Dentální hygiena

(40 názorů)

Lékaři a specialisté na této klinice

Zuzana Schneiderová

dentální hygienistka, hygienista
    Byla jsem naprosto spokojená a určitě doporučuji. Oceňuji profesionální přístup, příjemné prostředí a perfektní péči.

Typ zařízení

• klinika

• DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o.

Pod Krejcárkem 975/2, Praha 3

130 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

• Zuzana Schneiderová

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• K
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o.Služby: Běžný termín

• M
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Můžu jen vřele doporučit. Paní Schneiderová je velmi pečlivá a příjemná, hned jsem se znovu objednala.

Podívejte se na všechny názory (40) na lékaře

Dentální hygiena

Telefon na objednání se na návštěvu

605 733 933