Služby

Specialisté

Názory o lékařích (22)

Dr. Boris Zlenko vstupní vyšetření

K panu doktorovi jsem začala chodit na doporučení. Mám celý život obrovský strach ze zubařů, proto jsem zuby dlouhodobě zanedbávala. Pan doktor se mě bez problému ujal, on i sestra jsou moc laskaví a hodní. Ač chodím stále s malým strachem , nikdy mě nic nebolí, práce je vždy krásně a bez komplikací odvedená a já jsem moc ráda, že k nim mohu docházet. Ordinace je čistá a moderní, jediné mínus je časté čekání, to se ale u lékařů stává. Mohu upřímně doporučit!

Dr. Boris Zlenko Jiný

Profesionální péče na vysoké úrovni ! Jsem spokojený ! doporučuji

Dr. Boris Zlenko výplně inlay, onlay

S panem dr. Borisem Zlenkem jsem naprosto spokojena. Zákroky i ošetření mi byly provedeny na profesionální úrovni a bezbolestně. Vše je se mnou konzultováno za doprovodu moderní techniky a podrobně vysvětleno předem. Aktuálně jsem přistoupila k postupné výměně korunek a opět mě překvapila precizní práce s neskutečnou přesností. Rovněž asistentka pana doktora je příjemná a profesionální a celková atmosféra pohodová. Pracoviště je moderně vybaveno. Oproti zkušenosti od jiné paní zubařky si připadám jako v dalším století. Ceny jsou mi předem sděleny, jejich výše je odpovídající a objektivní. Pana doktora již navštěvuje i můj syn a je rovněž velice spokojen. Celkově tedy hodnotím toto pracoviště z mého pohledu jako vysoce kvalitní, moderně technicky vybavené s přívětivou atmosférou, nejdůležitější je však špičkový výkon pana doktora Zlenka. Závěrem tedy mohu jen poděkovat za odbornou péči a přístup k nám, pacientům.

Dr. Boris Zlenko Jiný

Velice precizní práce. Profesionální přístup jak lékaře tak sestřičky. Naprostá spokojenost ;)

Dr. Boris Zlenko výplně inlay, onlay

Profesionální péče na vysoké úrovni, krásná moderní ordinace, jejíž návštěva je pro mne vždy zážitkem.

Dimitrij Tkalych Jiný

Pan doktor Tkalych je opravdu profesional a se vsemi navstevami jsem byla maximalne spokojena. Ma nejnovejsi pristroje a techniky a tak vzdy vim, ze pro me udela to nejlepsi. Dava si zalezet na tom, aby vse bylo bezbolestne a co nejrychlejsi. Uzasny pristup.

Natalya Veselova Jiný

Děkuji paní zubařce Veselové! Ona je jediná, které důvěřuji, pokud jde o své zubní zdraví. Svou práci vykonává svědomitě a kvalitně. Řeší složité případy. Velká spokojenost s ošetřením.

Dimitrij Tkalych Jiný

Velmi doporučuji, kvalitní zázemí, profesionální přístup sestřičky a precizní práce doktora Tkalycha.

Dr. Boris Zlenko extrakce zubu

Dnes první návštěva. Velké obavy a strach. Od první sekundy naprostá bomba. Jsem moc rád , že jsem našel pana Zlenka. Vše předčilo má očekávání. Pan doktor, sestřička, ordinace, vybavení....vše top. Dostal jsem rajský plyn a zákrok úplně v pohodě, bez bolesti . Pět hvězdiček je málo.

Dr. Boris Zlenko mikroskopické zubní ošetření

Hledal jsem nového zubaře. Byl jsem odkázán na inzerci v novinách, tak jsem to zkusil. Pan Doktor Zlenko pracuje velmi pečlivě a bezbolestně. Vše vysvětlí, upozorní na případná rizika. Sestřička je také velmi profesionální a hodná. Samotnou kartu zde sice nemají, ale je rovněž šikovný i pan chirurg a dentální hygienistka. Takže je také výhodou, že jsou schopni pokrýt všechny problémy se zuby na jednom místě.

Kontakt

Nedvězská 2229/14, Praha 100 00
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, ... Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Sokolovská, 810/304, Praha 190 00
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, ... Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR