Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (6)

MUDr. Jaromír Přidal Jiný

Ocenili jsme velmi profesionální a empatický přístup pana doktora, který vše řešil nejen se mnou, ale hlavně vše vysvětlil synovi tak, že si ihned získal jeho respekt a syn byl motivovaný sám dodržet veškeré rady pana doktora.

MUDr. tomáš zatrapa Jiný

Pan doktor je vynikající ortoped mám operovanou kyčel i koleno a vše je v naprostém pořádku Nováková Jana

MUDr. Jaromír Přidal Jiný

Pana doktora jsme navštívili se synem - ortopedie pohotovost. Jeho přístup byl skvělý! Pan doktor byl velmi milý, vstřícný, synovi se moc hezky věnoval, vše pečlivě vysvětlil, zodpověděl dotazy. V léčbě je velmi pečlivý.

Prof. MUDr. Pavel Kršek Ph.D. Jiný

Ten nejlepší lékař, kterého si dokážu představit. Pro mě ten nejlepší neurolog a zároveň úžasný člověk. Zkoušela jsem navštívit spousty neurologů před ním, až jsem se náhodou dostala, díky Bohu, k panu doktorovi, za což jsem dodnes velice vděčná. Děkuji mu a nepřestávám děkovat.

MUDr. Jaromír Přidal Jiný

Skvělý doktor, odborný, hodný. Stará se o nejlepší řešení individuální situace u každého z pacientů.

Prof. MUDr. Pavel Kršek Ph.D.

Pan doktor Kršek je to nejlepší, co našeho syna potkalo. Setkali jsme se se spoustou jiných Neurologů a i když spousta z nich byli také velmi dobří, tak profesor Kršek všechny převyšuje svou profesionalitou a respektem k pacientovi. Opravdu mu na jeho pacientech záleží a důkladně zvažuje a vysvětluje svá rozhodnutí.

Kontakt

V Úvalu 84, Praha 150 06 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda