(134 názorů)

Můžeme nabídnout zcela komplexní znalosti a služby v oblasti oftalmologie a vy tak máte jistotu, že pokud jde o Vaše oči, můžete se vždy obrátit na Lexum. Více

Masná 3a, Ostrava-Jih

Antala Staška 1670/80

140 00, Praha, hl. město Praha

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Simona Valečková

• M

Paní doktorka je velmi pečlivá a velmi dobrá lékařka vřele doporučuji!!! A celý personál taky. Vždy mi pomohou.

• B
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní doktorce chodíme pravidelně několik let a vždy jsme byli spokojeni s přístupem jejím i ostatního personálu. Aleš

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Ivan Fišer

• J

Vysoce profesionální přístup, dokonalá operační zručnost, systematická léčba s jasně vymezeným cílem, příkladná komunikace s pacientem

• zachránil mi zrak, jsem mu vděčný za hodně!! Díky Pane doktore!

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Zuzana Hlinomazová

Oční Lékař, Doc. MUDr.

• Z

Paní doktorka podcenila mou diagnozu a v důsledku toho mám nyní doživotní následky. Od poslední operace se mnou již nekomunikuje. Bohužel.

• František Benda

• Z

Panu primáři a všem z kliniky Lexum moc děkuji.

• I

Není třeba se rozepisovat, tato slova to naprosto vystihují - vysoká profesionalita, velmi lidský přístup, jednoduše lékař, který se vám opravdu věnuje.

• Eugen Butela

• J

25.3 jsem byl u pana doktora na operaci šedeho zakalu pan doktor je perfektni odborník operace trvala 15 minut vřele doporučují všem vynikajici človék i zdrav sestry.

• Věra Flemrová

• J

Pani doktorka je velice vstřícná a vše trpělivě vysvětlí. S našim 7 letým synem jsme chodili k lékařům do Č.Budějovic a lituji že jsme pani doktorku na Evropské oční klinice nevyhledali dříve.

• Petra Brunclíková

• A

Dnes jsem absolvoval vstupní vyšetření u dr. Brunclíkové. Jsem velmi spokojen s jejím přístupem k pacientovi. Plánovaný zákrok jasně a srozumitelně vysvětlila, včetně možných pooperačních komplikací. Po zákroku napíši více.

• M

Na klinice Lexum se léčím již 5.let a MUDr. Petra Brunclíková ke které chodím asi 2.roky je nejlepší pokud Vám např.vytahuje stehy z oka nic necítíte obejde se to bez bolesti na rozdíl od jiných lékařek má cit v rukou,umí a je milá a přívětivá na pacienty.Je opravdu škoda ,že není prezentována jako jiní na této klinice,protože ona na rozdíl od nich opravdu umí,vřele ji doporučuji.

• Renata Matějková

Oční Lékař, MUDr.

• Paní doktorka Matějková je anděl. Nejen, že tak vypadá, ale každé její lékařské i lidské gesto je uzdravující. Po stránce odborné, osobnostní i komunikační je tím nejlepším, s čím jsem se v lékařském zařízení setkala.

• U paní doktorky Matějkové si cením vstřícného přístupu a naprosté profesionality. Veškerá vyšetření měla návaznost bez zbytečných prostojů.
      S důvěrou se na kliniku NeoVize opět obrátím.
      Mgr. Eva Pažoutová

• Zdeňka Bušovská /roz. Jílková/

• M

Paní doktorka je velmi příjemná, pozorná. Chodila jsem k jinému očnímu lékaři, ale péče je nesrovnatelná! Byla jsem pečlivě a odborně vyšetřena, vše mi bylo podrobně vysvětleno. Byla jsem moc spokojená, celou oční ambulanci mohu doporučit. MD

• B

Profesionální ošetření, citlivý přístup k pacientovi, dobrá organizace práce kolektivu. Doporučuji ostatním.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Natália Beszédešová, Ph.D.

• E

Paní doktorka je člověk na svém místě,velmi pečlivá a empatická k lidem. Na kliniku jsem přišla se pokročilým šedým zákalem na pravém oku a počínajícím na levém, nikdy jsem nenosila brýle do dálky a do blízka jsem si na brýle nikdy nezvykla.Hrozně mě otravovaly. Paní doktorka navrhla řešení pomocí multifokálních čoček a od operace, která prob proběhla zcela bez komplikací již nepotřebuji žádné brýle. Pracuji 8 hodin s počítačem a malými texty, na vše vidím, do dálky jak za mlada .Moc děkuji za péči kterou mi věnovala

• R

Paní MUDr. Natália Bezsédešová, Ph.D je ve svém oboru profesionálka na vysoké úrovni s lidským přístupem. Po pečlivém vyšetření navrhla řešení mého problému (katarakta obou očí), vše mi podrobně vysvětlila a odpověděla na mé dotazy. Také na kontrole po operaci vše pečlivě zkontrolovala a poskytla další informce. Díky ní je svět pro mne teď jasnější a barevnější.
      Mgr. Radmila Rosická