O nás

Fident je soukromá zubní ordinace se zaměřením na estetickou stomatologii, endodoncii a protetiku.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (97)

Bc. Alena Přibylová Vstupní návštěva u této DH (60 min.)

Paní/slečna Přibylová je úžasná osoba - velmi empatická, příjemná a stále s úsměvem na tváři (i když byl skoro večer). Každý úkon podrobně popisuje, ptá se jestli je vše v pořádku....nesetkala jsem se s tak úžasným přístupem k pacientovi. Popravdě jsem téměř celou hygienu usínala což se mi v zubní ambulanci nestává. Zuby jsou dokonale čisté. Naprostá spokojenost. Děkuji za péči a doporučuji tuto hygienu všem ostatním.

MDDr. Eva Brodská Jiný

Vyhledala jsem pomoc s akutní velmi silnou bolestí zubu a jediné co mi paní doktorka poskytla byl rtg, který provedla sestra, ošetření mi paní doktorka vůbec nenabídla. Považuji toto jednání za hrubé porušení lékařské etiky.

Olga Čarná (Rozhko) Jiný

Paní doktorka je nejlepší zubařka, naprosto profesionální přístup, vždy vše vysvětlí, jasně řekne o co se jedná, co je potřeba, vstřícná, ochotná a vždy příjemná, z péče o zuby jsem nadšená, velmi doporučuji.

MDDr. Eva Brodská vstupní vyšetření

- vstupní "procedury" i vyšetření byly příjemné ze strany lékařky i sestřičky
    - prostředí příjemné
    - zahájení vyšetření dle objednaného času

Děkujeme za hodnocení.
    Budeme se těšit na Vaší další návštěvu :)

MDDr. Eva Brodská Jiný

Slečna/paní doktorka i její sestřička jsou nesmírně empatické a vlídné. Jsem ráda, že jsem změnila zubaře právě za tuto kliniku a doktorku. Bílé výplně jsou tedy pro rodinný rozpočet dost nápor, ale s tím se bohužel nedá nic dělat, drahé jsou všude. Profesionalita, téměř bezbolestná anestezie, preciznost a navíc informování pacienta o každém citelném kroku jsou důvody, proč se budu ke slečně/paní doktorce vždy ráda vracet. Navíc celá klinika je velmi pěkná, slečna/paní recepční také vlídná a s termíny není problém, opravdu nemám co vytknout :)

MDDr. Eva Brodská

Moc děkujeme. Budeme se těšit na Vaší další návštěvu :)

W
    MDDr. Eva Brodská vstupní vyšetření

she is perfectShe is such a friendly and wonderful doctor. He explained so much detail and kindly in English to me that I don't speak Czech. Everything was perfect for the visit.

MDDr. Eva Brodská Jiný

Z vlastní zkušenosti, mohu paní doktorku všem doporučit i těm, kteří se bojí vejít do zubní ordinace, vyhovuje mi její empatický přístup, komunikace během zákroku a skvěle odvedená práce.

Moc děkujeme. Budeme se těšit na Vaší další návštěvu

MDDr. Eva Brodská Jiný

Moc šikovná a příjemná paní doktorka. Vše mi vysvětlila a zbavila mě bolesti. Už vždycky jenom k ní :)

MDDr. Eva Brodská

Moc děkujeme za milé hodnocení.

MDDr. Eva Brodská Jiný

Paní doktorka byla moc příjemná. Vše mi srozumitelně vysvětlila ohledně ošetření.
    Už se nebojím chodit k zubařům :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Bc. Alena Přibylová Opakovaná DH (30 min.)

Kromě naprosté profesionality, precizního ošetření a uklidňujícího popisu každého kroku, je paní hygienistka vždy velmi milá a hodná. Návštěva její ordinace je příjemná a s výsledkem jsem opakovaně spokojena!

Kontakt

Americká 22, Praha 120 00
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna