Centrum Markin Health & beauty

(161 názorů)

Centrum Markin Health & beauty

Žukovského 887/4

161 00 , Praha , hl. město Praha

S pílí a láskou jsme pro Vás otevřeli centrum poskytující luxusní nadstandartní estetickou péči v úplně nových klimatizovaných a moderně zařízených prostorách. Svým klientům nabízíme špičkové služby na světové úrovni, které jsou podpořeny špičkovým technickým vybavením a profesionálním personálem.
Specializujeme se na kompletní ošetření celého těla a to vysoce komfortními metodami zaměřenými zejména na eliminaci estetických i zdravotních nedostatků či problémů, na omlazující procedury, ale i na návrat k zdravému životnímu stylu.
Naši specialisté jsou mezi těmi nejlepšími ve svých oborech.

Naše vybavení

• CO2 frakční laser Fraxis FRX-C1
  • Epilační laser EPILIA
  • Ultrazvukový přístroj Samsung Medison HS50
  • Kardiotokograf

Zákroky

• Odstranění kosmetických vad: bradavic, mateřských znamének, kondylom, veruk, strií a jizev
  • Konizace čípku
  • Laserová epilace
  • Gynekologické vyšetření
  • Estetická gynekologie
  • Léčba varixů (křečové žíly)
  • Nutriční poradenství

• Halyna Markin

Gynekolog, MUDr.

• O
      Umístění: Centrum Markin Health & beautySlužby: Jiný

Skvělá paní doktorka, mile sestřičky, moderní ordinace.Spokojenost,nemám co vytknout,vřelé doporučuji !

• M
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: Gynekologická ambulance- centrum Delta ASlužby: gynekologické vyšetření

Nejlepší péče, kterou jsem za 23 let našla! Jinde mi nedokázali pomoct s řešením mého zdravotního problému.

Podívejte se na všechny názory (161) na lékaře