DH Centrum, Zuzana Schneiderova, DiS, ordinace dentální hygieny ve zdravotnickém zařízení Zubní lékaři

(143 názorů)

Poskytujeme služby dentální hygieny na vysoké profesionální úrovni, citlivým a šetrným způsobem, individuálním přístupem s klientem. Více

Pod Krejcárkem 975/2

130 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...

Naše nabídka

Problémy, jako krvácení dásní, parodontoza, vysoká kazivost zubů, vysoká senzitiviza (citlivost) zubů, pocit zápachu z úst, nespokojenost se zabarvením zubů, lze řešit právě návštěvou dentální hygienistky a zahájením léčby. Výběr pomůcek k provádění správné peče o dutinu ústní a instruktáž jsou samozřejmostí při prvních návštěvách u nás v DH centru. Na dentální hygienu je doporučováno chodit minimálně 1x za půl roku, (tzv. recally) ale toto je spíše individuální záležitost, záleží zde na více okolnostech.

Vyšetření

• parodontóza

Typ zařízení

• klinika

Fotografie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Zuzana Schneiderová Dentální hygiena vč. air-flow (pískování) a fluoridace, do 60 min.

Pečlivě provedené ošetření. Příjemná komunikace. Bezbolestný zákrok. Podrobné vysvětlení, jak samostatně pokračovat v péči.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Daniela Mutinská Dentální hygiena vč. air-flow (pískování) a fluoridace, do 60 min.

Daniela Mutinská je velmi milá, příjemná. Vše vysvětlila. Při dentální hygieně byla jemná, přitom výsledek i péče byly skvělý. Doporučuji.

Paní hygienistka byla velmi sympatická a příjemná a s výsledkem její práce jsem byla spokojena. Určitě se k ní ráda zase objednám.

22.06.2021 byla jsem na dentální hygieně . Doktor paní Mutinská. Vše bylo skvěle. Hezká ordinace.
    Profesionální lékař. Během procedury necítila jsem bolest. Moc spokojena . Doporučuje návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Eva Ing. Slezáková, DiS Dentální hygiena vč. air-flow (pískování) a fluoridace, do 60 min.

Uzasna profesionalita, empaticky pristup a dokonale odvedena prace. S pani hygienistkou jsem naprosto spokojena ja i ma desetileta dcera. Vse krasne vysvetleno, nic nebolelo a chrup zari cistotou. Vrele doporucuji.

Eva Ing. Slezáková, DiS

Moc děkuji za milé hodnocení a těším se na příští návštěvu. Eva S.

Paní Slezáková je velmi příjemná a pozitivní. Byl jsem na své první dentální hygieně, vše mi bylo vysvětleno a popsáno, co a jak bude dělat. S výsledkem jsem moc spokojen. Přijdu zase znovu. Děkuji

Eva Ing. Slezáková, DiS

Moc děkuji za milý komentář a těším se na další návštěvu. Eva S.

Lékař: Martina Trojanová, DiS Dentální hygiena do 60 min. včetně air-flow, optragatu a fluoridace

Paní Trojanová je maximálně profesionální, moc děkuji za precizní a bezbolestné ošetření.
    Vše bylo náležitě vysvětleno, díky čemuž jsem se cítila velmi komfortně a nebála jsem se. Samotné ošetření se vůbec nedá srovnávat s tím, co jsem zažívala u jiných hygienistek. I následnou instruktáž ohledně používání pomůcek pro péči o chrup považuji za nadstandardní péči, kterou mé předchozí hygienistky poněkud zanedbávaly. Ještě jednou moc díky!

Jsem s návštěvou velmi spokojená. Paní Daniela byla moc milá, rychlá a pečlivá. Poradila, jak na další péči. Moc pěkné prostředí. Moderní technika.

Byl jsem na dentální hygieně poprvé a nemůžu si to vynachválit. Skvělý přístup, ochota a hlavně bez bolesti. Doporučuji i lidem, kteří mají strach. Rozhodně jsem tam nebyl naposledy.

Velmi příjemné, pečlivé a profesionální ošetření, určitě doporučuji! Hezké prostředí, vysvětlení čištění atp.

Eva Ing. Slezáková, DiS

Moc děkuji za milé hodnocení a těším se na další návštěvu. Eva S.