DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři

(136 názorů)

Poskytujeme služby dentální hygieny na vysoké profesionální úrovni, citlivým a šetrným způsobem, individuálním přístupem s klientem. Více

Pod Krejcárkem 975/2

130 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

Naše nabídka

Problémy, jako krvácení dásní, parodontoza, vysoká kazivost zubů, vysoká senzitiviza (citlivost) zubů, pocit zápachu z úst, nespokojenost se zabarvením zubů, lze řešit právě návštěvou dentální hygienistky a zahájením léčby. Výběr pomůcek k provádění správné peče o dutinu ústní a instruktáž jsou samozřejmostí při prvních návštěvách u nás v DH centru. Na dentální hygienu je doporučováno chodit minimálně 1x za půl roku, (tzv. recally) ale toto je spíše individuální záležitost, záleží zde na více okolnostech.

Vyšetření

Typ zařízení

• klinika

Fotografie

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Daniela Mutinská Dentální hygiena vč. air-flow (pískování) a fluoridace, do 60 min.

Jsem s návštěvou velmi spokojená. Paní Daniela byla moc milá, rychlá a pečlivá. Poradila, jak na další péči. Moc pěkné prostředí. Moderní technika.

• T

Byl jsem na dentální hygieně poprvé a nemůžu si to vynachválit. Skvělý přístup, ochota a hlavně bez bolesti. Doporučuji i lidem, kteří mají strach. Rozhodně jsem tam nebyl naposledy.

• T
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Eva Ing. Slezáková, DiS Dentální hygiena vč. air-flow (pískování) a fluoridace, do 60 min.

Velmi příjemné, pečlivé a profesionální ošetření, určitě doporučuji! Hezké prostředí, vysvětlení čištění atp.

Eva Ing. Slezáková, DiS

Moc děkuji za milé hodnocení a těším se na další návštěvu. Eva S.

• K

Naprostá spokojenost. Velmi milý a profesionální přístup. Už nebudu chodit jinam. Takže můžu jen doporučit.

• M

Paní hygienistka byla příjemná, milá. Na mé otázky vždy vstřícně odpověděla a vysvětlila.
    Ordinace byla hezká, čistá, cítila jsem se skvěle. Byla to moje první návštěva v této ordinaci a určitě ji ráda zopakují.

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Zuzana Schneiderová Dentální hygiena vč. air-flow (pískování) a fluoridace, do 60 min.

Ze všech ordinací ve všech městech po celém světě, přijďte právě do této:).
    Oceňuji možnost objednání online, odborný a laskavý přístup, šetrné ošetření.
    Děkuji.

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Daniela Mutinská Ordinační bělení zubů

Pani hygientistka je moc sympaticka a pecliva, vse vysvetli, osetreni je bezbolestne. Budu se tesit na dalsi navstevu.

• L

Doporučuji, DH je vnimava potřebám pacientů.Profesionální přístup, snaha pomoci a ochota . Za mě velká spokojenost.

• I

Doporučuji, DH je citlivá a vnimava potřebám pacientů. Navrhne vám řešení problémů a tim zlepšení stavu! Žádné obavy z ošetření mít nemusíte, neváhejte a objednejte se. Sami uvidíte a cítíte ten rozdíl.

• R

Profesionální přístup, příjemné vystupování, snaha pomoci a ochota . Za mě velká spokojenost.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu