FYZIOklinika fyzioterapie s.r.o.

FYZIOklinika fyzioterapie s.r.o.

Machkova 1642/2

149 00, Praha, hl. město Praha

Zabýváme se prevencí a manuální fyzioterapeutickou léčbou bolesti pohybového aparátu. V diagnostice a terapii využíváme nejmodernější Fokusovanou i Radiální rázovou vlnou v ČR, lymfodrenáž, masáže, Posturomed, Podoskop, Vojtovu metodu i další techniky.

Centrum fyzioterapie a rehabilitace - FYZIOklinika Praha 4 Opatov/Chodov, je registrované nestátní zdravotnické zařízení v oboru fyzioterapie a rehabilitace. Zabýváme se prevencí a léčbou bolestivých stavů pohybového aparátu. Tým je tvořený fyzioterapeuty s vysokoškolským a dalším prohlubujícím vzděláváním v oboru fyzioterapie, se specializací na tzv. „funkční poruchy pohybového aparátu“.
V diagnostice a terapii využíváme vědomostí z oboru neurofyziologie, vývojové kineziologie, ortopedie, manuální medicíny a souvisejících oborů. Klademe důraz na profesionální pomoc cílenou v rámci celého pohybového systému, tak jak tento celostní přístup v České Republice i v zahraničí prezentují např. Doc. Dr. Pavel Kolář, Ph.D.
Pro efektivnější léčbu pohybových obtíží klientů nabízíme pro léčbu bolesti nejmodernější Fokusovanou i Radiální Rázovou vlnu v ČR, manuální i přístrojové lymfodrenáže pod dohledem zdravotníka, vybrané zdravotní masáže, … viz nabídka služeb na našich webových stránkách.

Rádi Vám odborně, a šetrnou formou pomůžeme vyléčit Vaše obtíže s dlouhodobým efektem.
Velice se na Vás těšíme.

Zákroky

• Měkké a mobilizační techniky
  • Mobilizace periferních kloubů a páteře
  • Stabilizační a posturální cvičení
  • Vojtova metoda
  • Dynamická neuromuskulární stabilizace (DNS)
  • Fokusovaná rázová vlna

• Bolest Achillovy paty
  • Skolioza
  • Výhřez ploténky
  • Tinitus
  • Léčba funkční ženské sterility (Metoda Ludmily Mojžíšové)
  • a další viz náš web

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Iva Bílková

Fyzioterapeut, Diagnostik, Mgr.

• Přidávám se k pochvale od ostatních - z lehce bolestivého zákroku rázovou vlnou se stala příjemně strávená hodina, během které jsem se dozvěděl všechno podstatné, dostal jsem perfektní rady a vše probíhalo v uvolněné atmosféře. A navíc mi zákrok pomohl. Rozhodně paní magistru mohu doporučit.

• P

Magistra Bílková mi pomohla z problémů s páteří. Je sympatická, ochotná, trpělivá a profesionální :)

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře