Zobrazit lékaře

Komplexní péči v lékařské genetice, fetální medicíně a asistované reprodukci. Více

GENNET, s.r.o.

Na Poříčí 26 (Palác Archa)

11000 , Praha , hl. město Praha

Kostelní 9

17000 , Praha , hl. město Praha

Liliová 1

46001 , Liberec , liberecký

Komplexní péči v lékařské genetice, fetální medicíně a asistované reprodukci.

Nejbližší zařízení

• Veronika Hrochová

Umístění: OG Medical Centre s.r.o.Služby: gynekologické vyšetření

Nejlepší doktorka, s jakou jsem se setkala za celý život. Moc jsem se na ní těšila - je vstřícná, kompetentní, vždy s pochopením reaguje na veškeré dotazy a vždy poradí. Každý vzniklý problém mi vyřešila hned. Vyšetření bezbolestné a bezproblémové. Nejlepší z celé kliniky podle mě.

• L

Paní doktorku znám již z Bulovky, když mi před 8 lety porodila syna a od té doby chodím pouze k ní. Je velice pečlivá, milá a vždy vše ochotně vysvětlí. Vždy dobře naladěná a usměvavá. Sestřička je také moc milá a ochotná. Všem mohu jen doporučit. Lenka Kosinová

• Martin Doležal

• Umístění: jiné místoSlužby: Těhotenství

Pan doktor je skvělý odborník se super přístupem. Během těhotenstvím jsem k němu docházela velmi ráda. Vždy mi vše vysvětlil, uklidnil. Bylo mi sympatické, že z ničeho nedělá drama. Velmi doporučuji.

• A
      Umístění: GENNET, s.r.o.Služby: Screening

Byla jsem u pana doktora Doležala, který ten den zastoupil jiného doktora na screeningu. Nevím jestli to byl jen můj pocit, ale pan doktor mi přišel velmi neosobní.Skoro jsem s bála na něco zeptat, když jsem se na něco zeptala, stroze odvětil, že až tam něco uvidí, tak mi to řekne. Bolestivé tlačení UTZ můžu připisovat asi obezitě a špatné viditelosti, nevím.Odcházela jsem s rozporuplnýma pocitama, třeba ho ten záskok nepotěšil. Na to, že člověk zaplatí 1100,- bych čekala citlivější přístup pro vyjukanou prvorodičku!

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Sabina Březinová

• E
      Umístění: GENNET, s.r.o.Služby: Utz screening

U pani doktorky jsem byla na screeningu jak v 1. tehotenstvi v roce 2017, tak i ted v 2. tehotenstvi. Vse detailne vysvetlila, ukazala, podle meho je velmi pecliva a profesionalni a ze je rychla? To beru jako plus, holt leta praxe a nemusi tedy kazdy organ hledat 2 minuty, jako je to mozna bezne jinde. :)

Umístění: GENNET, s.r.o.Služby: Prvotrimestrální screening

Paní doktorku bohužel nemohu doporučit, ač bude pravděpodobně profesionál, tedy z hlediska vyšetření se domnívám, že je vše v pořádku. Lidský přístup absolutně chybí a místo nadšení z dobrých výsledků a dokonce i vytouženého pohlaví se mi stále chtělo brečet z jejích necitlivých komentářů, vše bylo velmi rychlé, dítko nás nenechala si prohlédnout a na počátku vyšetření nás oba dva zpražila, protože jsem držela v ruce telefon a pak dala ruku manželovi. Prý se "moc hýbu a takhle teda ona pracovat nebude" - a...ne.. nehýbala jsem se prakticky vůbec, břichem určitě ne, pouze jsem natáhla ruku z lehátka, ještě dříve, než začala pracovat. Spíše by asi upřednostnila vyšetřovat stroj, ne člověka. Byla jsem smutná, moc jsme se na vyšetření těšili. Na druhý screening jsem se právě objednala k jinému lékaři. Nedoporučuji.

Podívejte se na všechny názory (53) na lékaře

• Veronika Mokrá

• Umístění: GENNET, s.r.o.Služby: IVF

Moc milá pani doktorka,nejsem jednoduchý pacient,po spoustě operací.Vždy probere alternativy,pro a proti,zároveň vyslechne.Podpoří i psychicky.Je přímá a férova.Věřím,že tentokrat se mimča dočkáme a bude to vaše veliká zásluha.Jste profik.

• L

Nemůžu o ní říct v podstatě nic dobrého. Setkala jsem se s ní na Gennetu, kam jsme byli posláni mou gynekoložkou. Na Gennetu lítalo jedno vyšetření za druhým, s ničím se tam nepárala, a kdykoliv mi něco říkala, nedokázala mi pořádně vysvětlit, co to proč to. Až u své paní doktorky jsem se dozvěděla, že bolesti při endometrióze se dají řešit laparoskopickým odstraněním pouze ložisek, nikoli rovnou celých vaječníků, jak mě strašila dr. Mokrá. A až díky své doktorce jsem se dozvěděla, proč mám tak málo času na otěhotnění.... Pokud ještě někdy na Gennet, tak rozhodně ne k paní doktorce Mokré.

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Kateřina Rožníčková

• T
      Umístění: GENNET, s.r.o.Služby: diagnostické testy neplodnosti

S paní doktorkou jsme řešili, že nemůžu otěhotnět. Moc se mi líbil její přístup - vždy byla vstřícná, chápavá. Po vstupních testech jsme zjistili pravděpodobnou příčinu. S paní doktorkou jsme pak řešili umělé oplodnění (přirozeně to nešlo), vše nám vysvětlila a rozhodně jsme neměli pocit, že by nás tlačila do jakýchkoliv příplatkových metod. Vždy jsem měla pocit, že jedná jen v našem zájmu. Určitě doporučuji!

• Martin Hynek

Umístění: GENNET, s.r.o.Služby: Jiný

S panem doktorem jsme byla NAPROSTO SPOKOJENÁ. I když jste objednání, nejdete hned do minuty do ordinace ale to je všude, ne jen v Genetu. To bych ani neuváděla k hodnocení. Pan doktor je milý, vstřícný a odpovídá na veškeré otázky bez problémů. Byla jsem nadmíru spokojená.

• Dita Kilijánová

Umístění: GENNET, s.r.o.Služby: Jiný

Byla jsem u paní doktorky Kilijánové na prvotrimestrálním screeningu v půlce června. Po přečtení recenze níže jsem měla trochu strach, ale paní doktorka byla milá, na všechny otázky odpovídala, srdeční odezvu jsme s partnerem slyšeli, v průběhu ultrazvuku si povídala pro sebe o tom, co zrovna zkoumá, ale dostatečně srozumitelně, abychom tomu porozuměli i my. Vyšetření dopadlo dobře, krevní výsledky také v pořádku a z ordinace jsem odcházela spokojená.
      Může se stát, že ne vždy je dobrý den a interpretace výsledků nemusí být vhodně podaná, ale já si na paní doktorku nemohu stěžovat.
      O fotku z ultrazvuku je potřeba si po vyšetření říct na recepci (počítač na recepci je asi napojený na počítače v ordinacích a sestřička má přístup k fotkám, které lékař při vyšetření pořídí). Za fotku se platí dle platného ceníku fatální medicíny (vytištěná, velikost A5 nebo v elektronické podobě).

• E
      Umístění: GENNET, s.r.o.Služby: Jiný

Paní doktorka byla profesionální, popisovala při vyšetření co vidí a na závěr nám dala prostor se zeptat na co chceme.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Eduard Kulovaný

• K
      Umístění: GENNET, s.r.o.Služby: Jiný

Byla jsem k němu poslána na 2.screening. Pan doktor byl hotový raz dva, v ordinaci jsem byla cca 5 minut. Absolutní neochota. Návštěva u něj byla pro mne absolutně zbytečná, nic jsem se nedozvěděla a na otázky jsem nedostala odpověď.

Umístění: GENNET, s.r.o.Služby: Jiný

Cestou do Gennetu jsem si hloupě přečetla nějaké diskuze na pana doktora a neřekla si o fotku. Úplně zbytečně. Pan doktor byl skvělý, milý, během vyšetření toho moc nenamluvil, ale věnoval se tomu, co měl a vše pečlivě a soustředěně kontroloval. Vždy mi řekl, co zrovna měří, kde je srdíčko, ruce, žaludek. Zapsal výsledky a ty mi velmi srozumitelně vysvětlil. Vše proběhlo skvěle

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Vendula Johannová

Umístění: GENNET, s.r.o.Služby: Jiný

Paní doktorka byla milá a vše nám s přítelem vysvětlila a ukázala :) Vyšetření bylo rychlé (15min) a cítila jsem se po 1.screeningu hezky, i když jsem z něho měla strach. Byla jsem vděčná za pozitivní přístup a odnesla si krásnou fotografii miminka :)

• V
      Umístění: GENNET, s.r.o.Služby: odběr plodové vody

Paní doktorka je velice pečlivá, milá. Vše ukázala, vysvětlila a hlavně nás uklidnila. Takových víc. Za nás palec nahoru. Roušarovi

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Simona Lovásová Bukvová

• R
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Úžasná lékařka, citlivá, milá, jen díky ní mám 10ti letou dceru. Její přístup a ochota mi nesmírně pomohly. Naprosto jsem jí důvěřovala. Moc děkuji.

• Moc děkuji za péči, která se mi od Vás dostala, po tolika letech jsme už ztráceli naději. Už se těšíme na miminko. Jste skvělá, měli jsme Vás poznat dříve. Teď už víme, že nic není nemožné. :o)

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře