Lékaři a specialisté na této klinice

Zuzana Schneiderová

dentální hygienistka, hygienista
    Skvělý profesionál, bezvadná práce. Velmi milé jednání, vše vysvětleno dopodrobna. Jsem ráda, že jsem Vás našla. Děkuji.

Nejbližší zařízení

Typ zařízení

• klinika

• DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o.

Pod Krejcárkem 975/2, Praha 3

130 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

• Zuzana Schneiderová

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• H
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, Pod Krejcárkem 975/2, vchod C,D, 5.p., Budova Krejcárek, ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři, s.r.o.Služby: Běžný termín

• J
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Odhodlala jsem se jít na zubní hygienu a vybrala si paní Zuzanu z důvodu blízkosti od práce a dobrého hodnocení. Vzhledem k tomu, že jsem byla na zubní hygieně poprvé, tak to nic příjemného nebylo, ale už o tom nevím a zuby jsou krásně čisté. Paní hygienistka byla lidská a velice příjemná, takže nemohu nic vytknout. Příště už půjdu naprosto bez obav a ráda :-).

Podívejte se na všechny názory (53) na lékaře