O nás

Poskytujeme komplexní zdravotní péči v oboru dermatovenerologie (choroby kožní a pohlavní), interní medicíny a gastroenterologie.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (5)

MUDr. Jan Hejcman Jiný

Naprosto skvělý a odborný přístup pana doktora i sestřiček, i přesto, že se jednalo o relativně nepříjemné vyšetření (kolonoskopie), vše proběhlo díky jejich přístupu v pohodě. Určitě jeden z nejlepších a nejlidštějších lékařů, jakého jsem kdy potkal.

MUDr. Jan Hejcman Jiný

U pana doktora Hejcmana jsem byla již po několikáté. Podstoupila jsem jak gastroskopii (2x), tak koloskopii. Pravidelně chodím i na UTZ. Musím uznat, že pan doktor Hejcman je výborný. Neopomínám sestřičky, které jsou naprosto skvělé. Usměvavé, milé, prostě skvělé. Každému je jasné, že vyšetření u gastroenterologa nejsou příjemná. Nicméně musím vyzdvihnout, že zde jsou snesitelná. Pan doktor vyšetřuje s ohledem na pacienta, takže obě vyšetření se dají v pohodě zvládnout. Nikam jinam bych už nešla. Patří panu doktorovi i sestřičkám obrovský dík za šetrná vyšetření.

MUDr. Jan Hejcman Jiný

Přístup pana doktora a jeho personálu už se dneska moc nikde nevidí, pan doktor je moc milý, příjemný, ohleduplný a velký profesionál.Moc jsem se vyšetření bála, ale přístup pana doktora mé obavy zahnal.Opravdu musím přístup a vše kolem moc pochválit., taktéž sestřičky moc milé a hodné.

MUDr. Irena Hejcmanová Jiný

Doktorka Hejcmanová je velice příjemná a ochotná. I když jsem se dále léčila u infekční, stále se zajímala o můj stav. A byla ráda, když jsem jí informovala, jak to se mnou vypadá. Za to si ji velice vážím. Správný člověk na správným místě

MUDr. Jan Hejcman gastroskopie

Pan doktor je nejlepsi. Velmi jsem se bala fibroskopie a pan doktor se sestrickami byli tak hodni a mili, ze jsem na strach uplne zapomela.

Kontakt

Rudé armády 614, Sezimovo Ústí 39101 Zobrazit v Goole Maps
Husovo náměstí 530, Tábor 39001 Zobrazit v Goole Maps
Senovážné náměstí 1616, České Budějovice 37001 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna