verifiedCreated with Sketch.
(67 názorů)

• DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o.

Pod Krejcárkem 975/2, Praha 3

130 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Zuzana Schneiderová

dentální hygienistka, hygienista
    Super přístup. Pískování bez příchutí skvěle. Rozumná cena. Všechny problémy jsme vyřešili. Tak se mějte hezky.
    Dostupný termín: st 19 pro
    Objednat se

Nejbližší zařízení

• Zuzana Schneiderová

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o.

• E
      Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o.Služby: Dentalní hygiena včetně air-flow (pískování) a fluoridace

Můžu jen doporučit. Návštěva u paní doktorky je příjemná pohodová, nic nebolí. Chodím k ní 5 let. Určitě bych neměnila.

Podívejte se na všechny názory (67) na lékaře