Centrum Markin Health & beauty

(9 názorů)

Centrum Markin Health & beauty

Žukovského 887/4

161 00 , Praha , hl. město Praha

S pílí a láskou jsme pro Vás otevřeli centrum poskytující luxusní nadstandartní estetickou péči v úplně nových klimatizovaných a moderně zařízených prostorách. Svým klientům nabízíme špičkové služby na světové úrovni, které jsou podpořeny špičkovým technickým vybavením a profesionálním personálem.
Specializujeme se na kompletní ošetření celého těla a to vysoce komfortními metodami zaměřenými zejména na eliminaci estetických i zdravotních nedostatků či problémů, na omlazující procedury, ale i na návrat k zdravému životnímu stylu.
Naši specialisté jsou mezi těmi nejlepšími ve svých oborech.

Naše vybavení

• CO2 frakční laser Fraxis FRX-C1
  • Epilační laser EPILIA
  • Ultrazvukový přístroj Samsung Medison HS50
  • Kardiotokograf

Zákroky

• Odstranění kosmetických vad: bradavic, mateřských znamének, kondylom, veruk, strií a jizev
  • Konizace čípku
  • Laserová epilace
  • Gynekologické vyšetření
  • Estetická gynekologie
  • Léčba varixů (křečové žíly)
  • Nutriční poradenství

• klinika

Nejbližší zařízení

• S
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Halyna Markin Jiný

Naprosto úžasná, velmi vstřícná paní doktorka, problém vyřešen :-). Skvělé prostředí i personál. Děkuji.

• O
    Lékař: MUDr. Halyna Markin Jiný

Skvělá paní doktorka, mile sestřičky, moderní ordinace.Spokojenost,nemám co vytknout,vřelé doporučuji !

• C
    Lékař: MUDr. Halyna Markin Jiný

Paní doktorka má velmi profesionální přístup k pacientům, vždy vše trpělivě vysvětlí, je velmi precizní a pečlivá. Nikdy nešetří úsměvem! Krásná nová klinika je vždy čistá, ostatní personál příjemný.

Lékař: MUDr. Halyna Markin Jiný

Výborná doktorka.Moc příjemná,na vshechno mi odpověděla,moc příjemná atmosféra.Prohlidkou jsem spokojena.Moc dobra práce .

Odborná doktorka.
    Врач не говорит ничего лишнего, не делает лишних назначений. Очень профессиональный подход.

Lékař: MUDr. Halyna Markin Jiný

Chodím k paní doktorce už dávno a jsem velice spokojená, pokud máte nějaké problém vždy pomůže. Má krásnou ordinaci, přístup je profesionální. Doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Halyna Markin Jiný

Paní doktorka je velice příjemná a jemná. Kdykoli jsem měla jakýkoli problém, dala si velmi záležet, aby všechno proběhlo v pořádku. Je vidět, že ví, co dělá a práce ji viditelně inspiruje.
    Paní doktorku mohu jenom doporučit a chválit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Halyna Markin Jiný

K paní doktorce již chodím čtvrtým rokem a musím říci, že bych v žádném případě neměnila. Paní doktorka je velice příjemná a jemná, což nadmíru oceňuji. Už několikrát mi pomohla s problémy, aniž by to bylo jakýmkoli způsobem nepříjemné. Klinika a celkové prostředí působí velice klidně a pohodlně.
    Mohu doporučit všemi deseti!

Lékař: MUDr. Halyna Markin Jiný

Doporučuji všem, kdo hledají individuální přístup.
    Chodím k paní doktorce již několik let a musím říct, že je ta nejúžasnější doktorka, kterou jsem poznala. Vstřícná, pečlivá, vždy ochotná a i sestřičky má dokonale.
    Vždycky zvolí nejšetrenejší a zároveň nejlepší způsob léčby.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu