Fyziomona s.r.o.

(9 názorů)

Fyziomona s.r.o.

Vinohradská 176

130 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 77...

Typ zařízení

• klinika

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Eva Procházková (Prokůpková) fyzioterapie

Paní Eva je nesmírně příjemná a profesionální, vše vysvětlí, ukáže a s pacientem výborně komunikuje. Vyhovuje mi také automatizovaný systém, který připomíná termíny objednání, a také to, že lze platit kartou.

• Z
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Eva Procházková (Prokůpková) fyzioterapie

Velice účinná pomoc, již po první návštěvě se cítím znatelně lépe. Odbornost a celkový přístup terapeutky budí okamžitou důvěru.

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Eva Procházková (Prokůpková) Běžný termín

+ podrobné vyšetření a vysvětlení
    + komunikace (milá a sympatická paní)
    + ukázka cviků
    + rady na co se zaměřit
    - žádné, jsme spokojena s návštěvou

• Ověřeny pacient
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Eva Procházková (Prokůpková) fyzioterapie

Vstřícný přístup k pacientovi, milé jednání paní fyzioterapeutky, maximální snaha pomoci. Názorné předvedení cviků.

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Eva Procházková (Prokůpková) fyzioterapie

O víkendu se mi zablokovaly žebra a paní magistra mě vzala hned v pondělí, i když už měla po pracovní době.

• E
    Lékař: Mgr. Eva Procházková (Prokůpková) fyzioterapie

Dnes první návštěva. Paní magistra je odborník na svém místě. Bylo vidět, že se o moje problémy zajímá a opravdu chce pomoci. Navíc je velice milá a navozuje příjemnou atmosferu. Bylo mi vše dopodrobna vysvětleno, z ordinace jsem odcházela už téměř bez bolesti. Doporučené cviky nejsou nijak složité a zvládne je opravdu každý. Dokonce semnou paní Procházková zůstala v pátek o 15 minut déle :)) Mockrát děkuji a doporučuji dále.

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Eva Procházková (Prokůpková) fyzioterapie

Chodím díky paní Procházkové. Nejlepší fyzioterapeutka, které jsem se dostal pod ruce. A že jich pár už bylo.

• V
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Eva Procházková (Prokůpková) Běžný termín

Úžasný přístup k pacientovi, paní doktorka se mi velice věnovala, vše vysvětlila, pomohla, no prostě největší spokojenost! Dekuji

• B
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Mgr. Eva Procházková (Prokůpková) fyzioterapie

Bolest zad je nepříjemná vždycky. Byla jsem překvapená, jak moc se mi po hodině péče paní magistry ulevilo! Moc děkuji, že se můžu zase normálně hýbat a normálně žít.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu