O nás

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (4)

MUDr. Petr Musil Jiný

Pan doktor naprosto skvělý, vše vysvětlí je milý opravdu profesionální přístup mohu jen doporučit. Sestřička taky milá i paní na recepci. Moc děkuju,

Y
    MUDr. Petr Musil

K panu doktorovi jsem se přihlásila po více jak čtyřech letech bez zubaře. Předchozí zubař mi byl nesympatický jak svojí prací (vždy vše bolestivé) tak i jako osoba a tak jsem k němu prostě přestala chodit. Nejdříve jsme se domluvili na trhání osmiček. Dvě horní šly perfektně a bezbolestně i po zákroku. Řešili jsme problém zubu s korunkou pod který byl zánět a bylo nutně to řešit. Pan zubař mi vysvětlil jaké mám možnosti, co mě to bude obnášet a kolik to bude stát. V den kdy jsem měla jít na trhání poslední spodní osmičky pana doktora napadla autotransplantace za zlobivý zub s korunkou. O tomto zákroku jsem slyšela prvně ale z této možnosti jsem byla úplně nadšená. Ve zkratce vytržení osmičky a přesazení na prázdné místo po špatném zubu a vyčkávání zahojení. Vše dopadlo perfektně zub se uchytil. ušetřilo mi to nejen peníze ale i kupu bolesti. U pana doktora mě ještě nikdy nic nebolelo, zpravoval mi najednou i čtyři plomby, byla jsem v ordinaci necelou hodinku ale měla jsem to aspoň za sebou hned. Vše skvěle vysvětlí takže víte do čeho jdete. Možná se za panem doktorem i těším protože vím že to u něj bude v pohodě. Škoda jen že nemůže být lékař všeho :D moc ráda sem chodím.

MUDr. Petr Musil zub moudrosti

Pan doktor je naprosto super, rozhodně nejlepší zubař, u kterého jsem kdy byla. Všechno napřed vysvětlil, byla jsem tam stěží pár minut a ani po vytržení mě nic nebolelo. 100% doporučuji.

EASYDENT s.r.o.

Skvělý profesionální přístup! Všechny zákroky jsou bezbolestné. Vše vysvětlí, řeknou co je potřeba udělat, kolik to bude stát a vše si s vámi první domluví. Všichni jsou tam moc milí. Můžu jen a jen doporučit! Zbavili mě strachu ze zubaře :)

Kontakt

Opatovská 11/1763, Praha 14900 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Krásova 24, Praha 13000 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR