(125 názorů)

Poskytujeme služby dentální hygieny na vysoké profesionální úrovni, citlivým a šetrným způsobem, individuálním přístupem s klientem. Více

Pod Krejcárkem 975/2

130 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

Naše nabídka

Problémy, jako krvácení dásní, parodontoza, vysoká kazivost zubů, vysoká senzitiviza (citlivost) zubů, pocit zápachu z úst, nespokojenost se zabarvením zubů, lze řešit právě návštěvou dentální hygienistky a zahájením léčby. Výběr pomůcek k provádění správné peče o dutinu ústní a instruktáž jsou samozřejmostí při prvních návštěvách u nás v DH centru. Na dentální hygienu je doporučováno chodit minimálně 1x za půl roku, (tzv. recally) ale toto je spíše individuální záležitost, záleží zde na více okolnostech.

Vyšetření

Fotografie

• Martina Trojanová, DiS

• I
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékařiSlužby: Dentální hygiena do 60 min. včetně air-flow, optragatu a fluoridace

Pani hygienistka byla velmi pecliva a mila. Vsem ji vrele doporucuji. Take se mi libilo, ze jsem byla prijata presne na cas.

• T
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vstřícná, milá, profesionální, na všechny dotazy jsem dostala odpověď, prostředí v ordinaci příjemné. Doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Daniela Mutinská

• M
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékařiSlužby: Dentální hygiena vč. air-flow (pískování) a fluoridace, do 60 min.

Perfetkní profesionální péče, srozumitelný přístup. Výborná komunikace. Jsem naprosto spokojený. Moc děkuji!

• M
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dostal jsem podrobné informace, jak mohu sám průběžně pečovat o dentální hygienu s doporučením konkrétních pomůcek.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Eva Ing. Slezáková, DiS

• L
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Ošetřeni super, paní hygienista velmi mila, všechno vysvětlila. Jsem úplně spokojena. Jediná věc, ordinace není označené u vchodu, tak jsem trochu bloudila, musila jsem to vyhledat už na webu centru, ale to už drobnost při první návštěvě. Jinak vše super a samozřejmě se vrátím

• D
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

velmi prijemna pani hygienicka. hovori, co ide robit a je velmi jemna. mozem len odporucit. rychle objednanie a rychle vybavenie

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Zuzana Schneiderová

• R
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionální péče! Milé zacházení i potřebná ráda k další péči o zuby. Krásná ordinace. Vše bez problémů.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velká spokojenost s přístupem paní hygienistky a její prácí. Skvělý výsledek - zářivé zuby :-) Vřele doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (110) na lékaře