O nás

Naše gynekologicko-porodnická praxe je zaměřena na diagnostiku a ambulantní léčbu ženských chorob.

Jsme vybaveni moderním přístrojovým vybavením, optikou, ultrazvukovými přístroji u každého lůžka, celotělovým těhotenským ultrazvukem pro prenatální a podrobnější gynekologickou problematiku.

Součástí naší práce jsou preventivní prohlídky, při kterých se zaměřujeme na vyloučení či časný záchyt nádorových onemocnění i na problematiku onemocnění prsu. Od 45ti let hradí zdravotní pojišťovny také mammografické vyšetření, 1x za dva roky Často řešíme v ordinacích otázky antikoncepce, poradenství v této oblasti, výběr té nejvhodnější pro každou jednotlivou pacientku. Někdo preferuje tablety, existuje antikoncepce ve formě náplastí a vaginálních kroužků. Výhodou je, že se zavádějí l x týdně resp. měsíčně. Výhodná jsou nitroděložní tělíska, zvláště ta s uvolňováním látky, vaječníkového hormonu levonorgestrelu, do děložní sliznice. Do těla se vstřebá jen minimum látky, takže koncentrace jsou řádově nižší než u pilulek. Mohou se dávat u žen po trombozách, dokonce po srdečním infarktu, tak jsou po i po těchto příhodách bezpečné. Dnes jsou vyvinuta tělíska i pro mladistvé, nerodivší pacientky. Nemusí se bát, že zapomenou pilulku a krvácí jen slabě. Představují, kromě zavedení, opravdový komfort pro pacientku.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (15)

MUDr. Monika Zídková Jiný

Rozhodně nedoporučuji! Paní doktorka můj zdravotní problém bagatelizovala, následky řeším se svou současnou gynekoložkou doteď. Chovala se ke mně, jakože ji obtěžuji, sama od sebe nic nevysvětlila, při dotazech hned vyhazovala z ordinace. + smrad od cigaret v celé ordinaci. Pokud můžete, jděte jinam.

Ž
    MUDr. Marie Strunová gynekologické vyšetření

Bohužel já jsem s paní doktorkou moc spokojená nebyla. Myslím, že jako odborníkovi se jí nedá nic vytknout - dbá na všechna vyšetření, snaží se i vysvětlit, ale my jsme si bohužel s jejím týmem (a tím myslím i sestry) nesedli komunikačně a lidsky.
    Nemám ráda přístup, kdy se zbytečně děsí a posílá na vyšetření, která nejsou nutná, respektive především nemám ráda, když za mé zdraví někdo rozhoduje. Rozhodnutí o léčbě a vyšetřeních je vždy na straně pacienta, lékař pouze doporučuje, a to zde bohužel neplatilo.
    První návštěvy ordinace na kontroly byly v pořádku, ale potíže nastaly až v těhotenství, kdy jsem si do jednotlivých vyšetření přišla nucená a zároveň mi nebyly poskytnuté dostatečné informace, jak vyšetření probíhají a k čemu jsou. A pak ten prostor pro rozhodnutí, zda vyšetření absolvuji nebo ne.
    Kvůli tomu bylo pro mě těhotenství zbytečně stresující, na kontroly do poradny jsem chodila opravdu se sebezapřením a vystresovaná. Nejhorší byl přístup sestry.
    Po několika návštěvách jsem domů dorazila s pláčem, na poslední kontrolu jsem už nepřišla a nastoupila jsem raději do péče v porodnici. Po šestinedělí jsem se raději hned zapsala k jinému lékaři, respektive týmu, kde bude slušná a mile komunikující i sestra. Paní doktorka by měla více dbát na to, s kým spolupracuje.

MUDr. Monika Zídková Jiný

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a jsem velmi spokojená! Umí naslouchat i poradit a na všechny otázky jsem dostala dostatečné odpovědi Také nechápu některé zdejší negativní komentáře - pokud jde o mě, rozhodně měnit nebudu!

MUDr. Marie Strunová gynekologické vyšetření

Paní doktorka je velmi citlivá, příjemná a vysvětlí veškeré dotazy. Velmi dbá na prevenci. Neměnila bych.

MUDr. Monika Zídková Jiný

Pani dr.Zídkovou, která u Gynprofi ordinuje, opravdu nemůžu doporučit. Je nekomunikativní, neempatická. Když ji odpovíte na dotaz a odpověď nejspíš není dle jejího gusta(stejně jako nesouhlas s protěžovaným typem antikoncepce), veškerá komunikace tím končí. Na preventivní prohlídky je to ještě ok, bohužel jsem k ní docházela celé první těhotenství a to nebyla dobrá volba. Na co se nezeptáte, se nedozvíte, což je paradox, protože jako prvorodička potřebuji naopak aktivní sdílení informací od ní, ne naopak! Chápu, že jsme si nemusely lidsky sednout, od lékaře ale i přesto čekám profesionální přístup. Namísto toho jsem si připadala jako školák, co se bojí na cokoliv zeptat nebo se s čímkoliv svěřit, popř. se ještě stydět za prodělanou interupci! Jsem samozřejmě standardní plátce zdravotního pojištění i jejich ročního poplatku a za to jsem očekávala adekvátní přístup i péči. Sestřička na recepci je naopak super-ochotná a lidská. Díky ní jsem vytrvala a těhotenství v této ordinaci odchodila.

MUDr. Monika Zídková Jiný

Bohužel se musím přidat k ostatním negativním názorům. Loni jsem se paní doktorce svěřila s narůstající bolestivostí menstruace v oblasti konečníku, a to tak, že ani nemůžu první 2 dny sedět.
    Paní Zídková lhostejně poznamenala "Co se divíte, stárnete a vaše tělo se mění. To je úplně normální." (bylo mi 34 let)
    Ani se na mě nepodívala. Skončila jsem s hlubokou infiltrující endometriózou a v červnu jdu na operaci.

MUDr. Marie Strunová

Pani doktorka má profesionálny prístup no zároveň je veľmi ľudská a vie i počúvať pacienta. Odchádzala som od nej s veľmi dobrým pocitom.

MUDr. Marie Strunová Zdrav.problem

Paní doktorka je velice milá, pečlivá,má zájem o pacienta, naslouchá a plně vnímá co vás tíží co vás trápí a snaží se zdrav.problem řešit.Dekuji

MUDr. Monika Zídková Potvrzení těhotenství

U paní doktory jsem byla na prvním ultrazvuku pro potvrzení těhotenství a přestože nebyla vyloženě nepříjemná, odcházela jsem hodně v rozpacích. Naprosto nepřítomná, neochotná, po celou dobu návštěvy jsem měla pocit, že ji obtěžuju. Měla jsem připraveno spoustu otázek, odvážila jsem se zeptat sotva na dvě (přičemž po celou dobu si psala něco do počítače) a radši jsem šla - a rovnou si našla nového doktora. Paní doktorka může být sebevětší profesionál, ale pokud mi informace nepředá v pro mě pochopitelné formě, nemůžu k ní mít důvěru.

MUDr. Marie Strunová

Nejlepší lékařka, jakou jsem měla. Milá, citlivá, skutečně se o člověka zajímá a vždy vše pečlivě vysvětlí. Objednání na čas taky funguje, nikdy dlouho nečekám.

Kontakt

Kateřinská 7/1526, Praha 120 00 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR