DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři

(121 názorů)

Poskytujeme služby dentální hygieny na vysoké profesionální úrovni, citlivým a šetrným způsobem, individuálním přístupem s klientem. Více

Pod Krejcárkem 975/2

130 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

Naše nabídka

Problémy, jako krvácení dásní, parodontoza, vysoká kazivost zubů, vysoká senzitiviza (citlivost) zubů, pocit zápachu z úst, nespokojenost se zabarvením zubů, lze řešit právě návštěvou dentální hygienistky a zahájením léčby. Výběr pomůcek k provádění správné peče o dutinu ústní a instruktáž jsou samozřejmostí při prvních návštěvách u nás v DH centru. Na dentální hygienu je doporučováno chodit minimálně 1x za půl roku, (tzv. recally) ale toto je spíše individuální záležitost, záleží zde na více okolnostech.

Vyšetření

Typ zařízení

• klinika

Fotografie

• R
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Daniela Mutinská Dentální hygiena vč. air-flow (pískování) a fluoridace, do 60 min.

Daniela je pečlivá a ohleduplná v poskytování dentální péče a snaží se pro klienta najít nejvhodnější řešení.

• K

Jsem moc spokojena, ošetření bylo bezbolestne a paní Daniela je velmi profesionální! Jednoznačně doporucuji

• L

Velmi profesionalni a mile jednani. Vse jasne vysvetleno a popsano vcetne postupu na domaci cisteni.

• Z

Uzasny pristup, skvela odborna pomoc. Odborne vysvetleni a spoustu uzitecnych rad na domaci peci. Vrele doporucuju.

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Zuzana Schneiderová Dentální hygiena vč. air-flow (pískování) a fluoridace, do 60 min.

Byla jsem spokojena, mila pani doktorka, vse vysvetlila, bezbolestne vysetreni a prostredi moderni ordinace

• L

Velmi milá, ochotná, vše vysvětlí. Poradí jak a čím zuby správně čistit. Cítíte se tam příjemně.

• M

Dneska jsem překonal jeden z TOP strachů a navštívil jsem dentální hygienistku... ale ta ženská, hotovej zázrak!... to jak mluvila, mě úplně uklidnila! První návštěva ze 3, mám to prý zanedbané, ale co mi vykouzlila za první hodinu? Neskutečný! Zázrak! Paní je prostě velmi příjemná, ordinace má pěkný výhled. jsem rád, že mě do ničeho netlačila, spíše volí formu dotazů jak a co používám teď a dává doporučení. Já jí sdílím i na FB protože tohle je hotovej poklad!

• Č

Opravdu spokojenost , profesionalita, velmi dobrý přístup , vysvětlení postupu ,minimální bolestivost , opět p.Schneiderovou velmi ráda navštívím

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Martina Trojanová, DiS Dentální hygiena do 60 min. včetně air-flow, optragatu a fluoridace

Doporucuji, skvela pani. Vse v naprostem poradku. Ordinace, vybaveni, dostupnost zcela vyhovujici. Kratke casy objednani.

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Eva Ing. Slezáková, DiS Dentální hygiena vč. air-flow (pískování) a fluoridace, do 60 min.

Dekuji za precizni praci, paní Eva je velmi mila, pecliva. Kazdy svuj krok mi popsala, vysvetlila duvody proc se to tak deje, abych vedela do budoucna. Dekuji a doporucuji.

Eva Ing. Slezáková, DiS

Moc děkuji za milý komentář. Eva S.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu