verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygiena

(56 názorů)

• DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o.

Pod Krejcárkem 975/2, Praha 3

130 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Zuzana Schneiderová

dentální hygienistka, hygienista
    K dispozici dnes
    Objednat se

Nejbližší zařízení

• Zuzana Schneiderová

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• K
      Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o.Služby: Dentalní hygiena včetně air-flow (pískování) a fluoridace

Paní Schneiderová je velmi šikovná, milá a precizní. Za mě obrovský profík. Neznám kvalitnější práci dentální hygieny. Mohu jen doporučit a děkuji. Kamila

• L
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o.Služby: Běžný termín

S ošetřením jsem byla opravdu spokojená. Paní doktorka je milá, poradí, v ordinaci jsem se cítila příjemně a mám krásně čisté zuby. Žádná dlouhá čekací doba a rychlé objednání přes internet. Moc děkuji.

Podívejte se na všechny názory (56) na lékaře