Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Prosíme Vás, zavolejte si pro svůj termín přímo do ordinace, mnohdy se může jednat o ošetření, jenž vyžaduje jinou časovou náročnost. Děkujeme, klinika Esthesia.

Klinika Esthesia vznikla za účelem zkvalitnit životy lidí tím, že jim ve spojení s předními specialisty poskytne kvalitní ošetření v oblasti zdraví a krásy. To vše v čistém a příjemném prostředí, přátelské atmosféře a s citlivým lidským přístupem.

Klinika Esthesia je místem, kde Vám nasloucháme a chápeme Vaše přání. Celý provoz kliniky má řád a smysl, pracujeme a řídíme se naším vnitřním kodexem.

Zároveň bychom Vás rádi informovali, že naše klinika nemá smlouvy se zdravotními pojišťovnami. Děkujeme za pochopení.

Věříme, že se Esthesia stane oázou zdraví a krásy pro všechny členy Vaší rodiny a nám bude ctí o Vás pečovat!

Tým kliniky Esthesia
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (2)

MUDr. Karolína Kykalová aplikace botulotoxinu a

Naprosto skvělá paní doktorka s úžasným přístupem Moc děkuji a z celého svého já doporučuji !!!!!!

MUDr. Karolína Kykalová laserová epilace

Paní doktorka má úžasný, lidský přístup k pacientům. Vždy je usměvavá a trpělivě vysvětlí postup. Moc ráda k ní chodím. Kdyby jen bylo více takovýchto lékařů!

Kontakt

Opletalova 1013/59, Praha 110 00 Zobrazit v Goole Maps