(99+ názorů)

Můžeme nabídnout zcela komplexní znalosti a služby v oblasti oftalmologie a vy tak máte jistotu, že pokud jde o Vaše oči, můžete se vždy obrátit na Lexum. Více

Masná 3a, Ostrava-Jih

70200, Ostrava, moravskoslezský

Bezručova 22, Brno-střed

60200, Brno, jihomoravský

Kvapilova 2060

39001, Tábor, jihočeský

Kontaktní údaje +420 77...

Česká 66

37001, České Budějovice, jihočeský

Antala Staška 1670/80

140 00, Praha, hl. město Praha

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Simona Valečková

• M

Paní doktorka je velmi pečlivá a velmi dobrá lékařka vřele doporučuji!!! A celý personál taky. Vždy mi pomohou.

• B
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní doktorce chodíme pravidelně několik let a vždy jsme byli spokojeni s přístupem jejím i ostatního personálu. Aleš

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Ivan Fišer

• J

Vysoce profesionální přístup, dokonalá operační zručnost, systematická léčba s jasně vymezeným cílem, příkladná komunikace s pacientem

• zachránil mi zrak, jsem mu vděčný za hodně!! Díky Pane doktore!

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Zuzana Hlinomazová

Oční Lékař, Doc. MUDr.

• Z

Paní doktorka podcenila mou diagnozu a v důsledku toho mám nyní doživotní následky. Od poslední operace se mnou již nekomunikuje. Bohužel.

• František Benda

• Z

Panu primáři a všem z kliniky Lexum moc děkuji.

• I

Není třeba se rozepisovat, tato slova to naprosto vystihují - vysoká profesionalita, velmi lidský přístup, jednoduše lékař, který se vám opravdu věnuje.

• Pavel Rozsíval CSc., FEBO

Oční Lékař, Prof. MUDr.

• I

Nedám na pana profesora dopustit. Loňského roku mě operoval, při operaci se mnou velmi příjemným hlasem komunikoval, takže mi operace uběhla ani nevím jak. Stav po operaci je naprosto luxusní.

• Naprosto otřesná zkušenost!!! Nadřazený, arogantní projev, není schopen si na pacienta udělat čas a především - pokud se dozví, že nepůjdete na nákup brýlí nebo čoček dolů k optikovi Panenkovi (se kterým je finanční spřízněný), chová se k vám jako k obtížnému hmyzu. Tohoto lékaře už nikdy. (O tom, že optik Panenka patří k nejdražším v Hradci Králové, ani nemusím psát). Holt, peníze panu doktorovi nesmrdí, pacient až na druhém místě.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Eugen Butela

• J

25.3 jsem byl u pana doktora na operaci šedeho zakalu pan doktor je perfektni odborník operace trvala 15 minut vřele doporučují všem vynikajici človék i zdrav sestry.

• Věra Flemrová

• J

Pani doktorka je velice vstřícná a vše trpělivě vysvětlí. S našim 7 letým synem jsme chodili k lékařům do Č.Budějovic a lituji že jsme pani doktorku na Evropské oční klinice nevyhledali dříve.

• Petra Brunclíková

• A

Dnes jsem absolvoval vstupní vyšetření u dr. Brunclíkové. Jsem velmi spokojen s jejím přístupem k pacientovi. Plánovaný zákrok jasně a srozumitelně vysvětlila, včetně možných pooperačních komplikací. Po zákroku napíši více.

• M

Na klinice Lexum se léčím již 5.let a MUDr. Petra Brunclíková ke které chodím asi 2.roky je nejlepší pokud Vám např.vytahuje stehy z oka nic necítíte obejde se to bez bolesti na rozdíl od jiných lékařek má cit v rukou,umí a je milá a přívětivá na pacienty.Je opravdu škoda ,že není prezentována jako jiní na této klinice,protože ona na rozdíl od nich opravdu umí,vřele ji doporučuji.

• Renata Matějková

Oční Lékař, MUDr.

• Paní doktorka Matějková je anděl. Nejen, že tak vypadá, ale každé její lékařské i lidské gesto je uzdravující. Po stránce odborné, osobnostní i komunikační je tím nejlepším, s čím jsem se v lékařském zařízení setkala.

• U paní doktorky Matějkové si cením vstřícného přístupu a naprosté profesionality. Veškerá vyšetření měla návaznost bez zbytečných prostojů.
      S důvěrou se na kliniku NeoVize opět obrátím.
      Mgr. Eva Pažoutová

• Zdeňka Bušovská /roz. Jílková/

• M

Paní doktorka je velmi příjemná, pozorná. Chodila jsem k jinému očnímu lékaři, ale péče je nesrovnatelná! Byla jsem pečlivě a odborně vyšetřena, vše mi bylo podrobně vysvětleno. Byla jsem moc spokojená, celou oční ambulanci mohu doporučit. MD

• B

Profesionální ošetření, citlivý přístup k pacientovi, dobrá organizace práce kolektivu. Doporučuji ostatním.