Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (3)

MUDr. Miroslav Verner Jiný

Na návštěvy jsem k panu doktorovi chodila, jak v těhotenství, tak na prevenci. Jako jediný odhalil v těhotenství hematom a dokázal nám pomoci k úspěšnému zakončení těhotenství. Pan doktor je pečlivý a empatický, věci vysvětlí a na pacienta nespěchá.

Prim. MUDr. Věra Šatánková

V lednu 2018 jsem podstoupila operaci horních víček.Zákrok byl zcela bezbolestný,cítila jsem jen opravdu nepatrný vpich při lokální anestezii.Po operaci jsem se cítila skvěle,jizvičky nebolely a neměla jsem ani žádné modřinky.Později jen mírný otok.Pani primářka je velmi šikovná,příjemná,ochotná a určitě se ráda opět svěřím do jejich rukou.Poděkování patří i celému personálu.

Prim. MUDr. Věra Šatánková abdominoplastika

Díky Vám, paní doktorko, jsem 4x krásnější ! Díky Vám nemám povislou kůži a otoky kolem očních víček, díky Vám moje prsa po 3 dětech a 7 letech kojení po modelaci vypadají jako prsa modelky, díky Vám je má kůže na břiše o 30 cm kratší, mé břišní svaly, které byly rozestouplé, po sešití drží krásný tvar a já konečně mohu obléknout dvoudílné plavky. Díky Vaší labioplastice si mohu beze studu užívat sexuální život.
    Díky Vám mi stouplo sebevědomí a připadám si o pár desítek let mladší - ač se mi blíží padesátka, lidé mi tipují věk kolem třiceti.
    Díky Vám je můj manžel šťastný, že má i po třiceti letech manželství doma sexy ženu, za kterou se každý s potěšením otočí.
    Díky Vám jsou na světě tisíce šťastných, sebevědomých a krásných žen, a já, jako jedna z nich, Vám z celého srdce děkuji za to, že jste !!!
    Byla jsem a budu Vaše chodící reklama !
    Každému, kdo uvažuje o zákroku, rozhodně doporučuji Vaše zlaté ruce !
    Pro mne jste nejlepší, nejempatičtější, nejpohodovější a nejšikovnější plastická lékařka, která kdy existovala !
    Už se těším na setkání s Vámi u aplikace botoxu !
    Vaše věrná a forever young  klientka Monika

Kontakt

V Parku 2308/8, Praha 14800 Zobrazit v Goole Maps
Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
U Trezorky 921/2, Praha 158 00 Zobrazit v Goole Maps
Walterovo náměstí 329/2, Praha 158 00 Zobrazit v Goole Maps