Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Soukromé zdravotnické zařízení. Poskytuje léčbu v oblasti gynekologie, plastické gynekologie, plastické a estetické chirurgie, urogynekologie, interny, poradenství a vyšetření neplodných párů – IVF, obezitologie a operační léčby křečových žil.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (33)

MUDr. Pavel Müller Jiný

Pan doktor je bohužel velmi arogantní. Místo normálního vysvětlení, že mám problém řešit jinde, mě pan doktor začal rovnou urážet.

MUDr. Tamara Žáčková Ph.D Jiný

Pani doktorce chodím 4 rokem , je velmi mila ochotna a a vzdy mi nadstandatne vyřesí jakokoliv zdravotní problem vcetne me dcery, narozdíl od predchozích lekařů. Mohu jen doporučit !!! .

А
    MUDr. Tamara Žáčková Ph.D Jiný

Pokud se po rozhovoru s lékařem necítíte lépe, pak je to kdokoli jiný než lékař. Škodolibě nepříjemný člověk v komunikaci se snaží pacienta ponížit, nedoporučuji.

MUDr. Pavel Müller Jiný

Ráda bych připojila svou velmi dobrou zkušenost s panem doktorem Pavlem Müllerem a klinikou GynCentrum Praha v budově ISCARE v Libni. Na konci února jsem podstoupila u pana doktora operativní zákrok-hysterektomii. Pan doktor Müller je velmi vstřícný, věcný, vše vysvětlí pochopitelně i laikovi. Jeho vlídný, klidný a pohodový přístup mne ohromně uklidnil, a co hodnotím jako velké plus – mluvil na mne i na sále, než jsem usnula i na JIP, když jsem už nespala. Je radost se setkat s lékařem, který své povolání vykonává se zájmem a rád, a dvojnásobná radost, když jste jeho pacient.
    Také prostředí na klinice GynCentrum bylo skvělé, jako v hotelu. Sestřičky i lékaři, všichni byli vstřícní a velmi milí. Takovou péči bych přála všem pacientům.

MUDr. Petr Holba Jiný

Chodila jsem k panu doktorovi ještě v gyncentrum, skvělý doktor. Napomocny, empaticky, jako jediný hned nasadil léčbu která fungovala a během chvíle jsem byla fit.vzdycky se snaží pomoct

U
    Doc. MUDr. Michal Otčenášek Jiný

U pana doktora byla na zákroku labioplastika před 6mi měsíci ,obtížná rehabilitace a výsledek není dobrý.Onějakém uspokojení z mě strany nemůže být ani řeč,ze to je nejhorší věc,kterou jsem mohla myslet,a dostat velku únavu.Pan doktor moc příjemné,sestřičky taky,operacija bez bolesti,mne to nepovedlo

MUDr. Marek Krupša Jiný

Som u pána doktora už nejaký ten rok a nemala som do doby otehotnenia žiadne problémy. Silno neodporúčam MUDr. Krupšu v prípade, že máte zdravotné komplikácie, tomuto človeku je to úplne jedno, nedokáže komunikovať a bohužiaľ ani poskytovať zdravotnú starostlivosť, vysvetlenie k diagnózam a liečebný plán neopravnene a bez náležitých kompetencií oznamuje jeho sestra telefonicky, ktorá v prípade sťažností prestane dvíhať telefón. O tom, že v ambulancii na lehátku pri ultrazvuku pán doktor nepodá ani jednorázové papierové utierky, nedá na lehátko jednorázový kryt, odmietne zaslať na email výsledky a tvrdí že sú v systéme, popričom nie sú alebo, že odmieta vpustiť s tehotnou ženou na ultrazvuk jej manžela v jeho ambulancii asi netreba ani hovoriť, keďže oproti ostatným veciam sú to maličkosti. Neodporúčam MUDr. Mareka Krupšu.

MUDr. Marek Krupša

Vážená pí Sumková,
    Děkujeme za Vaši reakci, upřednostňujeme sice přímou komunikaci v naší ambulanci,
    v každém případě Vám rádi poskytneme vysvětlení k Vašemu vyjádření.
    Sama v úvodu své reakce uvádíte, že jste klientkou našeho zdravotnického zařízení již několik let a že jste po celou dosavadní dobu neměly u nás žádný problém: Vaše dosavadní spokojenost nás těší a zavazuje.
    Omlouváme se, že jsme nemohli vyhovět Vašemu přání, aby na ultrazvukovém vyšetření mohl být přítomen i Váš manžel. Pravděpodobně tato skutečnost přispěla k Vašemu rozladění se. Zajisté je Vám známo jako exponované pracovnici v oblasti zdravotnictví, v jaké epidemiologické situaci se momentálně nachází hlavní město Praha.
    Limitací počtu osob přítomných při vyšetření v prostorách ambulance chráníme zdraví našich klientek, jakož i našich zaměstnanců.
    V každém případě Vás mohu ujistit, že po optimální úpravě reprodukčního čísla charakterizujícího dynamiku pandemie, plánujeme znovu obnovit možnost přítomnosti pro manžele a partnery našich těhotných pacientek.
    Musím se ohradit vůči Vaším pocitům, že je nám jedno, s jakými obtížemi k nám pacientky přicházejí. Mohu Vás ujistit , že Vašim obtížím byla věnována náležitá pozornost a stejně mohu potvrdit, že v našem zdravotnickém zařízení používáme výhradně jednorázový spotřební materiál a určitě není nouze o papírové role nebo jednorázové papírové ručníky. Za skutečnost, že gel Vám stékal na kalhoty po vyšetření se Vám omlouváme, ale zároveň doporučujeme přizpůsobovat charakter oblečení nejen ročnímu období, ale i stadiu těhotenství, ve kterém se nacházíte. Zároveň Vás informujeme, že jste při vyšetření nevyužila možnost použití jednorázového oblečení, které poskytujeme na požádání u zdravotní sestry.
    Pokud se jedná o způsobilost poskytovatele poskytovat zdravotní péči, mohu Vás ujistit, že profesionální příprava našich zaměstnanců je na nadstandardní úrovni.
    Osobně jsem byl přítomen během komunikace naší zdravotní sestry s Vámi, sestřička Vám oznámila, že na základě laboratorního nálezu Vám byl vystaven e recept a nabídla možnost konzultace s lékařem, co jste v dané chvíli odmítla.
    Určitě budete jsem mnou souhlasit, že je evidentní rozdíl, mezi oznámením odeslání vystaveného receptu a rozborem diagnostického postupu.
    Váš předpoklad o tom, že zaměstnanci záměrně nezvedají telefon je pouze domněnkou, která se nezakládá na pravdě. V případě, že se nedovoláte, náš informační systém Vám nabízí další komunikační možnosti.
    Pokud se Vám v našem informačním systému nepodařilo dohledat výsledky, ty se v něm objeví až po validaci lékařem, v případě potřeby poskytujeme našim pacientkám i zaškolení, jak se orientovat v našem informačním systému.
    Pokud se jedná o komunikaci s lékařem: každé pacientce jsou zodpovězeny všechny nastolené otázky, ve Vašem případě to byla i informace o laboratorním výsledku s následným vystavením receptu. Z důvodu ochrany údajů o vašem zdraví, nemohu v této chvíli zacházet do podrobností, ale při Vaší osobní návštěvě Vám rád všechno vysvětlím.
    MUDr. Marek Krupša

MUDr. Petr Holba Jiný

Po několika letech trápení u mého starého gynekologa, který me neustále nutil do darování vajíček jsem byla moc rada ze me vzal pan doktor “pod svá křídla”.. Pan doktor Holba je opravdový profík nejlepších kvalit. Po jeho odchodu z Gyncentra jsme neváhala a přešla k němu do Team Sante. Tak empatickeho a milého doktora jsem ještě nepotkala. Snaží se pomoct se vším co mate má srdci a vždy si všechno pamatuje. Jestli váháte zda se k němu přihlásit, tak určitě neváhejte! Nebudete litovat!

MUDr. Petr Holba Jiný

Jen to nejlepší, upřímně , když mi řekli, že Mudr. Holba už v GC neordinuje , okamžitě jsem ho začala hledat , no a Příbram zase není tak dakeko.

MUDr. Daniel Struppl Jiný

Velice dekuji panu primari Strupplovi za jeho lidsky,laskavý a profesionální pristup v souvislosti s moji pooperační péčí v Gyncentru.Hana Chytrá

Kontakt

Hloubětínská 3/13, Praha 19800 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda