Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Poskytujeme služby v oblasti rehabilitace pro dospělé a dětská rehabilitace, gynekologie, stomatologie, praktické lékařství, pediatrie, neurologie a dětská neurologie.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (2)

MUDr. Eduard Podzemný Jiný

Po prvním porodu ( protržení až do konečníku) mě nutil do druhého porodu přirozenou cestou. V porodnici mi řekli, jestli se pan doktor náhodou nezbláznil , že by bylo další rození fatální …..rodila jsem nakonec sekcí…. MUDr Podzemný je pro mě úplná nula co se tyče porodnictví

MUDr. Eduard Podzemný Jiný

Mám těžkou endometriozu , moje návštěva v téhle ambulanci byla pouze dvakrát a dvakrát bylo všechno špatně. Na otázky po mé operaci a hormonech mi nebyl schopný v ničem odpovědět . Když mi dělal ultrazvuk , řekl jen hm , mate cystu , tak jen ať víte. Stěžovala jsem si na možnou infekci , když do mě lékař zajel štetičkou dost bolestivě se ve mě vrtal a nakonec , když ji ze mě vytáhl , čichl si k tomu a řekl “no ale nesmrdí to” tak to byl můj poslední konec u návštěvy tohoto lékaře

Kontakt

Údolní 93/548, Praha 14700 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Nad Malým mýtem 1402/2, Praha 14700 Zobrazit v Goole Maps