Happy Smile dentální centrum

(22 názorů)

Happy Smile dentální centrum

Objízdná 1628

765 32, Otrokovice, zlínský

Happy Smile dentální centrum pod vedením MUDr. Rafaela Chajruševa se svým přátelským kolektivem nabízí zákroky vynikající preventivní, záchovné i estetické stomatologie. Naším pacientům poskytujeme zubní péči splňující mezinárodní standardy a i proto k nám po léta přijíždí i nároční klienti ze zahraničí, kteří se k nám rádi vracejí. Naším cílem je poskytovat bezbolestné, komfortní, estetické a trvanlivé zubní ošetření. Happy Smile dentální centrum je zcela bezbariérové, umožňující ošetření i pohybově hendikepovaných klientů.

Přijďte si i Vy k nám pro nový úsměv !

Těšíme se na Vaši návštěvu : MUDr. Rafael Chajrušev a celý kolektiv Happy Smile dentálního centra

Zákroky

• Záchovná stomatologie
  • Endodoncie
  • Estetická stomatologie (estetické výplně v barvě zubu, keramické fazety, korunky a výplně)
  • Protetika (metalokeramické a celokeramické korunky, můstky, snímací náhrady)
  • Zavádění zubních implantátů
  • Parodontologie (léčba onemocnění dásní a závěsného aparátu zubu)
  • Stomatochirurgie (extrakce zubů, resekce kořenů atd.)

Vyšetření

• Preventivní prohlídky
  • Dětská stomatologie (citlivá péče o chrup dětí od nejútlejšího věku)
  • Dentální hygiena

Nemoci

• Léčba kořenových kanálků v místním znecitlivění
  • Zubní kaz
  • Bolesti zubů

Typ zařízení

• klinika

• Rafael Chajrušev

Zubař, MUDr.

• J

Pan doktor přesně ví ,co dělá .Je velmi pečlivý a sestřička příjemná .Ani vrtání zubního kazu na téhle klinice doopravdy nebolí!

• D

Dobrý den všem, kteří mají problémy se svými dosavadními zubaři, kteří zaspali dobu a místo aby zuby uzdravovali, vědomě je několik let bolestně "spravují", tak že po několika letech není v puse krásně bílý, zdravý zub, ale několik můstků, černých pahýlů, nebo v puse není již žádný apod. /mluvím trochu za své blízké přátele a svoji milovanou rodinu/
      Za mě, byl jsem strašpytel, který se 30 let vyhýbal zubařům, nebudu podrobně popisovat zážitek z dětství, kdy mě drželi 4 dospělí a násilím mi trhali 2 šestky, které byli údajně špatné, nic méně tento zážitek jsem v sobě držel několik desítek let a nebyl jsem schopen překonat strach ze zubaře. Denně jsem si čistil a drhl zuby tak, abych prostě k zubaři nemusel. Samozřejmě, že jsem sledoval každou změnu v puse, spotřeboval jsem tisíce párátek, jehel jen abych se zbavil zbytků jídel v mezizubním prostoru, několik desítek zánětů jsem si léčil sám, nespal jsem několik desítek nocí v bolestech a myšlenkách, jak překonat strach ze zubaře. Po tomto mém opravdu stupidním přístupu se stal pro mě zázrak. Potkal jsem se s p. DOKTOREM CHAJRUŠEVEM, moje trápení je od té doby pryč. Jedna návštěva v jeho ordinaci a blok byl překonán. S neuvěřitelným ochotným přístupem se mi věnoval a touto cestou mu chci poděkovat, že mi zachránil některé zuby, které již vypadalo, že nepůjdou zachránit. Přiznám se, že se těším na každou návštěvu a snažím se dohnat to, co jsem zanedbal za 30 let. Dokonce se můžu už smát s otevřenou pusou a usmívat se s vyceněnými zuby !!!!! Děkuji p. DOKTORE a paní asistentko !!!!

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře