Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Jsme soukromé moderní zdravotnické zařízení nabízející odbornou péči v oblasti stomatologie dermatologie a ORL se sídlem v klidném historickém centru Brna.
Klinika Exté byla založena v roce 2009 se dvěma zubními ordinacemi a plastickou chirurgií. Časem se naše klinika rozrostla o kosmetologii, dermatologii, ORL a v roce 2011 jsme pro Vás otevřeli již šestou zubní ordinaci. Našim cílem do budoucna je zavést komplexní služby v oboru stomatologie - ortodoncie a parodontologie.
O pacienty se staráme s maximální péčí, důraz klademe na profesionalitu, perfektně odvedenou práci, spolehlivost, individuální přístup a praxí prověřené zákroky a operační postupy. Cílem naší kliniky Exté - Estetické centrum, je především Vaše spokojenost a dobré reference u Vašich známých.
Pacientům se věnuje kvalifikovaný zkušený tým lékařů za podpory profesionálních zdravotnických pracovníků, kteří se o pacienty starají nejen v průběhu zákroku, ale velkou část jejich práce zahrnuje předoperační a pooperační péče.
Stomatologické centrum Exté poskytuje komplexní služby estetické stomatologie a zubní chirurgie. V rámci zubní kliniky provádíme jak běžné zákroky (ošetření zubních kazů, aplikace zubních faset apod.), tak i řadu náročnějších zákroků - aplikujeme zubní implantáty, provádíme mnohačetné extrakce apod.
Naše mnohaleté zkušenosti v jednotlivých lékařských oborech v kombinaci s nejmodernějšími typy přístrojů a plně klimatizovanými moderně zařízenými prostory jsou tou nejlepší zárukou Vaší spokojenosti.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (5)

Bc. Lucie Krupičková Jiný

Hezké nové prostory ordinace, přátelský přístup, vše dokonale vysvětlí, tak že i lobotom vše pochopí, poradí, je opatrná a ještě se na Vás usmívá, no co víc si přát. Uvedené recenze mluví za vše. Chodím pravidelně a věřím, že měnit nikdy nebudu.

Bc. Lucie Krupičková Jiný

Paní Lucie je nejlepší!! Těším se na každou další návštěvu. Zuby vám krásně vyčistí a ještě vás rozesměje. Můžu jen doporučit.

MUDr. Zuzana Kubíčková odstranění znamének laserem

Pani Kubíčkovú možem maximálne doporučiť!!! Ošetruje celú našu rodinu, jej výsledky sú vždy skvelé - je precízna a veľmi rýchla. S pani sestričkou sú dokonalo sehrané. Človek od nej odchádza s úsmevom a vyriešeným problémom raz dva :-) nehovoriac o jej kvalitnej ľudskej stránke, ktorá sa dnes už len tak nevidí. Dochádzame za ňou a jej ordináciou až z Prahy, a to samo o sebe o niečom svedčí :-) Ďakujeme!

Bc. Lucie Krupičková Jiný

Paní doktorku velmi doporučuji, vždy odcházím velmi spokojený. Paní doktorka je velmi pečlivá, a odborník na svém místě, je velmi oblíbená, proto se k ní vždy musím objednávat dostatečně dopředu :):)

MUDr. Zuzana Kubíčková odstranění znamének laserem

Děkujeme paní doktorce za další bezbolestné ošetření znamének .Jako vždy krásná práce,přesnost,profesionalita.
    Dokonalá spolupráce lékaře a sestry,radost se u Vás nechat ošetřit.DOPORUČUJI Viki +mamka

MUDr. Zuzana Kubíčková

Vikinko moc děkuji za Tvá slova. Přeji Ti k dnešnímu svátku ať jsi stále tak krásná a příjemná slečna... je radost mít tak milé pacienty.
    Buď zdravá a veselá a zase někdy nashle.....

Kontakt

Masarykova 12/318, Brno 60200 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Komenského 616, Kyjov 697 01 Zobrazit v Goole Maps