Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Poskytujeme péči ve všech oblastech

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (17)

MUDr. Tomáš Kydlíček konzultace

Je hezké číst jak pan doktor tady každé ženě pomohl a jakej je profik mě už 5 let operuje a odkládá operace a říká že neví co semnou je
    Smutný mladí holce protahovat zákrok 5 let jen proto že jsou tady ženy co si to zaplatí

MUDr. Pavel Borovička Jiný

Dlouhodobě mě obtěžovala krev z konečníku. Pan doktor mi pomohl operací( rozšířením konečníku), která nebyla vůbec tak příšerná, jak někteří píší na internetu. V nemocnici mají všichni absolutně profesionální přístup. Operace pomohla a už přes rok jsem bez problémů. Děkuji.

MUDr. Jan Velek Jiný

Velice milý a empetický pan doktor. Vše ochotně vysvětlí a hlavně pomůže po odborné stránce. Všem doporučuji tohoto pana doktora.

Petr SOVÁK Jiný

Skvělý doktor, úspěšně mi přeoperoval pohlaví. Již od útlého věku jsem trpěl miniaturním penisem, proto jsem se rozhodl žít s vagínou.

Michal Karas Jiný

Je to člověk na svém místě. Slušný k pacientům, poradí a pomůže s každým problémem. Znalý o své práci ví mnoho. Super doktor neměnil bych. Děkuji pane doktore za vaší starost o nás nemocné.

MUDr. Pavel Vicari Jiný

Dobrý den som šťastná že som sa dostala do ruk také u doktorovi v roku 2009 má operoval na prsnik som chvála bohu poriadku má zlaté ruky úžasný lékař ktory zachránil Moj život inym ženám patry mu velké dakujeme pan doktor

Jan Mork Jiný

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktorovi Janu Morkovi.Operace ploténky před 2 lety.Dnes ani nevím,že nějaká byla,perfektní práce.Děkuji

MUDr. Pavel Vicari Jiný

Jsem skoro 7 let po operaci skoro bez problémů. Pro mne je pan doktor vážený odborník, perfektní operatér s výsledky. Klobouk dolů před takovým lékařem. Po opreraci mi zbyla pouze jizva, prso je stále hezké :-). Moc, moc, moc,....děkuji

Prim. MUDr. Václav Karnos Jiný

Primář Mudr. Václav Karnos je vynikající chirurg vynikající člověk byl jsem u pana primáře na operaci pupeční kýly a žlučníku zároveň,přes mé celoživotní obavy z jakékoli operace vše proběhlo díky panu primářovi výborně.Ještě jedno moc děkuji

MUDr. Tomáš Kydlíček

Po dnešní návštěvě u pana doktora Kydlíčka musím nic jiného než vychválit až do nebe. Profesionalita, rychlost a lidskost jsou asi ty nejlépe vystihující přirovnání. Děkuji za ošetření.

Kontakt

Edvarda Beneše 1128/13, Plzeň 305 99 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
alej Svobody 80, Plzeň 304 60 Zobrazit v Goole Maps