O nás

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (4)

MUDr. Martin Rusnák Jiný

Naprosto vynikající stomatolog. S jeho prací jsem byla vždy nad míru spokojená. Pan doktor byl vždy velmi ochotný, vstřícný a mé potíže byl vždy schopný vyřešit. Vše podtrhuje moderní a čistá ordinace.
    Moc moc doporučuji!

MUDr. Martin Rusnák Jiný

K panu dr. Rusnákovi chodíme celá rodina a jsme maximálně spokojeni. Má moji naprostou důvěru. Používá nejmodernější technologie. Mohu jen doporučit.

MUDr. Jan Pavlečka Jiný

Mudr. Pavlečka je skvělý zubař, který používá nejmodernější metody ošetření. Jeho tým je také velice profesionální a příjemný. Líbí se mi model komplexního vstupního vyšetření, přípravy plánu, vyřešení akutních potíží a dále úkony podle stanoveného plánu. Člověk hned ví, na čem je a co ho čeká. Dále oceňuji velmi příjemné, komorní prostředí, kde se cítíte opravdu dobře, a to i díky skvělému servisu zdejších recepčních. Co se týče recepce mi vyhovuje flexibilita - změny objednání, pokud je to možné. Celkově se zde všichni snaží pacientům vyjít vstříc. Nyní zde ošetřují již i naši dceru a jsme také spokojeni - MUDr. Bělinová.
    Kliniku bych velmi doporučila, a to i když nemá smlouvu se zdravotní pojišťovnou. Ceny zde jsou odpovídající a poskytovaný servis a profesionalita za to opravdu stojí. Za mne 1*.

MUDr. Jan Pavlečka Jiný

MUDr. Pavlečka je výborný profesionál, s jeho péčí jsem byla vždy spokojena.
    Zákroky jím provedené jsou na vysoké odborné úrovni, většinou bezbolestné a vedeny s lidským přístupem. Doporučuji.

Kontakt

Zbrojnická 1, Praha 162 00 Zobrazit v Goole Maps