Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (17)

Mária Holáková Jiný

Pani doktorka je velmi mila, ochotna a lidská. Pred zákrokem si semnou povídala, coz me velmi potěšilo.

MUDr. Marcela Brenerová Jiný

Paní doktorka Brenerová je precizní, empatická a efektivní. Trpělivě mi vysvětlila alternativy, při zákroku je velmi milá. Jsem šťastná, že k ní mohu docházet a velice si vážím jejího lidského přístupu a perfektních výsledků.

MUDr. Radek Vyšohlíd Jiný

Vynikající lékař, zlaté jeho ruce a výborný přístup k pacientovi. Lepšího cévního lékaře neznám. Moc doporučuji i když vím, že pan doktor je na roztrhání. Děkuji za spokojenost Jaroslav Šuster JČ.

MUDr. Helena Singerová Jiný

Paní doktorka Singerová dělala dceři plastiku odstatých uší. I po několika letech si s dcerou na paní doktorku vzpomeneme, zvlášť na její empatický přístup. Celý personál se k dceři choval velmi mile a profesionálně. Asklepion, kde paní doktorka působí mohu jen doporučit.

MUDr. Gabriela Kičmerová Jiný

Paní doktorka je moc milá, byla sem u ní na aplikaci botoxu. Vše pečlivě vysvětlila, vše výborně sedlo :) sem moc spokojená, víc takových doktorů

MUDr. Marcela Brenerová Jiný

Velké zklamání. Lékařka mi naúčtovala i další vyšetření, aniž by mě na to předem upozornila. Návštěva trvala 2,5 hodiny, kdy jsem musel neustále čekat až se něco uvolní nebo bude mít na mě čas. Přestože jsem měl zájem o placený zákrok v Askleptionu, tak mě odkázala do nemocnice, že to bude levnější. Nulová empatie.

MUDr. Tomáš Pospíšil Jiný

Z výkonem který provedl doktor nejsem spokojena. Dopadlo to hrozně. Jsem zklamaná. Nedoporučuju. ..

Helena Aksamítová Jiný

Byla jsem na laserovém vypálení znaménka, účinnost zatím posoudit nemohu, ale paní doktorka je velmi sympatická, pohotová, vše vysvětlí a poradí. Byla to nečekaně příjemná návštěva, mohu jen doporučit.

MUDr. Radek Vyšohlíd Jiný

Operace křečových žil a pan doktor Vysohlid vše vysvětlil a nohy sou zase pěkné ,ještě se chystám na návštěvu a jsem spokojena Reitharova Eva.

Doc. MUDr. Roman Šmucler Jiný

Pan docent Šmucler mi voperoval 7 implantátů do horní a 6 do dolní čelisti. Po protetických pracích mám ve své bezzubé ústní dutině krásný funkční chrup. Pan docent pracuje precizně, rychle, klidně a s nadhledem takže jsem ani vteřinu nezapochybovala o výsledku. Je to špičkový stomatochirurg. Oceňuji rovněž jeho snahu finančně nezruinovat učitelskou důchodkyni.
    Pan docent Šmucler podstatně zkvalitnili můj život, a proto jsem si dovolilai nazvat své zuby Šmuclerky.

Kontakt

Sadová 19, Karlovy Vary 36001 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Londýnská 160/39, Praha 120 00 Zobrazit v Goole Maps
Mírové náměstí 104, Mariánské Lázně Zobrazit v Goole Maps