Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Poskytujeme zdravotní péči.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (31)

Sylvie Augustínová Jiný

chodím k ní již 30 let a určitě bych ji neměnil ,milá ,vstřícná ,ochotná snaží se vyřešit jakýkoliv problém.

MUDr. Věra Procházková Jiný

Chodí k ní má babička... paní doktorka je hodná, příjemná... super. Jen sestra je arogantní a dost protivná. Předchozí sestrička byla hodná a milá. Tady s paní se nedá mluvit. Jednou napsala babičce špatné léky, pak babičku seřvala, že jí to ona špatně nadiktovala (což nebyla pravda) a teď se potřebovala přeobjednat kvůli nemoci a byla opět hnusná na ní. Jako paní doktorka by si měla sjednat pořádek s ní. Ubližuje to její praxi.

Zdeněk Haring Jiný

Rád bych uvedl zkušenost z touto ordinaci , lékař vse v pořádku, poctivý a vše důkladně vysvětlí, ale sestry - hruza , arogantní, neochotné a protivné. S pozdravem , Kotlár

MUDr. Věra Procházková Jiný

Je sympatická a velmi empatická, působí jako člověk, ne jako robot od počítače (hodně doktorů tak vypadá). Vyzařuje z ní pozitivní energie. Takhle si představuji doktora/doktorku

Otmar Konvička Jiný

Sestřička byla skvělá - milá, hodná, vše mi vysvětlila, ovšem od momentu, kdy přišel pan doktor, všechno zle. I přes umrtvení mne v krku hadice dráždila, zvracela jsem a dusila jsem se, zatímco pan doktor odmítal (přes mou prosbu) přestat, naštval se na mě a křičel, že jsem hysterická a nevyšetřitelná. Nakonec jsem hadici vyplivla, jelikož nebylo jiné cesty ven a pan doktor se namíchnul a za bručení odkráčel. Ani nezkontroloval zda je po tom krk v pořádku. Pochopení pro mne měla teprve sestřička, že je to normální a že některé krky jsou holt citlivější a ať se objednám na uspání do nemocnice. Celou cestu domů jsem brečela. Trocha lidskosti by panu doktorovi neuškodila.

Otmar Konvička Jiný

Neco tak hrozneho jsem jeste nezazil. Doktor arogantni, bez nejakeho lidskeho pristupu. Diagnozu nevi protoze nema moji kartu a dival se na me jak na hlupaka. Pak si zacal delat kavu. Nedoporucuju.

MUDr. Tereza Matušková Jiný

Milá a příjemná. Děkujeme za vaši práci. Jste skvělá.Vrbka.

Otmar Konvička Jiný

S horsi pristupem jsem se nesetkala…
    Sestřička sice byla ok, prijemna, ale jak prisel pan doktor, kdyz jsem uz lezela, a neumel pozdravit, ani odpoved na pozdrav, tak jsem byla trochu zaskocena, ale to nebylo nic tak spatneho, co se delo pak.
    Jak prastil z dvermi, a prichazel ke mne, tak mi hrube sahl na kalhotky (myslela jsem, ze roztrhne) a asi i sundal kalhotky(nebo castecne) citila jsem to, ale nevidela jsem to(i kdyz jsem si vzala ten den nizke a jeste je trochu dala dolu sama)-kdyby to aspon rekl, nebo varoval proste, nebo rekl at si to dam niz… ale tak se nestalo...
    Jinak se nezajima o subjektivni pocity pacienta a nekdo ho muze brat i jako arogantniho cloveka.
    Nic moc profesionalni pristup…mozna by nebylo spatne, kdyby pouvazoval, jake prisahy skladaji lekari a jak by se mel chovat k pacientovi.
    Jinak vysetreni celkem v poho, az na to, ze mi neco nemohl najit(pak to nasel) a celkem na to tlacil a pak jsem citila skoro po cely zbytek dne bricho.
    A na zaver mi rekl neco, beru jako,,kompliment’’.
    Chovani strasne dehonestujici.
    Tohle se mi nikdy nestalo a ani jsem si nemyslela, ze takovy doktor existuje…
    Uz nikdy znovu k tomuto lekari

MUDr. Jiří Kabát Jiný

Skvělý lékař, který se mi věnoval od malička, a to s krvácením z nosu. Ve 20ti letech sem ho navštívila cca po roce léčení angíny moji praktickou lékařkou a on už mezi dveřmi konstatoval, že není není v pořádku a ano, skončila sem měsíc na infekčním.. Dá se říct, že mi zachránil život, jen proto, že to byl první lékař, který byl ochoten mě vyšetřit. Ačkoli může působit chladně nebo arogantně.. Vůbec takový není, všemi deseti doporučuji, až budu mít nějaký problém určitě vím kam půjdu

Zdeněk Haring Jiný

Rozhodně nemohu doporučit. Arogantní a nepečlivý lékař, který léčí velice podivně. Obecně velmi špatná komunikace a přístup.

Kontakt

Sokolská třída 81, Ostrava 70200 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna