milá sestřička. Super přístup obou dvou

MUDr. Pavla Řehořková Jiný

Paní doktorka mně přijala od jiné lekarky a vždy se mi podrobně věnovala při každé návštěvě.
    Doporučuji.

MUDr. Ivana Součková Jiný

Hsem po operaci a implantátech v bederní páteři, s přetrvávajícími bolestmi, záškuby všech končetin atd. Žádala jsem předpis na francouzské hole a léčbu. Hole jsem nedostala, s tím, že mě nic nemůže bolet. Zkusila jsem to přes manželovy pochyby. Výsledkem bylo několik pádů, horší bolesti, inkontinence a převoz RZP na kliniku. Takže za mě tato paní už nikdy!

MUDr. Ivana Součková Jiný

Mám bolesti zad, které mě jdou do levé nohy. Při delším stání a chození neúnosné. Paní dr. mě řekla, že jsem ve 41 letech stará a že v 50 letech bude hůř a že to mám rozcvičit. Přešla jsem jinam a tak stará nejsem a začali to se mnou řešit

Kontakt

Třída Edvarda Beneše 1549/34, Hradec Králové 500 12 Zobrazit v Goole Maps
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna